Alaçatı Airport Transfer

Transfer hizmetlerinde Ege Akdeniz bölgesi en yoğun olan bir bölgedir. Bu bölgeler için firmamız en iyi transfer hizmetini sunar. Alaçatı Airport Transfer, İzmir lokasyonu özellikle yaz dönemlerinde çok kalabalık olan bir bölgedir. Hava yolunun günümüzdeki kullanım sıklığı oldukça yüksek orandadır ve her geçen gün daha fazla artış göstermektedir. Havalimanından belirlediğiniz bir konuma gitme ya da kullanacağınız havalimanına ulaşma konusunda ise en rahat ve ekonomik yöntem şüphesiz Alaçatı Airport Transfer hizmeti sunmaktadır. Havalimanı transfer firması olarak sektöründe oldukça güçlü bir konumda olan şirketimiz Bodrumairporttransferi.com olarak biz, tecrübemizin hizmet aşkıyla birleştiği bir işletme olarak hizmet veriyoruz.

Güvenli Rezervasyon, Konforlu Transfer

Seyahatine mükemmel bir başlangıç yapmak isteyenlerin tercihi olan firmamız, çalışmalarını uygun fiyat ve kaliteli hizmet anlayışıyla sürdürür. Alaçatı Airport Transfer İzmir içi ve yakın çevresi için sunduğumuz tek yön ya da gidiş&dönüş ulaşım hizmetleri, gün içinde de sürdürülür. Profesyonel bir yönetim kadrosu önderliğinde sürdürülen hizmetlerimiz, deneyimli sürüş ekibiyle desteklenir. Yüksek güvenliğin yanı sıra yüksek kalitede iç donanıma sahip araçlarımız, güvenli yolculuk tanımının yeniden yapılmasını sağlar.

Kesintisiz Rezervasyon Hizmeti

Günün 24 saati, canlı müşteri servisimiz ile irtibata geçebilir, vereceğiniz uçuş bilgileri ve kişisel bilgileriniz karşılığında transfer teyidinizi elde edebilirsiniz. Bodrumairporttransferi olarak, 7 gün 24 saat rezervasyon hizmeti vermekte ve transfer süreci ile alakalı sorularınızı yanıtlamaktayız.
Web sitemiz ya da mobil uygulamalar üzerinden yapılacak bilgi alışverişi ve rezervasyon işlemleri günler öncesinden tek tıkla tamamlanabilir. Grup ya da bireysel rezervasyonlar kolay ve güvenli bir şekilde online olarak tamamlanabilir.

Bodrumairporttransferi kadrosu müşterilerimizin uçuş planına göre transfer planlaması yapmaktadır. Bu şekilde müşterilerimizin tam saatinde alınarak istedikleri noktaya gecikmeden ulaşmasını sağlıyoruz. Araç fiyatlarımıza Katma Değer Vergisi dahil olup, kişi başı ücret uygulanmamaktadır. İletişim hattı ve e-posta adresimiz üzerinden yapılan rezervasyonlar ile transfer hizmeti, araçlar ve diğer bilgiler hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

Araç Hizmet ve Personel Eğitimleri

Firma olarak biz de söz konusu olan bu hava limanlarına en kısa sürede gitmeniz için ve bu konuda en kaliteli hizmeti almanız için bu hizmetleri vermeye çalışıyoruz. Yalnız araçlar değil, hizmeti sunan karşılama personeli ve sürücü personelinin de uzmanlık sertifikaları, SRC belgeleri ve psikoteknik raporlarını ihmal etmiyoruz. Bu doğrultuda müşteri güvenliği ve müşteri memnuniyetini esas alarak seçtiğimiz personelimize ve araçlarımıza güvenmekteyiz. Lokasyon neresi olursa olsun, talebinizi onaylayıp işleme aldıktan sonra, bu işlemi yerine getirmek bizler için çocuk oyuncağı. Bodrumairporttransferi Profesyonel hizmet anlayışımız ve kaliteli eğitimlerle donatılmış takım arkadaşlarımız, sizlere en doğru, en huzurlu ve en iyi transfer hizmetini vermekte oldukça becerililer. Planlarınızı asla değiştirmeden, profesyonel ekibimiz, VIP araçlarımız ve tam donanımlı hizmetimiz ile siz değerli müşterimize gerekli özveriyi göstermek için daima burada olacağız.

Ulaşım Kolaylığı

Gerek aileniz ile gerekse de arkadaşlarınız ile çıkmak istediğiniz bir tatil için bilet aldığınızda uçağınızı kaçırmak ister misiniz, diye sorduğumuzda bütün insanların hayır cevabını vereceğinden emin olabilirsiniz. Çünkü hiç kimse böyle bir durumun içinde olmak istemez.
İşte bunun önüne geçmek için;

• Kaliteli hizmet anlayışı,
• Hızlı ve güvenli seyahat,
• Yüksek konforlu araçlar ile donatılmış olan firmamızın hizmetlerinden rahatlıkla yararlanabilirsiniz.

Alaçatı Airport Transfer Gerçekleştirdiğimiz Transfer Türleri

Transfer firmamız talepleriniz doğrultusunda rezervasyonunuzu en ince ayrıntısına kadar inceleyip onaylıyor.
Sizlere sunacağımız transfer hizmetlerimiz;
• Havalimanından seçili lokasyona tek yön,
• Seçili lokasyondan Havalimanına tek yön,
• Havalimanı lokasyon, lokasyon havalimanı arası gidiş dönüş

Olmak üzere üç farklı seçenekte olup, her transferimizi talep etmiş olduğunuz araç türüne göre ayrı ayrı fiyatlandırıyoruz.

BODRUM TRANSFER WITH VIP VEHICLES

We offer Bodrum VIP transfer services with the latest model fully equipped, air-conditioned vehicles and only for you. Enjoy VIP privilege with free catering and wi-fi.

Bodrum Transfer

Contact us

OUR ADDRESS

Yalıkavak Mahhallesi Atatürk caddesi

Ümit Kalın İş Merkezi no:80/2

İstanbul/MUĞLA 48400

 Google Map

BODRUM VIP TRANSFER
We provide high level service at the reservation point with our 24/7 online and call centers belonging to our Bodrum based company. Our staff working in these centers also provide services in English, Arabic and Russian. In this way, we fully determine the needs of all our local and foreign guests at the booking stage and meet the appropriate transfer plan in line with the requests. Combining the flexibility we offer in reservations and the quality of our company, we offer an excellent support concept at every stage. It is sufficient to make a reservation in order to make the best use of Bodrumairporttransferi.com services.

Transfer services we maintain with a corporate understanding; It is given in complete vehicles in terms of safety, technical equipment, hygiene and general maintenance. Thanks to the investment we made in our vehicle fleet, our works that cover the lack of transportation in the sector are crowned with a special welcome service.
The transfer services we provide with a personal vehicle, planning that provides transportation to the desired location during the day, the best price guarantee, 24/7 vehicle tracking system and affordable price policy are planned specifically for flight information. Our conscious and friendly staff is focused on meeting customer expectations completely.

In-car equipment is focused on meeting all needs, even during day-long transportation. Our vehicles, all of which are maintained periodically, are always ready to be transported for airport transfer and different points. Bodrumairporttransferi.com services that fully meet the transfer and tour needs; Pick-up and destination points are completed in vehicles suitable for the date and number of people.
Your reservation requests to us;
• + 90 850 259 79 77 Call Center,
• From our office at + 90 252 385 20 25,
• + 90 538 557 77 77 WhatsApp
You can make reservations 24/7 using the line. In order to provide quality and uninterrupted service to our customers, they must notify us as soon as possible using our communication channels.

The most important issue in the chauffeured car rental service is the professional driver personnel. In this regard, our company employs master drivers with sufficient experience. We work with drivers with SRC, psychotechnics and similar mandatory documents. Employees who pay attention to the rules of courtesy and especially speak foreign languages ​​are our priority.
Our transfer company, which continues to serve with its experienced driver staff, always keeps the vehicle clean. All necessary permits have been obtained from the Ministry of Transport. Our drivers drive safely in icy, foggy, snowy and stormy weather. We provide the best welcome with a luxury vehicle and private driver, without the cost of the special welcome ceremony.

ArabicChinese (Simplified)DutchEnglishFrenchGermanItalianJapaneseKoreanRussianSpanishTurkish