Alaçatı Transfer

Transfer Hizmet Nedir?

Transfer hizmeti istediğiniz noktadan sizi özel araçlarla alarak dilediğiniz yere götüren hizmettir. Alaçatı Transfer hizmeti alanında faaliyet gösteren birçok transfer hizmeti bulunur. Kendi bünyesinde çalışan personellerle verilen hizmet oldukça kaliteli ve güvenilirdir. Deneyimli personel ekiplerinin vermiş olduğu hizmet ve araç filosu ile güvenli ve yasal bir transfer hizmeti almanız mümkün.

Transfer hizmetinde;
– Deneyimli ve güler yüzlü personel
– 7/24 hizmetin verilmesi
– Güvenilir bir firma bulmak oldukça önemlidir.
Bodrumairporttransferi firması olarak havalimanı Alaçatı Transfer hizmetini her zaman bizlerden alabilirsiniz. Bu alanda yıllardır hizmet veren bir firma olarak kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunmaktayız.

Transfer İşlemi Nasıl Yapılır?

Transfer işlemlerimiz talep ettiğiniz lokasyon veya havalimanı çıkış süreciniz ile başlar.
Öncelikli olarak;
• Sizleri karşılıyoruz.
• Valizlerinize yardımcı oluyoruz.
• Araç kapısı şoförünüz tarafından açılıyor ve araca geçişinizi sağlıyoruz.
• Valizlerinizi aracın bagajına yerleştiriyoruz.
• Sizi gideceğiniz rotaya doğru yola çıkarırken, ilk defa Bodrum’a geliyorsanız güler yüzle önerilerimizi sunuyoruz.
• Transferiniz sürecinde varsa tüm sorularınızı yanıtlıyoruz.
• Lokasyona ulaştığımızda valizlerinizi taşıyor ve sizi uğurluyoruz. Varsa dönüş transferi için talebinizi alıyoruz.

Özel Ulaşım Özel Hizmet

Varış ve gidiş noktanızın saat planlamasını ayarlayarak ne zaman nerede bulunmanız gerektiğine dikkat ediyor ve değişik anlar yaşamanız için her şeyi yapıyoruz. Müşteri beklentisini karşılamak bir işi doğru yaptığınızın göstergesidir. Şirket olarak müşteri odaklı çalışmak ve hizmet sektörünün içinde olmak zorunda olmak zorundayız. Profesyonel ekibimizin çalışmaları sayesinde saat aralıklarını iyi ayarlayabiliyor ve zamanınızı en etkin şekilde değerlendiriyoruz. Uçak saatlerinizi göz önünde bulundurarak kaç kişilik ekip ile geleceksiniz hizmetimiz aynı şekilde devam etmektedir. Bu sebeple müşterilerimizin tüm beklenti ve özel isteklerini karşılamak bizlerin asli vazifesidir. Uçaktan indiğiniz zaman hizmetlerimiz başlayıp tekrar dönüş zamanına kadar sizler için çalışmalarımız devam etmektedir. Bizden yapacağınız her randevu ile sizlerin kolay ve rahat bir ulaşım için gerekli birer araç olmuştur.

Uçuşa Uygun Saat Planlaması

Bodrumairporttransferi olarak, havalimanlarıyla istenilen noktalar arasında geliş gidiş seçenekleriyle sunduğumuz hizmette, tercih edebileceğiniz başka ulaşım seçeneklerinden çok daha hızlı bir şekilde transfer gerçekleşiyor. Zaman kaybını en aza indirmek amacıyla bu gibi durumlarda üst düzey bir hassasiyet gösteren firmamız misafirlerimizin belirttiği noktadan alınmasını sağlar. Müşteri memnuniyetinin an üst seviyede tutulduğu Alaçatı Transfer hizmetlerimiz 7/24 mevcuttur. Müşteri rezervasyonu ister kişisel ister bir grubu temsilen olsun, yeterli hizmet ağını sağlayacak büyüklükteki uzman kadromuz ve araç filomuz ile her zaman hizmetinizdeyiz. Güvenli ve kaliteli bir ulaşım vaat eden firmamız her türlü kişisel talep için açık olup elinden geleni sağlamaya yönelik çalışmalar yürütmeye devam etmektedir.

Firmamız Kalitesi

Uçaklarınızdan indikten sonra valizleriniz ile beraber gitmek istediğiniz bölgeye sizleri konforlu bir şekilde götürüyoruz. Transferlerimizi gerçekleştirerek özel araçlarımız sayesinde hizmetlerinizi en iyi şekilde karşılıyor ve sizi memnun etmek için bütün imkanlarımızı sunuyoruz. Bodrumairporttransferi Kaliteli transfer araçlarımız ile huzur içerisinde şehir içerisinde bir noktadan bir başka noktaya ilerlerken alacağınız keyif ve huzur sayesinde iyi ki dedirten bir transfer hizmeti sunuyoruz.

• Özel donanıma sahip filomuz araçlarında konfor sağlıyoruz,
• Ayrıca talebiniz olması halinde ek hizmetler sunuyoruz,
• Aksamalara yer vermeyen rezervasyon ve transfer işlemlerini sizlerle buluşturuyoruz.
• İhtiyacınız olan her anda destek ve servis sağlıyoruz.

BODRUM TRANSFER WITH VIP VEHICLES

We offer Bodrum VIP transfer services with the latest model fully equipped, air-conditioned vehicles and only for you. Enjoy VIP privilege with free catering and wi-fi.

Bodrum Transfer

Contact us

OUR ADDRESS

Yalıkavak Mahhallesi Atatürk caddesi

Ümit Kalın İş Merkezi no:80/2

İstanbul/MUĞLA 48400

 Google Map

BODRUM VIP TRANSFER
We provide high level service at the reservation point with our 24/7 online and call centers belonging to our Bodrum based company. Our staff working in these centers also provide services in English, Arabic and Russian. In this way, we fully determine the needs of all our local and foreign guests at the booking stage and meet the appropriate transfer plan in line with the requests. Combining the flexibility we offer in reservations and the quality of our company, we offer an excellent support concept at every stage. It is sufficient to make a reservation in order to make the best use of Bodrumairporttransferi.com services.

Transfer services we maintain with a corporate understanding; It is given in complete vehicles in terms of safety, technical equipment, hygiene and general maintenance. Thanks to the investment we made in our vehicle fleet, our works that cover the lack of transportation in the sector are crowned with a special welcome service.
The transfer services we provide with a personal vehicle, planning that provides transportation to the desired location during the day, the best price guarantee, 24/7 vehicle tracking system and affordable price policy are planned specifically for flight information. Our conscious and friendly staff is focused on meeting customer expectations completely.

In-car equipment is focused on meeting all needs, even during day-long transportation. Our vehicles, all of which are maintained periodically, are always ready to be transported for airport transfer and different points. Bodrumairporttransferi.com services that fully meet the transfer and tour needs; Pick-up and destination points are completed in vehicles suitable for the date and number of people.
Your reservation requests to us;
• + 90 850 259 79 77 Call Center,
• From our office at + 90 252 385 20 25,
• + 90 538 557 77 77 WhatsApp
You can make reservations 24/7 using the line. In order to provide quality and uninterrupted service to our customers, they must notify us as soon as possible using our communication channels.

The most important issue in the chauffeured car rental service is the professional driver personnel. In this regard, our company employs master drivers with sufficient experience. We work with drivers with SRC, psychotechnics and similar mandatory documents. Employees who pay attention to the rules of courtesy and especially speak foreign languages ​​are our priority.
Our transfer company, which continues to serve with its experienced driver staff, always keeps the vehicle clean. All necessary permits have been obtained from the Ministry of Transport. Our drivers drive safely in icy, foggy, snowy and stormy weather. We provide the best welcome with a luxury vehicle and private driver, without the cost of the special welcome ceremony.

ArabicChinese (Simplified)DutchEnglishFrenchGermanItalianJapaneseKoreanRussianSpanishTurkish