Bodrumairporttransferi ile hem bireysel hem kalabalık grup transferleri VIP hizmet anlayışı çerçevesinde yürütülür. İnsanlar yolculuklarının en kaliteli ve en rahat şekilde geçmesi için çeşitli hizmetlerden yararlanmaya çalışırlar. Profesyonel bir ekiple, güvenilirliği üst düzeyde belirlenmiş araçlarla, lüks, konforlu servis hizmeti sağlanır. Bodrumairporttransferi ile yapacağınız seyahatlerinizde beklentilerinizi yüksek tutabilirsiniz. Sunmuş olduğumuz bu transfer hizmetlerindeki en temel mantık insanları uçaklarına en kısa sürede ve en rahat şekilde ulaştırmaktır. Uzman bir kadro ve son model VIP araçlar ile Alaçatı Vip Transfer yılın her günü 7/24 kesintisiz transfer hizmeti sunmaktan gurur duyuyoruz. Söz konusu olan bu firmalar insanları istedikleri yerlerden veya adreslerinden alarak hava alanına taşır ve bu ihtiyaçlarını en iyi şekilde gidermeye çalışırlar.

7/24 Transfer İmkanı

Bir transfer firmasının kalitesini ortaya koyan belirli unsurlar vardır.
Bu unsurlar;
• Araç Filosu
• Ekip ve kadro
• Tecrübe
• Doğru transfer fiyatları
• 7/24 hizmet kabiliyeti

Bodrumairporttransferi.com ile haftanın 7 günü 24 saat sürekli hizmet sunuyoruz. Araç filomuza güveniyor, ekip ve kadromuza inanıyor, tecrübemiz ile fark yaratıyor, sizlere uygun fiyatlar ile ulaşılabilir hizmet sunuyoruz. En önemlisi de 7/24 hizmet kabiliyetine sahip olmanın tadını sizlere yaşatıyoruz.

Güvenli ve Kusursuz Hizmet

Tüm unsurları birer birer ele aldığımız Havalimanı  Alaçatı Vip Transfer konusunda firmamızı diğer tüm transfer firmalarından farklı kılan en önemli özelliği zaman yönetimi ve güvenliğe önem vermemiz. Alaçatı Vip Transfer hizmetlerinde kaliteli hizmeti ekonomik fiyat size sağlayarak en iyi hizmeti veriyoruz. Firma olarak yolcularımızı doğru zamanlama ve doğru lokasyon erişim kabiliyetimiz ile bulundukları konumdan alıyor, uçuş bilgilerinize en uygun vakitte yola çıkarak İstanbul’u bizim penceremizden izlemenizi sağlıyoruz. Alaçatı Vip Transfer hizmetinde rahatınız için özel şoför isteyebileceğiniz gibi aracınızı sizde kullanmayı tercih edebilirsiniz. Zaman yönetimini doğru yaparak yol boyunca yaşanabilecek tüm stres unsurlarından uzak duran uzman görevlilerimiz sayesinde sizleri doğru zamanda doğru yere ulaştırmayı hedef alıyoruz. Sürücü personelimize “müşterilerimize güvenli yolculuk deneyimi sunmak üzere” ileri sürüş teknikleri ile kaliteli hizmet sunum eğitimler verilerek sürekli gelişmeleri yönünde teşvik ediyoruz. Araçlarımızı kullanan tüm müşterilerimizin, kendilerini özel hissetmelerini önemsiyoruz. Bu sebeple, onların kaliteli ve temiz araçlarla yolculuk etmelerini sağlıyoruz.

Özel Ulaşım Özel Hizmet

Tarih ve saat aralığında istediğiniz araç filomuz ile istediğiniz alana transfer gerçekleştirebilir ve görmek isteyeceğiniz turistik alanlarda rahat ulaşımı sağlamaktayız. Alaçatı Vip Transfer Profesyonel ekibimizin çalışmaları sayesinde saat aralıklarını iyi ayarlayabiliyor ve zamanınızı en etkin şekilde değerlendiriyoruz. Uçak saatlerinizi göz önünde bulundurarak kaç kişilik ekip ile geleceksiniz hizmetimiz aynı şekilde devam etmektedir. Bizden yapacağınız her randevu ile sizlerin kolay ve rahat bir ulaşım için gerekli birer araç olmuştur. Bodrumairporttransferi firması olarak hizmetlerinizi yerine getirirken mutlu olmanız bizim için önem arz eder. Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesi ile çalışarak sizlere sunduğumuz hizmetlerde güvenli ulaşım için çaba sarf etmekteyiz. Mobil uygulamalar aracılığı ile ya da doğrudan Web sitemizden bizimle bilgi alışverişine geçebilir ve tek tıkla günler öncesinden rezervasyon işleminizi tamamlayabilirsiniz. Farkımızı müşterilerimizin istek ve talepleri doğrultusunda geliştirdiğimiz işimizle yaratırız.

Dünyanın neresinden gelirse gelsin bu hizmetler arasındaki farkı daha önce tecrübe eden herkes, kaliteyi bir defa edindiğinde tekrar tekrar yaşamak ister.
Sizlere kalite ve kusursuz hizmet vermek adına;
• Her transfer öncesinde araçlarımızı pırıl pırıl hazırlıyoruz
• Her transfer işlemi sonrası araçlarımızı dezenfekte ediyoruz.
• Her transfer sonrası araç tarama işlemleri yapıyor, kayıp eşyanızı size ulaştırıyoruz.
• Transfer işlemlerinizi bakımları her zaman vaktinde yapılan araçlar ile yapıyoruz.
• Güler yüzümüzü hiç eksik istemiyoruz

BODRUM TRANSFER WITH VIP VEHICLES

We offer Bodrum VIP transfer services with the latest model fully equipped, air-conditioned vehicles and only for you. Enjoy VIP privilege with free catering and wi-fi.

Bodrum Transfer

Contact us

OUR ADDRESS

Yalıkavak Mahhallesi Atatürk caddesi

Ümit Kalın İş Merkezi no:80/2

İstanbul/MUĞLA 48400

 Google Map

BODRUM VIP TRANSFER
We provide high level service at the reservation point with our 24/7 online and call centers belonging to our Bodrum based company. Our staff working in these centers also provide services in English, Arabic and Russian. In this way, we fully determine the needs of all our local and foreign guests at the booking stage and meet the appropriate transfer plan in line with the requests. Combining the flexibility we offer in reservations and the quality of our company, we offer an excellent support concept at every stage. It is sufficient to make a reservation in order to make the best use of Bodrumairporttransferi.com services.

Transfer services we maintain with a corporate understanding; It is given in complete vehicles in terms of safety, technical equipment, hygiene and general maintenance. Thanks to the investment we made in our vehicle fleet, our works that cover the lack of transportation in the sector are crowned with a special welcome service.
The transfer services we provide with a personal vehicle, planning that provides transportation to the desired location during the day, the best price guarantee, 24/7 vehicle tracking system and affordable price policy are planned specifically for flight information. Our conscious and friendly staff is focused on meeting customer expectations completely.

In-car equipment is focused on meeting all needs, even during day-long transportation. Our vehicles, all of which are maintained periodically, are always ready to be transported for airport transfer and different points. Bodrumairporttransferi.com services that fully meet the transfer and tour needs; Pick-up and destination points are completed in vehicles suitable for the date and number of people.
Your reservation requests to us;
• + 90 850 259 79 77 Call Center,
• From our office at + 90 252 385 20 25,
• + 90 538 557 77 77 WhatsApp
You can make reservations 24/7 using the line. In order to provide quality and uninterrupted service to our customers, they must notify us as soon as possible using our communication channels.

The most important issue in the chauffeured car rental service is the professional driver personnel. In this regard, our company employs master drivers with sufficient experience. We work with drivers with SRC, psychotechnics and similar mandatory documents. Employees who pay attention to the rules of courtesy and especially speak foreign languages ​​are our priority.
Our transfer company, which continues to serve with its experienced driver staff, always keeps the vehicle clean. All necessary permits have been obtained from the Ministry of Transport. Our drivers drive safely in icy, foggy, snowy and stormy weather. We provide the best welcome with a luxury vehicle and private driver, without the cost of the special welcome ceremony.

ArabicChinese (Simplified)DutchEnglishFrenchGermanItalianJapaneseKoreanRussianSpanishTurkish