Bodrumairporttransferi olarak bu güzide turizm ve eğlence merkezine ulaşmanızda konforlu ve güvenli bir yolculuk yapmanız için en kaliteli ulaşım hizmetini sunuyoruz. Bodrum merkez veya diğer beldelerine rahat, huzurlu ve güvenli bir şekilde ulaşımınızı sağlamak için tam donanımlı VIP araçlarımız ve profesyonel kadromuzla günün her saatinde kesintisiz hizmet sunuyoruz. Bodrum havaalanından veya Muğla merkezden konaklamak istediğiniz noktaya 7 / 24 vip araçlarımızla seyahat etmenizi sağlıyoruz. Misafirlerimizin zaman kaybını minimum seviyeye indirmek için uçuş saatine uygun transfer planlaması yapılarak konakladığınız noktadan havaalanına veya havaalanından konaklamak istediğiniz noktaya zamanında ulaşmanızı sağlıyoruz.

Türkiye’nin birçok noktasında tatil, seyahat, iş gezisi veya özel davetlere katılmak misafirlerimize en kaliteli transfer olanağını sağlıyoruz. Transfer hizmetlerimize yurt içinden veya yurt dışından + 90 850 259 79 77 numaralı 7/24 online çağrı merkezlerimizden de güvenli bir şekilde rezervasyon yaptırarak ulaşabilirsiniz. Muğla ya da Bodrum’dan dilediğiniz saatte karşılanmanız için web sayfamız üzerinden veya mobil uygulamamızı kullanarak güvenli bir şekilde rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Konum ve Planlı Yolculuk

Bodrumairporttransferi, uçuş veya herhangi aksaklık olması halinde sürekli misafirlerimiz ile irtibat halinde olmaktadır. Transfer hizmetlerimizde misafirlerimizin rahat ve güvenli bir şekilde seyahatlerinden keyif almalarını sağlıyoruz. Bu amaçla araç filomuzda bulunan tüm araçların temizliğine, geniş özellikte donanımlı olmasına ve yüksek konfor sağlamasına özen gösteriyoruz. Dijital ortamda özellikle bu sorunları tamamen yok etme gayretinde ilerliyoruz. Planlarınızı asla değiştirmeden, profesyonel ekibimiz, VIP araçlarımız ve tam donanımlı hizmetimiz ile siz değerli müşterimize gerekli özveriyi göstermek için daima burada olacağız. Transfer hizmetlerinden beklemiş olduğumuz geri dönüşler ise misafirlerimizin memnuniyetidir. Güler yüzlü, eğitimli ve alanında profesyonel çalışma ekibimiz ile tüm misafirlerimize en kaliteli hizmeti sunuyoruz.

Rahat ve Huzurlu Bir Seyahat

Ulaşımda sunduğumuz hizmetler ile müşterilerimizin kendilerini ayrıcalıklı hissetmelerini ve memnuniyeti en üst seviyeye çıkartmayı hedefliyoruz.
Bodrumairporttransferi kaliteli ve konforlu ulaşım hizmetinin herkesin hakkı olduğu bilinciyle hizmet sunmayı ilke edinmiştir.Sürücü personelimize “müşterilerimize güvenli yolculuk deneyimi sunmak üzere” ileri sürüş teknikleri ile kaliteli hizmet sunum eğitimler verilerek sürekli gelişmeleri yönünde teşvik ediyoruz. Misafirlerinin güvenli seyahatini ön planda tutan firmamız, ulaşmak istediğiniz yere sağlıkla ulaşmanız için araç güvenliğine maksimum önem verir. Araç güvenlik kontrolleri güncel olarak takip edilir. Rahat, huzurlu ve güvenli seyahat deneyimi edinmek üzere “Akıllı Yolculuk Uygulamaları” seçeneklerinden yararlanmak üzere aşağıda belirtilen randevu taleplerinizi oluşturabilirsiniz;
• Tek yön
• Gidiş & Dönüş
• Varış adresi
• Alınış tarih ve saatine göre
• Yolcu sayısına göre VİP araç

Hizmetlerimizin Özellikleri

Firma olarak akılda kalan ve övgüyle bahsedilen bir hizmet sunma anlayışına sahip olmamız nedeni ile hem en iyi hizmet hem de en iyi geri dönüş almak ilkemizdir. Bu doğrultuda zaman yönetimi ile sağlanan huzur neticesinde sizleri her daim memnun etmek niyetindeyiz. Sunmuş olduğumuz hizmetler her ne kadar piyasanın en kaliteli hizmetlerinden birisi olsa da bütün vatandaşlarımızın bu hizmetten yararlanmasını sağlamak için fiyatları oldukça cazip olan bu hizmetlerimizden siz de rahatlıkla yararlanabilirsiniz. Bu sayede de en kaliteli ve rahat yolculukları siz de yapabilirsiniz. Sunmuş olduğumuz bu hizmetlerin hepsinde en temel amacımız sunmuş olduğumuz bu hizmetlerden en iyi şekilde memnun olmanızdır. Çünkü söz konusu olan bu konuda birçok firma rekabet halinde bulunuyor. Bir transfer işlemi gerçekleştirilirken başınıza en kötü ne gelir diye düşünmeyin, çünkü buna mahal vermiyoruz. Müşterilerimizi bulundukları yerde bekletmek, uçağa geciktirmek veya havalimanından alırken dahi geç kalınması sorunu bizler için yok hükmündedir. Biz de sunmuş olduğumuz bu hizmetleri en iyi şekilde yerine getirerek insanların en sağlıklı ve en kaliteli şekilde hizmet almasını sağlamaya çalışıyoruz.

Bodrum Airport Transfer hizmeti sunan firmamız, çok yönlü transfer işlemleri gerçekleştirmektedir.
Bu işlemler;
• Bodrum Airport Transfer işlemi
• Bodrum Airport Transfer dilediğiniz lokasyona transfer
• Belirttiğiniz lokasyondan Bodrum Airport Transfer
• Belirttiğiniz lokasyondan tüm Bodrum Airport Transfer
• Gidiş-Dönüş yönlü transfer işlemleri

BODRUM TRANSFER WITH VIP VEHICLES

We offer Bodrum VIP transfer services with the latest model fully equipped, air-conditioned vehicles and only for you. Enjoy VIP privilege with free catering and wi-fi.

Bodrum Transfer

Contact us

OUR ADDRESS

Yalıkavak Mahhallesi Atatürk caddesi

Ümit Kalın İş Merkezi no:80/2

İstanbul/MUĞLA 48400

 Google Map

BODRUM VIP TRANSFER
We provide high level service at the reservation point with our 24/7 online and call centers belonging to our Bodrum based company. Our staff working in these centers also provide services in English, Arabic and Russian. In this way, we fully determine the needs of all our local and foreign guests at the booking stage and meet the appropriate transfer plan in line with the requests. Combining the flexibility we offer in reservations and the quality of our company, we offer an excellent support concept at every stage. It is sufficient to make a reservation in order to make the best use of Bodrumairporttransferi.com services.

Transfer services we maintain with a corporate understanding; It is given in complete vehicles in terms of safety, technical equipment, hygiene and general maintenance. Thanks to the investment we made in our vehicle fleet, our works that cover the lack of transportation in the sector are crowned with a special welcome service.
The transfer services we provide with a personal vehicle, planning that provides transportation to the desired location during the day, the best price guarantee, 24/7 vehicle tracking system and affordable price policy are planned specifically for flight information. Our conscious and friendly staff is focused on meeting customer expectations completely.

In-car equipment is focused on meeting all needs, even during day-long transportation. Our vehicles, all of which are maintained periodically, are always ready to be transported for airport transfer and different points. Bodrumairporttransferi.com services that fully meet the transfer and tour needs; Pick-up and destination points are completed in vehicles suitable for the date and number of people.
Your reservation requests to us;
• + 90 850 259 79 77 Call Center,
• From our office at + 90 252 385 20 25,
• + 90 538 557 77 77 WhatsApp
You can make reservations 24/7 using the line. In order to provide quality and uninterrupted service to our customers, they must notify us as soon as possible using our communication channels.

The most important issue in the chauffeured car rental service is the professional driver personnel. In this regard, our company employs master drivers with sufficient experience. We work with drivers with SRC, psychotechnics and similar mandatory documents. Employees who pay attention to the rules of courtesy and especially speak foreign languages ​​are our priority.
Our transfer company, which continues to serve with its experienced driver staff, always keeps the vehicle clean. All necessary permits have been obtained from the Ministry of Transport. Our drivers drive safely in icy, foggy, snowy and stormy weather. We provide the best welcome with a luxury vehicle and private driver, without the cost of the special welcome ceremony.

ArabicChinese (Simplified)DutchEnglishFrenchGermanItalianJapaneseKoreanRussianSpanishTurkish