Bodrum Havalimanı Transfer

Bodrum havalimanından ayak basan herkes için en konforlu transfer hizmetlerini sağlıyoruz. Her zaman araçlarımızı kontrol ettirerek konforlu bir şekilde seyahat etmelerini sağlıyoruz. VIP araçlarla müşterilerimize hizmet vererek deneyimli şoförlerimizle onları istedikleri yere ulaştırıyoruz. Her zaman araçlarımızı kontrol ettirerek konforlu bir şekilde seyahat etmelerini sağlıyoruz. Bodrum ve çevresine havalimanından gitmek isteyenler için hizmet veriyoruz. Bodrum HavalimanıTransfer hizmetlerinizde bizi tercih edebilirsiniz. Araçlarımız geniş ve rahat olup müşterilerimizin konforunu düşünerek araç içi donanımı fazla olan araçları kullanıyoruz. Araçlarımızda klima, elektrikli cam gibi özellikler mevcuttur. Bu anlamda müşteri memnuniyetini en ileride tutmaya gayret gösteriyoruz. . Araçlarımızı hiçbir zaman güvenlik sorunu varken trafiğe çıkarmıyoruz. Araçlarımızda güvenlik donanımı olarak en üst düzeydeki araçları tercih ediyoruz. Araçlarımızın bakımlarını periyodik olarak yapmaya dikkat ediyoruz. Müşterilerimizin güvenliği bizler için her şeyden daha önce gelmektedir.

Bodrumairporttransferi Transfer Rezervasyon İşlemleri Nasıl Yapılır?

Müşterilerimiz en çok sorduğu sorulardan biriyse nasıl rezervasyon yapacaklarıdır. Bu konuda firma olarak müşterilerimize birçok seçenek sunuyoruz. Bizlere internet sitemiz üzerindeki iletişim bilgilerimizden ulaşabilirler. Burada firmamıza ait telefon numarası ve e-posta adresi bilgileri yer alıyor.
Bizlerden rezervasyon almak için çeşitli yöntemler mevcuttur. Bunlardan biri doğrudan telefonla arayarak rezervasyondur. İsterseniz mobil uygulamamız sayesinde akıllı telefonlar aracılığıyla da araçlarımızın sizleri istediğiniz yere götürmesini sağlayabiliriz.

Beklentilerin Karşılanması

Müşteri beklentisini karşılamak bir işi doğru yaptığınızın göstergesidir. En önemli özelliğimiz dilediğiniz zaman dilediğiniz lokasyondan sizi alabiliyor olabilmemiz ve dilediğiniz lokasyona sizi seve seve ulaştırmamızdır. Transferlerimizi gerçekleştirerek özel araçlarımız sayesinde hizmetlerinizi en iyi şekilde karşılıyor ve sizi memnun etmek için bütün imkanlarımızı sunuyoruz. Uçaklarınızdan indikten sonra valizleriniz ile beraber gitmek istediğiniz bölgeye sizleri konforlu bir şekilde götürüyoruz. Şirket olarak müşteri odaklı çalışmak ve hizmet sektörünün içinde olmak zorunda olmak zorundayız. Özellikle belirtmek isteriz ki, Bodrumairporttransferi zorundalık sebebi ile değil, müşteri memnuniyeti ve beklentilerin karşılanması doğrultulu çalışır. Firmamız, müşterilerin beklentilerinin doğru karşılanmasının geri dönüşünün pozitif olduğunu ve unutulmaz olduğunu bilerek personel yetiştirir. Buna mukabil olarak yine müşteri memnuniyeti adına filosunu güncel, temiz ve bakımlı tutar. Bu sebeple müşterilerimizin tüm beklenti ve özel isteklerini karşılamak bizlerin asli vazifesidir.

Hizmetlerimiz Nasıl İlerliyor?

Hizmetlerimiz sizler uçaktan inmeden önce araçlarımız gelerek başlar.
Aşamalar şeklinde ilerleyen hizmetlerimiz şu şekilde ilerler.
1. Bodrumairporttransferi firması olarak randevularınızı alıyoruz.
2. Sistemimizden nasıl araç istediğinize karar veriyorsunuz.
3. Kaç kişi olduğunuzu bizlere belirtiyorsunuz.
4. Uçaktan ineceğiniz anda araçlarımız bekler.
5. Uçaktan indiğiniz zaman valizlerinizi alarak araçlarımızı yerleşim yapıyoruz.
6. Son olarak gitmek istediğiniz yerlerin listesini yaparak istediğiniz alana sizleri götürüyoruz.

Aracımızda yiyecek içecek hizmetimiz olduğu için de dilediğiniz gibi hareket edebilecek ve mola vermek istediğiniz anlarda sizlerin isteklerini yerine getiriyoruz.

Özel Ulaşım Özel Hizmet

Firma olarak biz de söz konusu olan bu Bodrum HavalimanıTransfer en kısa sürede gitmeniz için ve bu konuda en kaliteli hizmeti almanız için bu hizmetleri vermeye çalışıyoruz. Varış ve gidiş noktanızın saat planlamasını ayarlayarak ne zaman nerede bulunmanız gerektiğine dikkat ediyor ve değişik anlar yaşamanız için her şeyi yapıyoruz. Biz de sunmuş olduğumuz bu hizmetleri en iyi şekilde yerine getirerek insanların en sağlıklı ve en kaliteli şekilde hizmet almasını sağlamaya çalışıyoruz. Profesyonel ekibimizin çalışmaları sayesinde saat aralıklarını iyi ayarlayabiliyor ve zamanınızı en etkin şekilde değerlendiriyoruz. Uçak saatlerinizi göz önünde bulundurarak kaç kişilik ekip ile geleceksiniz hizmetimiz aynı şekilde devam etmektedir.
Uçaktan indiğiniz zaman hizmetlerimiz başlayıp tekrar dönüş zamanına kadar sizler için çalışmalarımız devam etmektedir. Bizden yapacağınız her randevu ile sizlerin kolay ve rahat bir ulaşım için gerekli birer araç olmuştur.

BODRUM TRANSFER WITH VIP VEHICLES

We offer Bodrum VIP transfer services with the latest model fully equipped, air-conditioned vehicles and only for you. Enjoy VIP privilege with free catering and wi-fi.

Bodrum Transfer

Contact us

OUR ADDRESS

Yalıkavak Mahhallesi Atatürk caddesi

Ümit Kalın İş Merkezi no:80/2

İstanbul/MUĞLA 48400

 Google Map

BODRUM VIP TRANSFER
We provide high level service at the reservation point with our 24/7 online and call centers belonging to our Bodrum based company. Our staff working in these centers also provide services in English, Arabic and Russian. In this way, we fully determine the needs of all our local and foreign guests at the booking stage and meet the appropriate transfer plan in line with the requests. Combining the flexibility we offer in reservations and the quality of our company, we offer an excellent support concept at every stage. It is sufficient to make a reservation in order to make the best use of Bodrumairporttransferi.com services.

Transfer services we maintain with a corporate understanding; It is given in complete vehicles in terms of safety, technical equipment, hygiene and general maintenance. Thanks to the investment we made in our vehicle fleet, our works that cover the lack of transportation in the sector are crowned with a special welcome service.
The transfer services we provide with a personal vehicle, planning that provides transportation to the desired location during the day, the best price guarantee, 24/7 vehicle tracking system and affordable price policy are planned specifically for flight information. Our conscious and friendly staff is focused on meeting customer expectations completely.

In-car equipment is focused on meeting all needs, even during day-long transportation. Our vehicles, all of which are maintained periodically, are always ready to be transported for airport transfer and different points. Bodrumairporttransferi.com services that fully meet the transfer and tour needs; Pick-up and destination points are completed in vehicles suitable for the date and number of people.
Your reservation requests to us;
• + 90 850 259 79 77 Call Center,
• From our office at + 90 252 385 20 25,
• + 90 538 557 77 77 WhatsApp
You can make reservations 24/7 using the line. In order to provide quality and uninterrupted service to our customers, they must notify us as soon as possible using our communication channels.

The most important issue in the chauffeured car rental service is the professional driver personnel. In this regard, our company employs master drivers with sufficient experience. We work with drivers with SRC, psychotechnics and similar mandatory documents. Employees who pay attention to the rules of courtesy and especially speak foreign languages ​​are our priority.
Our transfer company, which continues to serve with its experienced driver staff, always keeps the vehicle clean. All necessary permits have been obtained from the Ministry of Transport. Our drivers drive safely in icy, foggy, snowy and stormy weather. We provide the best welcome with a luxury vehicle and private driver, without the cost of the special welcome ceremony.

ArabicChinese (Simplified)DutchEnglishFrenchGermanItalianJapaneseKoreanRussianSpanishTurkish