Bodrum Transfer hizmeti havaalanında istediğiniz noktaya kadar ulaşım sağlayan bir hizmettir. Yıllardır bu alan da hizmet veren firma olarak transfer hizmetimiz sorunsuz bir şekilde yapılmaktadır. Vip hizmet hemen hemen her transfer firmasında olan bir hizmet çeşididir. Vip hizmet de araç seçimini siz kendiniz yapabilirsiniz. Bodrum transfer hizmeti için size uygun olan araçları çok daha rahatlıkla seçim yapabilirsiniz. Vip araç seçimi hizmetin de ekstra ücret alınabiliyor. Çünkü her aracın ücret tarifesi farklıdır. Bodrum ve Muğla için birçok araçlarımız bulunmaktadır. Tek kişi ve geniş aileler için rahatlıkla seçim yapabilirsiniz.

Transfer Hizmeti Nedir?

Havaalanı transfer hizmeti bir adresten havaalanına veya herhangi bir bölgeye gitmeniz için size hizmet veren bir sistemdir. Transfer işlemini internet sitesi üzerinden yapabilirsiniz. Araçlarımızın bütün sigortaları mevcuttur. Yapılması gereken her şey zorunlu olduğu için hiçbir eksik bulunmamaktadır. Bu nedenle araçlarımız da rahatlıkla hizmet edebilirsiniz. İşlem yapıldıktan sonra size plaka bilgisi, iletişim bilgileri ve araç bilgisi paylaşılır. Bodrum, Muğla arası transfer hizmeti vererek her zaman müşterilerimizin görüşlerini önemsiyoruz.

Transfer Rezervasyonu Nasıl Yapılır?

Bodrumairporttransferi İnternet sitemiz üzerinden hizmet vererek müşterilere daha kolay bir hizmet sunmaktayız. VIP Transfer, havalimanından varış noktasına veya tam tersi istikamette alış noktasından havalimanına olmak üzere iki yönde gerçekleştirilir. Bodrumairporttransferi İnternet sitemize giriş yaparak çok hızlı bir şekilde rezervasyon yapmanız mümkün. Sizleri Bodrum havalimanında karşılamak ve şehirde yapacağınız kısa bir yolculuk ile gitmek istediğiniz noktaya götürmek üzere transfer işlemlerinizi gerçekleştirmek görevimiz.

Bunun için yapmanız gereken;
Bodrumairporttransferi Sitemize ilk olarak üyelik açmanız gerekir.
– Rezervasyon bilgilerini ve adres bilgilerini eksiksiz bir şekilde girmelisiniz.
– İletişim bilgileri girilir.
– Tarih ve saat de eklenerek rezervasyon tamamlanır.

Firmamız bu bağlamda hem personellerinin eğitimini hem de tüm araç filosunu kaliteye yönelik olarak sağlamakta, sizlere VIP Transfer keyfini yaşatmaktadır. Rezervasyon bilgilerinizi eksiksiz ve doğru bir şekilde girmeniz önemlidir. Bodrumairporttransferi Firmamızın sizlere ulaşım sağlaması için her bilgi doğru olmalıdır. Böylelikle çok daha rahat bir şekilde firmamız sizinle irtibata geçecektir.

Araç Modellerimiz

Araçların tam ve eksiksiz yapılması hem bizlerin ceza almaması hem de müşterilerimiz açısından önemlidir. Bu nedenle bu konuda eksiksiz çalışan personellerimiz bulunmaktadır.Sektörümüzde, öncü firma olabilmek ve güvenli hizmet sunabilmek için filomuzu oluşturan tüm araçlarımızın en iyi modellerden olmasına dikkat ediyoruz. Her yönüyle en güvenli vip transfer araçları hizmet bölgelerimize göre seçiyor ve yeterli sayıda bulundurmaya çalışıyoruz. – Araçlarımızın yıllık olarak bakımları yapılmakla birlikte kasko ve sigortaları da her yıl yenilenmektedir. Bu konuda firmamız büyük titizlikle çalışmaktadır. Hizmet verdiğimiz araç markaları, Mercedes ve Volkswagen markalarıdır. Bu markaların farklı modellerini kullanarak yolcu sayısına göre tercih yapılamasını sağlıyoruz.

• Mercedes Sprinter modeli
• Mercedes vito modeli
• Volkswagen caravelle modeli
• Volkswagen crafter modeli
• Volkswagen transporter modeli
• Mercedes sprinter modeli

Türkiye Sınırlarında İstediğiniz Yere Gidebilirsiniz

Bodrum Havalimanı hizmetimizin sınırları Türkiye ile sınırlıdır. Transfer hizmetinin başarılı bir şekilde gerçekleşmesinde önemli rol oynayan tecrübeli eleman kadromuz, zamanı en iyi şekilde kullanmaktadır. Havalimanından Türkiye sınırları içerisindeki her hangi bir adrese transfer hizmetini talep edebilirsiniz. Transferin sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesinde önemli rol oynayan şoförlerimiz, 7/24 hizmet vermektedir. Sevdiklerinizi güler yüzle karşılıyoruz. Nezaket kurallarına ve davranış kurallarına riayet ediyoruz. Sabahın erken saatlerinde veya gecenin geç saatlerinde, istediğiniz transfer hizmetini sorunsuz bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Bizim için mesai saati sorunu yoktur. Her zaman için sizden gelecek transfer hizmetini dikkate alıyoruz.

BODRUM TRANSFER WITH VIP VEHICLES

We offer Bodrum VIP transfer services with the latest model fully equipped, air-conditioned vehicles and only for you. Enjoy VIP privilege with free catering and wi-fi.

Bodrum Transfer

Contact us

OUR ADDRESS

Yalıkavak Mahhallesi Atatürk caddesi

Ümit Kalın İş Merkezi no:80/2

İstanbul/MUĞLA 48400

 Google Map

BODRUM VIP TRANSFER
We provide high level service at the reservation point with our 24/7 online and call centers belonging to our Bodrum based company. Our staff working in these centers also provide services in English, Arabic and Russian. In this way, we fully determine the needs of all our local and foreign guests at the booking stage and meet the appropriate transfer plan in line with the requests. Combining the flexibility we offer in reservations and the quality of our company, we offer an excellent support concept at every stage. It is sufficient to make a reservation in order to make the best use of Bodrumairporttransferi.com services.

Transfer services we maintain with a corporate understanding; It is given in complete vehicles in terms of safety, technical equipment, hygiene and general maintenance. Thanks to the investment we made in our vehicle fleet, our works that cover the lack of transportation in the sector are crowned with a special welcome service.
The transfer services we provide with a personal vehicle, planning that provides transportation to the desired location during the day, the best price guarantee, 24/7 vehicle tracking system and affordable price policy are planned specifically for flight information. Our conscious and friendly staff is focused on meeting customer expectations completely.

In-car equipment is focused on meeting all needs, even during day-long transportation. Our vehicles, all of which are maintained periodically, are always ready to be transported for airport transfer and different points. Bodrumairporttransferi.com services that fully meet the transfer and tour needs; Pick-up and destination points are completed in vehicles suitable for the date and number of people.
Your reservation requests to us;
• + 90 850 259 79 77 Call Center,
• From our office at + 90 252 385 20 25,
• + 90 538 557 77 77 WhatsApp
You can make reservations 24/7 using the line. In order to provide quality and uninterrupted service to our customers, they must notify us as soon as possible using our communication channels.

The most important issue in the chauffeured car rental service is the professional driver personnel. In this regard, our company employs master drivers with sufficient experience. We work with drivers with SRC, psychotechnics and similar mandatory documents. Employees who pay attention to the rules of courtesy and especially speak foreign languages ​​are our priority.
Our transfer company, which continues to serve with its experienced driver staff, always keeps the vehicle clean. All necessary permits have been obtained from the Ministry of Transport. Our drivers drive safely in icy, foggy, snowy and stormy weather. We provide the best welcome with a luxury vehicle and private driver, without the cost of the special welcome ceremony.

ArabicChinese (Simplified)DutchEnglishFrenchGermanItalianJapaneseKoreanRussianSpanishTurkish