Tatil için gelenler uçak yolculuğunu tercih etmekte ve (bjv) Muğla havayolu transferinden sonra gidecekleri otele ya da farklı yerlere ulaşım sorunu yaşamadan ulaşmak isterler. Konforlu araçlarımız ile sizi evinizde otuyor gibi hissettiriyor ve en rahat yolculuğu yapmanızı sağlıyoruz. Vip hizmetlerimizde sizlere güven sunuyoruz. Milas-bodrum havalimanı hizmet bölgelerimizden birisidir ve buraya gelen yerli ve yabancılar hizmetlerimizden faydalanarak güvenli, konforlu ulaşım sağlayabilirler. VIP araçlar ve deneyimli kadromuz sayesinde herkesin istediği yere ulaşması amacıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz. 7/24 servis olanağı sağlayarak Bodrum VİP Transfer güvenli, konforlu ve kaliteli ulaşım imkanı sunuyoruz.

Vip Hizmetlerimiz

Bodrumairporttransferi Firmamız hizmetlerinden faydalanmak için online randevu oluşturabilirsiniz. Çağrı merkezi numaramızı arayabilir, bilgi alabilir ve randevunuzu hemen oluşturabiliyorsunuz. Milas-bodrum havalimanı, (bjv) Muğla transfer hizmetlerimiz ile sizleri havalimanında karşılıyor ve gideceğiniz yere güvenli olarak ulaştırıyoruz. Bodrum VİP Transfer hizmetlerimizden faydalanmak isteyenler, güvenli yolculuk yapacaklarını bilmekte ve firmamızı tercih etmektedir. Konforlu araçlarımız ile sizi evinizde otuyor gibi hissettiriyor ve en rahat yolculuğu yapmanızı sağlıyoruz. vip hizmetlerimizde sizlere güven sunuyoruz.

• Konforlu araç seçeneği,
• Kaskolu ve özel sigortalı araçlarımız,
• Araçlarımız her zaman kapıda hazır olacak,
• Vip araçlarımızda, televizyon ve mini bar bulunmakta,
• Yolcu konforu için donanımlara eklemeler yapıyoruz.
Bodrumairporttransferi.com firması olarak güven ve kaliteye önem vererek, tüm müşterilerimizin bizi tercih etmesine ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaya çalışıyoruz.

Zamanında Ulaşım

Uçuşa uygun saat planlaması önceden yapılır zaman konusunda eksiklikler olmaması açısında ve misafirlerimizin tarafımıza gönderdikleri konum sayesinde de istedikleri zaman araçlarımız ile almaktayız. Günün 24 saatinin yetmediği günümüzde kısa dakikaların bile kıymeti çok fazladır. İletişim konusunda hiçbir sorun yaşamazsınız. Siz sadece isteyin ve saati bildirin. Geri de kalan hiçbir şeyi düşünmenize gerek kalmamaktadır. Ulaşmak istenilen yere en kısa sürede gitmenin her zaman istenilen bir şey olduğunu bilen firmamız planlamalarını bu doğrultuda yapmaktadır. Zaman planlamasını en doğru şekilde yapan ekibimiz uçakların iniş saatlerini takip etmektedir. Tüm yolcularımız uçakları indiği an da transfere kolayca ulaşırlar. Firmamıza transfer rezervasyonu yaptırmak çok kolaydır. Nerede olursanız olun bir telefon kadar uzağınızdayız. Rezervasyon alış süremiz çok kısadır ve telefonda gereksiz yere siz değerli müşterilerimizi bekletmemekteyiz. Uzman kadromuz sayesinde tüm yolcularımıza kısa sürede ve güvenle hizmet verilmektedir.

Hizmetlerimiz Nasıl İlerliyor?

Hizmetlerimiz sizler uçaktan inmeden önce araçlarımız gelerek başlar.
Aşamalar şeklinde ilerleyen hizmetlerimiz şu şekilde ilerler.
1. Bodrumairporttransferi firması olarak randevularınızı alıyoruz.
2. Sistemimizden nasıl araç istediğinize karar veriyorsunuz.
3. Kaç kişi olduğunuzu bizlere belirtiyorsunuz.
4. Uçaktan ineceğiniz anda araçlarımız bekler.
5. Uçaktan indiğiniz zaman valizlerinizi alarak araçlarımızı yerleşim yapıyoruz.
6. Son olarak gitmek istediğiniz yerlerin listesini yaparak istediğiniz alana sizleri götürüyoruz.

Güvenli bir yolculuk için uzman şoförlerimiz sizlerin isteklerini tam zamanında yerine getirir. Bölgelerde önceden alınmış randevularınız ile hizmet veriyor ve kolay bir ulaşımı sizler için sağlıyoruz. Bodrumairporttransferi ile iletişime geçerek, destinasyon ve başlangıç noktası bilgilerini vererek fiyat bilgisi alabilirsiniz. Bodrumairporttransferi’in transfer işlemlerinin fiyatları daima makul değerlerde ve cüzi miktarlardadır. Böylelikle taşımacılık işlemleriniz için gereksiz masrafa girmek zorunda kalmaz ve güvenilir bir sürüş deneyimiyle, ulaşmak istediğiniz noktaya ulaşırsınız. Organizasyonumuzda tüm aşamalar planlandığından sorunsuz şekilde gecikme yaşamadan havalimanı transfer işlemlerini tamamlıyoruz.

Müşteri Memnuniyeti

Firma olarak ulaşım ve özel taşımacılıkta yılların tecrübesi ile çalışmaktayız. Bu nedenle de ilk hedefimiz sizleri istediği konuma hızlı ve sağlıklı ulaştırmaktır. Müşteri memnuniyetine odaklanırız Bodrum Vip Transfer içerisinde hizmetlerimizi 7/24 sürdürürüz. Yıllardır bu alan da hizmet veren bir firma olarak müşteri memnuniyeti bizim için her zaman önemlidir. Özellikle bünyemizde çalışan uzman kadromuz gerekli eğitimleri alıp sahada çalışmaya başlayan personellerdir. Aynı zamanda 7/24 hizmet veren canlı destek ekibimiz de sizlerle her zaman sorunları çözmek için buradadır. Bu nedenle Bodrumairporttransferi firması olarak her anlamda bizlerden gerekli desteği almanız mümkün. Araç kullanımları için gerekli her türlü eğitimi verilmiş güler yüzlü personeller çalıştırmaktayız. Özellikle personellerimizin müşterilerle olan konuşmaları oldukça önemlidir. Yerli ve yabancı olmak üzere birçok müşteriye hizmet vermekteyiz. Özellikle yabancı müşterilerle bir sorun yaşamamak adına bütün personellerimiz de yabancı dil bilgisi bulunmaktadır.

BODRUM TRANSFER WITH VIP VEHICLES

We offer Bodrum VIP transfer services with the latest model fully equipped, air-conditioned vehicles and only for you. Enjoy VIP privilege with free catering and wi-fi.

Bodrum Transfer

Contact us

OUR ADDRESS

Yalıkavak Mahhallesi Atatürk caddesi

Ümit Kalın İş Merkezi no:80/2

İstanbul/MUĞLA 48400

 Google Map

BODRUM VIP TRANSFER
We provide high level service at the reservation point with our 24/7 online and call centers belonging to our Bodrum based company. Our staff working in these centers also provide services in English, Arabic and Russian. In this way, we fully determine the needs of all our local and foreign guests at the booking stage and meet the appropriate transfer plan in line with the requests. Combining the flexibility we offer in reservations and the quality of our company, we offer an excellent support concept at every stage. It is sufficient to make a reservation in order to make the best use of Bodrumairporttransferi.com services.

Transfer services we maintain with a corporate understanding; It is given in complete vehicles in terms of safety, technical equipment, hygiene and general maintenance. Thanks to the investment we made in our vehicle fleet, our works that cover the lack of transportation in the sector are crowned with a special welcome service.
The transfer services we provide with a personal vehicle, planning that provides transportation to the desired location during the day, the best price guarantee, 24/7 vehicle tracking system and affordable price policy are planned specifically for flight information. Our conscious and friendly staff is focused on meeting customer expectations completely.

In-car equipment is focused on meeting all needs, even during day-long transportation. Our vehicles, all of which are maintained periodically, are always ready to be transported for airport transfer and different points. Bodrumairporttransferi.com services that fully meet the transfer and tour needs; Pick-up and destination points are completed in vehicles suitable for the date and number of people.
Your reservation requests to us;
• + 90 850 259 79 77 Call Center,
• From our office at + 90 252 385 20 25,
• + 90 538 557 77 77 WhatsApp
You can make reservations 24/7 using the line. In order to provide quality and uninterrupted service to our customers, they must notify us as soon as possible using our communication channels.

The most important issue in the chauffeured car rental service is the professional driver personnel. In this regard, our company employs master drivers with sufficient experience. We work with drivers with SRC, psychotechnics and similar mandatory documents. Employees who pay attention to the rules of courtesy and especially speak foreign languages ​​are our priority.
Our transfer company, which continues to serve with its experienced driver staff, always keeps the vehicle clean. All necessary permits have been obtained from the Ministry of Transport. Our drivers drive safely in icy, foggy, snowy and stormy weather. We provide the best welcome with a luxury vehicle and private driver, without the cost of the special welcome ceremony.

ArabicChinese (Simplified)DutchEnglishFrenchGermanItalianJapaneseKoreanRussianSpanishTurkish