Muğla’nın Bogaziçi İlçesi, on yıllardır hayatımızda yer edinen en özel ve en güzel tatil beldelerinden biridir. Bodrumairporttransferi olarak, havalimanından Bogaziçi transfer her noktasına kadar transfer hizmeti sunuyoruz. Milas ilçesinin bir mahallesi olan Boğaziçi tuza gölü ile kuşların yaşam alanı olmuştur. Ülkemizin her yerinden gelen yerli turistlere ve dünyanın tüm ülkelerinden gelen yabancı turistlere hizmet veriyoruz. Vereceğiniz bilgilere göre personel ve araç planlaması yaparak, istediğiniz saatte sizi karşılayacağız. Boğaziçi, Milas-Muğla transferleri için Bodrum-Milas havalimanı ve dalaman havalimanında karşılama yapıyoruz. Bogaziçi Transfer hizmetlerimizde güvenli ulaşım kurallarına göre çalışma prensiplerimizi belirliyor ve tecrübeli sürücülerimiz ile ulaşımların sorunsuz yapılmasını sağlıyoruz.

Ulaşım Kolaylığı

Rahat ve konforlu yolculuk için ileri sürüş teknikleri ve hizmet sunum eğitimi alan sürüş kadromuz ile özel tasarlanmış lüks araçlarla hizmet veriyoruz. Bireysel veya kurumsal transfer ihtiyaçlarınız için Bogaziçi Transfer ve çevresinde geniş araç filolarımızla 7 / 24 kesintisiz olarak transfer hizmeti sunuyoruz. Transferlerimizi gerçekleştirerek özel araçlarımız sayesinde hizmetlerinizi en iyi şekilde karşılıyor ve sizi memnun etmek için bütün imkanlarımızı sunuyoruz. Gerek aileniz ile gerekse de arkadaşlarınız ile çıkmak istediğiniz bir tatil için bilet aldığınızda uçağınızı kaçırmak ister misiniz, diye sorduğumuzda bütün insanların hayır cevabını vereceğinden emin olabilirsiniz. İşte bu tarz durumlarda hizmetimizin önemi bir kat daha artıyor. Çünkü hiç kimse böyle bir durumun içinde olmak istemez.
• Kaliteli hizmet anlayışı,
• Hızlı ve güvenli seyahat,
• Yüksek konforlu araçlar ile donatılmış olan firmamızın hizmetlerinden rahatlıkla yararlanabilirsiniz.

Uçuşunuza Uygun Saat Planlaması

Uçuş saatine uygun olarak Bogaziçi transfer planlaması yaparak zaman kaybınızı önlüyoruz. Siz sadece isteyin ve saati bildirin. Geri de kalan hiçbir şeyi düşünmenize gerek kalmamaktadır. Firmamız her şeyi siz değerli yolcularımız adına düşünür ve kesintisiz hizmeti verir. Bodrumairporttransferi 7/24 kesintisiz ulaşım hizmeti ile konforlu ve güvenli olarak seyahat etmenizi sağlar. Büyük şehrin zorluklarını bilen firmamız 24 saat boyunca kesintisiz hizmet vermektedir. Uçağınız günün hangi saati inerse insin biz oradayız. 24 saat boyunca hizmet veren firmamıza kesintisiz günün istediğiniz saatinde ulaşabilirsiniz. Bodrumairporttransferi sürücü ekibi iletişim teknolojisi ile müşterilerimizin bildirdikleri noktada istedikleri saatte hazır bulunmaktadır. Bodrumairporttransferi sadece havalimanı ulaşımı olarak kalmayıp müşterilerimizin her türlü ulaşım ihtiyacında çözüm ortaklığı sunuyoruz. Bodrumairporttransferi kadrosu müşterilerimizin uçuş planına göre transfer planlaması yapmaktadır. Bu şekilde müşterilerimizin tam saatinde alınarak istedikleri noktaya gecikmeden ulaşmasını sağlıyoruz.

Sunduğumuz Ayrıcalıklar

Güvenli bir yolculuk için uzman şoförlerimiz sizlerin isteklerini tam zamanında yerine getirir. Bölgelerde önceden alınmış randevularınız ile hizmet veriyor ve kolay bir ulaşımı sizler için sağlıyoruz. İnternet sitemize giriş yaparsanız şahsınıza ait bilgileri doldurmanız sonucunda sizden bilgiler istenecektir. Uçuş zamanınız, uçuş saati istenilen bilgilere eksiksiz bir şekilde girilmelidir. Araç seçimi sistem üzerinden otomatik olarak yapılır. Bodrumairporttransferi olarak, konforlu şekilde, zaman konusunda sıkıntı yaşamadan, size özel ve çok nitelikli hizmetler sunuyoruz.

Bu kapsamda;
* Lüks araçlarımızda özel donanım ile üst düzey yolculuk imkanı sunuyoruz,
* Her türlü ilave hizmet talebinize, firmamız kalitesi ve lüksü ile cevap veriyoruz.
* Esnek niteliğe sahip rezervasyon hizmetlerimizi, tam planlama ile çeşitli dillerde sizlere sunuyoruz.
* 7/24 iletişim imkanı ile devamlı destek sağlıyoruz.
Sunduğumuz bu lüks transfer hizmeti kapsamında dilediğiniz noktadan sizi alarak hedeflenen destinasyona ulaştırıyoruz. Bu kapsamda Bodrum Havalimanı hizmetlerini de noksansız bir biçimde karşılıyoruz. Seyahatine mükemmel bir başlangıç yapmak isteyenlerin tercihi olan firmamız, çalışmalarını uygun fiyat ve kaliteli hizmet anlayışıyla sürdürür.

BODRUM TRANSFER WITH VIP VEHICLES

We offer Bodrum VIP transfer services with the latest model fully equipped, air-conditioned vehicles and only for you. Enjoy VIP privilege with free catering and wi-fi.

Bodrum Transfer

Contact us

OUR ADDRESS

Yalıkavak Mahhallesi Atatürk caddesi

Ümit Kalın İş Merkezi no:80/2

İstanbul/MUĞLA 48400

 Google Map

BODRUM VIP TRANSFER
We provide high level service at the reservation point with our 24/7 online and call centers belonging to our Bodrum based company. Our staff working in these centers also provide services in English, Arabic and Russian. In this way, we fully determine the needs of all our local and foreign guests at the booking stage and meet the appropriate transfer plan in line with the requests. Combining the flexibility we offer in reservations and the quality of our company, we offer an excellent support concept at every stage. It is sufficient to make a reservation in order to make the best use of Bodrumairporttransferi.com services.

Transfer services we maintain with a corporate understanding; It is given in complete vehicles in terms of safety, technical equipment, hygiene and general maintenance. Thanks to the investment we made in our vehicle fleet, our works that cover the lack of transportation in the sector are crowned with a special welcome service.
The transfer services we provide with a personal vehicle, planning that provides transportation to the desired location during the day, the best price guarantee, 24/7 vehicle tracking system and affordable price policy are planned specifically for flight information. Our conscious and friendly staff is focused on meeting customer expectations completely.

In-car equipment is focused on meeting all needs, even during day-long transportation. Our vehicles, all of which are maintained periodically, are always ready to be transported for airport transfer and different points. Bodrumairporttransferi.com services that fully meet the transfer and tour needs; Pick-up and destination points are completed in vehicles suitable for the date and number of people.
Your reservation requests to us;
• + 90 850 259 79 77 Call Center,
• From our office at + 90 252 385 20 25,
• + 90 538 557 77 77 WhatsApp
You can make reservations 24/7 using the line. In order to provide quality and uninterrupted service to our customers, they must notify us as soon as possible using our communication channels.

The most important issue in the chauffeured car rental service is the professional driver personnel. In this regard, our company employs master drivers with sufficient experience. We work with drivers with SRC, psychotechnics and similar mandatory documents. Employees who pay attention to the rules of courtesy and especially speak foreign languages ​​are our priority.
Our transfer company, which continues to serve with its experienced driver staff, always keeps the vehicle clean. All necessary permits have been obtained from the Ministry of Transport. Our drivers drive safely in icy, foggy, snowy and stormy weather. We provide the best welcome with a luxury vehicle and private driver, without the cost of the special welcome ceremony.

ArabicChinese (Simplified)DutchEnglishFrenchGermanItalianJapaneseKoreanRussianSpanishTurkish