Firmamız, son model lüks araç filosuna sahiptir ve profesyonel ekiplerimiz ile her zaman konforlu hizmet vermeye çalışıyoruz. Firmamızdan 7/24 Ege çeşme airport transfer hizmetlerini alabiliyorsunuz. Ülkemizin birçok yerinde Bodrumairporttransferi.com hizmetleri ile karşılaşabilirsiniz.
Firmamız, hizmet bölgelerini sürekli genişletmekte ve her bölgede farklı ekiplerle hizmet sunmaktadır. İzmir Adnan Menderes Havalimanına gelen ve Çeşme’ye gitmek isteyenler, firmamızdan hizmet alarak, transfer işlemlerini, lüks araçlarımız ile konforlu olarak karşılayabiliyorlar.

Bodrumairporttransferi Güvenilir ve Rahat Yolculuk Sunar

Bodrumairporttransferi’in en önemli özelliği güven ve konfordur. Firmamız özel olarak hizmetinizde olan tüm personel ve araçları ile güvenliği birinci planda tutarak hareket eder. Her şeyden önce insan sağlığı diyen Bodrumairporttransferi’de trafik sorunları, trafik terörü, trafikte kalma, sürat sorunları, insan hayatını tehlikeye atan davranışlar sergilenmez. Personellerimiz sağlığınızı en az kendi sağlığı kadar önemseyerek sizleri vakitlice alınmanız gereken konumdan alarak, huzurlu ve konforlu bir ortamda rahat yolculuk imkanı sunar. Dilerseniz sizler için çeşme airport transfer havalimanı karşılama görevini de üstlenecek olan görevlilerimiz ile baştan sonra sorunsuz bir yolculuk vaat ediyoruz.

Uçuşa Özel Saat Planlaması

Uçuşa özel saat planlaması firmamız tarafından sunulan ayrıcalıklardan biridir.
Neden uçuşa özel saat planlaması yapıyoruz;
– Yolcularımızı uçuş saatlerinde alarak bir diğer uçuşu bekletmiyoruz.
– Zaman kaybının önüne geçmiş oluyoruz.
– Müşteri memnuniyetimizi yüksek tutuyoruz.
– Yolcumuzu istediği yere istediği zamanda bekletmeden transfer ediyoruz.

Firmamızın uçuşa özel saat planlaması yapması siz değerli müşterilerimizi ailemizin bir parçası olarak gördüğümüzün kanıtıdır. Aile bir bütündür ve bir arada mutlu olmak ister ilkesi ile hareket ederek hizmet vermekteyiz.

Hızlı, Güvenli ve Ekonomik

İzmir ziyaretleri için farklı bölgelerden uçak ile Adnan menderes havalimanı yolcu geliş bölümüne gelenler, Bodrumairporttransferi vip transfer hizmetlerimizden faydalanabiliyor. (adb) İzmir hizmetlerimizden hızlı, güvenli ve ekonomik olarak faydalanmak isteyenler, istedikleri zaman çağrı merkezi ve diğer iletişim numaralarımız üzerinden bizlere ulaşabilirler. Şoförlü ve özel araçlarımız ile tüm müşterilerimize daha ekonomik hizmetler sunuyoruz. Firmamız, kaliteli ve konforlu hizmetleri, uygun fiyat seçenekleri ile yerli ve yabancı tüm misafirlerimize sunuyor.

Konforlu Bir Yolculuk

Uçaklarınızdan indikten sonra valizleriniz ile beraber gitmek istediğiniz bölgeye sizleri konforlu bir şekilde götürüyoruz. Transferlerimizi gerçekleştirerek özel araçlarımız sayesinde hizmetlerinizi en iyi şekilde karşılıyor ve sizi memnun etmek için bütün imkanlarımızı sunuyoruz. Çeşme Airport Transfer hizmeti olarak önceden randevularınızı alarak o gün sizler için özel araç sunuyoruz. İster yetişkin, ister çocuklarınız olsun kalabalık bir aile şeklinde de aynı hizmeti sunmaya devam ediyoruz.

Tercihiniz Bodrumairporttransferi ise Gönlünüz Rahat Olur

Özellikle kıtalar arası veya sık sık ülke değiştirerek yolculuk eden müşteriler, globalleşen bakış açıları ve dünya sebebi ile gittikleri her yerde VIP hizmet almak isterler. Bu açıdan bakıldığında diğer firmalardan bir farkınız var ise her zaman tercih edilmeniz garanti edilebilir. Çeşme Airport Transfer Dünyanın neresinden gelirse gelsin bu hizmetler arasındaki farkı daha önce tecrübe eden herkes, kaliteyi bir defa edindiğinde tekrar tekrar yaşamak ister.

Sizlere kalite ve kusursuz hizmet vermek adına;
• Her transfer öncesinde araçlarımızı pırıl pırıl hazırlıyoruz
• Her transfer işlemi sonrası araçlarımızı dezenfekte ediyoruz.
• Her transfer sonrası araç tarama işlemleri yapıyor, kayıp eşyanızı size ulaştırıyoruz.
• Transfer işlemlerinizi bakımları her zaman vaktinde yapılan araçlar ile yapıyoruz.
• Güler yüzümüzü hiç eksik istemiyoruz

Bu doğrultuda tüm müşterilerimize gönül rahatlığı ile tertemiz, bakımlı, insan hayatını tehlikeye atmayan araçlar ve doğru personel eğitimleri ile birlikte üstün güvenlik hizmeti garantisi veriyoruz.

BODRUM TRANSFER WITH VIP VEHICLES

We offer Bodrum VIP transfer services with the latest model fully equipped, air-conditioned vehicles and only for you. Enjoy VIP privilege with free catering and wi-fi.

Bodrum Transfer

Contact us

OUR ADDRESS

Yalıkavak Mahhallesi Atatürk caddesi

Ümit Kalın İş Merkezi no:80/2

İstanbul/MUĞLA 48400

 Google Map

BODRUM VIP TRANSFER
We provide high level service at the reservation point with our 24/7 online and call centers belonging to our Bodrum based company. Our staff working in these centers also provide services in English, Arabic and Russian. In this way, we fully determine the needs of all our local and foreign guests at the booking stage and meet the appropriate transfer plan in line with the requests. Combining the flexibility we offer in reservations and the quality of our company, we offer an excellent support concept at every stage. It is sufficient to make a reservation in order to make the best use of Bodrumairporttransferi.com services.

Transfer services we maintain with a corporate understanding; It is given in complete vehicles in terms of safety, technical equipment, hygiene and general maintenance. Thanks to the investment we made in our vehicle fleet, our works that cover the lack of transportation in the sector are crowned with a special welcome service.
The transfer services we provide with a personal vehicle, planning that provides transportation to the desired location during the day, the best price guarantee, 24/7 vehicle tracking system and affordable price policy are planned specifically for flight information. Our conscious and friendly staff is focused on meeting customer expectations completely.

In-car equipment is focused on meeting all needs, even during day-long transportation. Our vehicles, all of which are maintained periodically, are always ready to be transported for airport transfer and different points. Bodrumairporttransferi.com services that fully meet the transfer and tour needs; Pick-up and destination points are completed in vehicles suitable for the date and number of people.
Your reservation requests to us;
• + 90 850 259 79 77 Call Center,
• From our office at + 90 252 385 20 25,
• + 90 538 557 77 77 WhatsApp
You can make reservations 24/7 using the line. In order to provide quality and uninterrupted service to our customers, they must notify us as soon as possible using our communication channels.

The most important issue in the chauffeured car rental service is the professional driver personnel. In this regard, our company employs master drivers with sufficient experience. We work with drivers with SRC, psychotechnics and similar mandatory documents. Employees who pay attention to the rules of courtesy and especially speak foreign languages ​​are our priority.
Our transfer company, which continues to serve with its experienced driver staff, always keeps the vehicle clean. All necessary permits have been obtained from the Ministry of Transport. Our drivers drive safely in icy, foggy, snowy and stormy weather. We provide the best welcome with a luxury vehicle and private driver, without the cost of the special welcome ceremony.

ArabicChinese (Simplified)DutchEnglishFrenchGermanItalianJapaneseKoreanRussianSpanishTurkish