Çeşme Havaalanı Transfer hizmetlerimiz bir VIP hizmetlerin ekonomik rakamlar ile sunulması ile bütçeye en uygun olanakları tanımaktadır. Zamandan tasarruf ederken bütçe açısından da tasarruf etme şansı bulunmaktadır. VIP araçlar ve deneyimli kadromuz sayesinde herkesin istediği yere ulaşması amacıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz. 7/24 servis olanağı sağlayarak İzmir transferlerinde güvenli, konforlu ve kaliteli ulaşım imkanı sunuyoruz.
Çeşme Havaalanı Transfer sürecinizde ek taleplerde bulunma imkanınız vardır.
Bu ek talepler:
• Çocuk koltuğu
• Havalimanında özel karşılama
• Müşteri taleplerine göre farklılık gösterebilen diğer ek talepler
• Tüm bu ek talepler özenle yerine getirilir ve eksiksiz bir şekilde müşterilerimize sunulur.

Sağlanan Kolaylıklar

Çeşme Havaalanı Transfer işlemlerinde, yolda zaman kaybetmeden en seri şekilde, trafik sorunları ile uğraşmaksızın, yolculuk sırasında dinlenme imkanları ile lüks ve konfor standartları yüksek hizmet sunuyoruz. Kalite merkezli ve güven endeksli sunduğumuz transfer işlemleri konusunda ayrıca çeşitli ödeme seçenekleri altında konuklarımıza kolaylıklar sağlıyoruz.
Tüm transfer hizmet belgeleri tam, özel transfer araçlarımızda, bütün özel ayrıcalıkları konuklarımıza sunarak, memnuniyetiniz adına çok özenli çalışıyoruz.

Tercihiniz Bodrumairporttransferi.com ise Gönlünüz Rahat Olur

Özellikle kıtalar arası veya sık sık ülke değiştirerek yolculuk eden müşteriler, globalleşen bakış açıları ve dünya sebebi ile gittikleri her yerde VIP hizmet almak isterler. Bodrumairporttransferi.com  bu açıdan bakıldığında diğer firmalardan bir farkınız var ise her zaman tercih edilmeniz garanti edilebilir. Dünyanın neresinden gelirse gelsin bu hizmetler arasındaki farkı daha önce tecrübe eden herkes, kaliteyi bir defa edindiğinde tekrar tekrar yaşamak ister.
Sizlere kalite ve kusursuz hizmet vermek adına;
• Her transfer öncesinde araçlarımızı pırıl pırıl hazırlıyoruz
• Her transfer işlemi sonrası araçlarımızı dezenfekte ediyoruz.
• Her transfer sonrası araç tarama işlemleri yapıyor, kayıp eşyanızı size ulaştırıyoruz.
• Transfer işlemlerinizi bakımları her zaman vaktinde yapılan araçlar ile yapıyoruz.
• Güler yüzümüzü hiç eksik istemiyoruz

Bu doğrultuda tüm müşterilerimize gönül rahatlığı ile tertemiz, bakımlı, insan hayatını tehlikeye atmayan araçlar ve doğru personel eğitimleri ile birlikte üstün güvenlik hizmeti garantisi veriyoruz.

Lokasyon Önemlidir!

Lokasyon neresi olursa olsun, talebinizi onaylayıp işleme aldıktan sonra, bu işlemi yerine getirmek bizler için çocuk oyuncağı. Profesyonel hizmet anlayışımız ve kaliteli eğitimlerle donatılmış takım arkadaşlarımız, sizlere en doğru, en huzurlu ve en iyi transfer hizmetini vermekte oldukça becerililer. Bu sebeple, havalimanından şehrin her noktasına sağlanan transfer hizmeti, dönüş için de bulunduğunuz konum her neresi olursa olsun, aynı kalitede sağlanmaktadır.

Gerçekleştirdiğimiz Transfer Türleri

Transfer firmamız talepleriniz doğrultusunda rezervasyonunuzu en ince ayrıntısına kadar inceleyip onaylıyor.
Sizlere sunacağımız Çeşme Havaalanı Transfer hizmetlerimiz;
• Havalimanından seçili lokasyona tek yön,
• Seçili lokasyondan Havalimanına tek yön,
• Havalimanı lokasyon, lokasyon havalimanı arası gidiş dönüş

Olmak üzere üç farklı seçenekte olup, her transferimizi talep etmiş olduğunuz araç türüne göre ayrı ayrı fiyatlandırıyoruz.

Firma İçin Rezervasyon

Şehre geldiğiniz zaman eğer şehri bilmeyen bir yabancı iseniz transfer hizmetinden yararlanmak sizin için kaçınılmaz bir fırsat olacaktır. Çeşme Havaalanı Transfer hizmeti ile rahatlıkla keşfedebilirsiniz. Rezervasyon yapmak oldukça basit ve hızlı bir işlemdir. iOS, Android gibi uygulamalardan rahatlıkla yolculuk deneyimlerinizi bizimle keşfedebilirsiniz. Rezervasyon yapmak için sadece birkaç adımı takip etmeniz yeterli olacaktır.
– Siteye giriş yaptıktan sonra kendi bilgilerinizle üyelik açmak gerekir.
– Üyelik işlemleriniz tamamlandıktan sonra uçuş bilgilerinizi eksiksiz girmeniz gerekir.
– Onay maili geldikten sonra rezervasyonunuz da yapılmış olacaktır.
Çeşme Havaalanı Transfer hizmeti için kısa sürede yapacağınız üyelik işlemlerinden sonra bizlerden sorunsuz bir hizmet alabilirsiniz.

BODRUM TRANSFER WITH VIP VEHICLES

We offer Bodrum VIP transfer services with the latest model fully equipped, air-conditioned vehicles and only for you. Enjoy VIP privilege with free catering and wi-fi.

Bodrum Transfer

Contact us

OUR ADDRESS

Yalıkavak Mahhallesi Atatürk caddesi

Ümit Kalın İş Merkezi no:80/2

İstanbul/MUĞLA 48400

 Google Map

BODRUM VIP TRANSFER
We provide high level service at the reservation point with our 24/7 online and call centers belonging to our Bodrum based company. Our staff working in these centers also provide services in English, Arabic and Russian. In this way, we fully determine the needs of all our local and foreign guests at the booking stage and meet the appropriate transfer plan in line with the requests. Combining the flexibility we offer in reservations and the quality of our company, we offer an excellent support concept at every stage. It is sufficient to make a reservation in order to make the best use of Bodrumairporttransferi.com services.

Transfer services we maintain with a corporate understanding; It is given in complete vehicles in terms of safety, technical equipment, hygiene and general maintenance. Thanks to the investment we made in our vehicle fleet, our works that cover the lack of transportation in the sector are crowned with a special welcome service.
The transfer services we provide with a personal vehicle, planning that provides transportation to the desired location during the day, the best price guarantee, 24/7 vehicle tracking system and affordable price policy are planned specifically for flight information. Our conscious and friendly staff is focused on meeting customer expectations completely.

In-car equipment is focused on meeting all needs, even during day-long transportation. Our vehicles, all of which are maintained periodically, are always ready to be transported for airport transfer and different points. Bodrumairporttransferi.com services that fully meet the transfer and tour needs; Pick-up and destination points are completed in vehicles suitable for the date and number of people.
Your reservation requests to us;
• + 90 850 259 79 77 Call Center,
• From our office at + 90 252 385 20 25,
• + 90 538 557 77 77 WhatsApp
You can make reservations 24/7 using the line. In order to provide quality and uninterrupted service to our customers, they must notify us as soon as possible using our communication channels.

The most important issue in the chauffeured car rental service is the professional driver personnel. In this regard, our company employs master drivers with sufficient experience. We work with drivers with SRC, psychotechnics and similar mandatory documents. Employees who pay attention to the rules of courtesy and especially speak foreign languages ​​are our priority.
Our transfer company, which continues to serve with its experienced driver staff, always keeps the vehicle clean. All necessary permits have been obtained from the Ministry of Transport. Our drivers drive safely in icy, foggy, snowy and stormy weather. We provide the best welcome with a luxury vehicle and private driver, without the cost of the special welcome ceremony.

ArabicChinese (Simplified)DutchEnglishFrenchGermanItalianJapaneseKoreanRussianSpanishTurkish