Çeşme Havalimanı Transfer hizmetlerinde Ege Akdeniz bölgesi en yoğun olan bir bölgedir. Bu bölgeler için firmamız en iyi transfer hizmetini sunar. Çeşme Havalimanı Transfer İzmir lokasyonu özellikle yaz dönemlerinde çok kalabalık olan bir bölgedir. Turistler çok fazla geldiği için bu gibi yerler de araç kiralaması yaparak daha konforlu bir şekilde ulaşım sağlamak isterler.

Güvenli Transfer

Transfer hizmetinde güvenlik her şeyden öncelikli rol oynamaktadır. Bir transfer hizmeti ne kadar güvenli ise o kadar yeterli demektir. Güvenliğin bu kadar önemli olduğunu bilen firmamız ve çalışanlarımız tüm hazırlığını bu doğrultuda yapmakta ve hizmet vermektedir. Hizmetlerimizden biri olan havalimanı Çeşme Havalimanı Transfer hattında yüksek güvenlikli araçlarımızla hizmet vermekteyiz.
Çalışanlarımız özel eğitimli olmakla birlikte sizin ve sevdiklerinizin güvenliğini tehlikeye sokacak hiçbir durumla karşı karşıya kalmamanız için çalışmaktadır. Güvenli transferin adresi olan firmamız kurulduğu günden bu tarafa bu doğrultuda siz değerli yolcularımıza hizmet vermeye devam etmektedir.

Güvenli Rezervasyon ve Konforlu Seyahat

Bodrumairporttransferi.com hizmetlerinden sorunsuz olarak faydalanmak için en güvenli yol rezervasyon sistemidir. Bireysel veya kurumsal transfer ihtiyaçları için web sayfamızı ya da mobil uygulamamızı kullanarak güvenli şekilde rezervasyon oluşturabilirsiniz. Bununla birlikte 7/24 online hizmet sunan + 90 850 258 79 77 numaralı hattımızı arayarak randevu talebinizi iletebilirsiniz. Müşterilerimize konforlu Çeşme Havalimanı Transfer hizmeti sunabilmek için uçuş ya da hareket saatlerinde olası değişimlerin en hızlı şekilde bizlere bildirilmesi önemlidir.

Vip Tarzı Araçlar Göz Kamaştırıyor

Toplu taşıma araç kategorisinin en lüks olanı vip tarzı araçlardır. İç dizaynı göz kamaştırıcıdır. Ful deri döşeme, buzdolabı, klima, ısıtma ve özel perdeler, evinde yolculuk konforu sunuyor. Bu araçlarla turist kafilesi karşılama hizmeti, işletmeler için artı puan kazandırmaktadır. Özel tasarımlı lüks ve konforlu araç filomuz her zaman için hizmet vermeye hazırdır.

Bodrumairporttransferi Araç filomuzun genel özellikleri aşağıdaki gibidir:
1- Bütün araçlarımız özel tasarımlı lüks ve konforludur. Ayrıca üst segment grubuna dahildir.
2- Vergi, sigorta, kasko ve benzeri masrafları düzenli bir şekilde karşılanmaktadır.
3- Kötü hava koşullarında araç kullanımı için gerekli donanıma sahiptir.
4- Her zaman için düzenli bir şekilde temizliği yapılmaktadır.

Turizm ve iş dünyasında iyi bir karşılama hiç bir zaman unutulmaz. İş dünyasında ve turizm dünyasında iyi bir izlenim oluşturmak için transfer hizmetini tercih etmek yeterlidir. Bodrumairporttransferi Müşteri hizmetlerimiz 7/24 hizmet vermektedir. Çeşme Havalimanı Transfer Adresten adrese lüks taşıma hizmeti sunan firmamız, aradaki mesafeyi dikkate alarak ücretlendirme işlemi gerçekleştirmektedir. Köprü geçişleri, ek ücretler, araç modeli ve ek hizmetler fiyatı etkileyen diğer unsurlardır.

Uygun Fiyat Garantisi

Araç kiralama işlemi birçok kişi tarafından sorunlu olarak görülmektedir. Bodrumairporttransferi.com firma olarak sizin için araç kiralama işlemlerini kolay hale getirmeye çalışıyoruz. Sizin için her türlü kolaylığı sağlıyor ve n uygun fiyat garantisini sunuyoruz. Hepsi yüksek konfora sahip araçlarımızı şoförlü olarak kiralamak için herhangi bir süre şartı aramıyoruz. İhtiyacınıza en uygun kiralama şeklini isterseniz saatlik, günlük ya da haftalık olarak yapabilirsiniz. Her türlü kiralama işlemlerinde fiyatlarımız piyasaya göre oldukça uygundur.

Bodrumairporttransferi Transfer Hizmetinde Güvenlik

Araçlarımızda bulunan kamera sistemi daha güvenli bir ortamda hizmet almanızı sağlar. Araçların içinde kameraların bulunması herhangi bir şeyinizi kaybetmeniz durumunda da yardım almanızı sağlar. Araçlar da her türlü konfor da sağlanır. Ücretsiz olarak ikram edilen ikramlıklar da yol boyunca sizlere eşlik edecektir. Bodrumairporttransferi Firmamızın avantajlı fiyatlarından yararlanmak için her zaman erken rezervasyon yaptırmak daha sağlıklı olacaktır. Bu nedenle yoğunluk yaşanmaması adına mutlaka birkaç ay önceden rezervasyon işlemlerini halletmeniz gerekir.

BODRUM TRANSFER WITH VIP VEHICLES

We offer Bodrum VIP transfer services with the latest model fully equipped, air-conditioned vehicles and only for you. Enjoy VIP privilege with free catering and wi-fi.

Bodrum Transfer

Contact us

OUR ADDRESS

Yalıkavak Mahhallesi Atatürk caddesi

Ümit Kalın İş Merkezi no:80/2

İstanbul/MUĞLA 48400

 Google Map

BODRUM VIP TRANSFER
We provide high level service at the reservation point with our 24/7 online and call centers belonging to our Bodrum based company. Our staff working in these centers also provide services in English, Arabic and Russian. In this way, we fully determine the needs of all our local and foreign guests at the booking stage and meet the appropriate transfer plan in line with the requests. Combining the flexibility we offer in reservations and the quality of our company, we offer an excellent support concept at every stage. It is sufficient to make a reservation in order to make the best use of Bodrumairporttransferi.com services.

Transfer services we maintain with a corporate understanding; It is given in complete vehicles in terms of safety, technical equipment, hygiene and general maintenance. Thanks to the investment we made in our vehicle fleet, our works that cover the lack of transportation in the sector are crowned with a special welcome service.
The transfer services we provide with a personal vehicle, planning that provides transportation to the desired location during the day, the best price guarantee, 24/7 vehicle tracking system and affordable price policy are planned specifically for flight information. Our conscious and friendly staff is focused on meeting customer expectations completely.

In-car equipment is focused on meeting all needs, even during day-long transportation. Our vehicles, all of which are maintained periodically, are always ready to be transported for airport transfer and different points. Bodrumairporttransferi.com services that fully meet the transfer and tour needs; Pick-up and destination points are completed in vehicles suitable for the date and number of people.
Your reservation requests to us;
• + 90 850 259 79 77 Call Center,
• From our office at + 90 252 385 20 25,
• + 90 538 557 77 77 WhatsApp
You can make reservations 24/7 using the line. In order to provide quality and uninterrupted service to our customers, they must notify us as soon as possible using our communication channels.

The most important issue in the chauffeured car rental service is the professional driver personnel. In this regard, our company employs master drivers with sufficient experience. We work with drivers with SRC, psychotechnics and similar mandatory documents. Employees who pay attention to the rules of courtesy and especially speak foreign languages ​​are our priority.
Our transfer company, which continues to serve with its experienced driver staff, always keeps the vehicle clean. All necessary permits have been obtained from the Ministry of Transport. Our drivers drive safely in icy, foggy, snowy and stormy weather. We provide the best welcome with a luxury vehicle and private driver, without the cost of the special welcome ceremony.

ArabicChinese (Simplified)DutchEnglishFrenchGermanItalianJapaneseKoreanRussianSpanishTurkish