İzmir ülkemizin en büyük illerinden birisidir ve Adnan menderes havalimanı, (adb) İzmir dünyanın birçok ülkesinden direk uçak seferleri bulunmaktadır. Yurtdışından veya yurtiçinden havalimanına gelen yolcular, İzmir içerisinde istediğiniz yere veya yakın bölgelere gitmek istediğinizde, konforlu vip transfer hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Çeşme Transfer Hizmet bölgelerimizin tamamında, şehir içi ve şehir dışı vip transfer hizmetlerini en iyi memnuniyeti oluşturacak şekilde sunuyoruz. Araçlarımızın yeni model oluşu, yeni teknolojiye sahip olması hizmetlerimizi konforlu ve güvenli sunmamızı sağlıyor. Yolcuların her türlü konforunu düşünerek tasarımlarımızı geliştiriyoruz. Hizmetlerimizi sunduktan sonra, müşterilerimiz ile iletişimi kesmiyor ve memnuniyet durumlarını sorguluyor ve daha iyi hizmetler vermeye çalışıyoruz. İnsanlar, her türlü hava şartlarında konforlu ve güvenli yolculuk yapmak isteyecektir. Tatiller, özel geziler ya da özel organizasyonlarda konforlu ulaşım hizmetlerimizi, özel olarak tasarladığımız araçlarımız ile sunuyoruz.

Bireysel İstek ve Beklentilere Önem Veriyoruz

Transfer hizmetimizi tercih eden her müşterimiz bizim için özeldir. Tüm havalimanı transfer hizmetlerinizde, Bodrumairporttransferi’in geniş transfer seçeneklerinden faydalanın.
• Tek yön
• Gidiş Dönüş
• Havaalanı karşılama hizmeti
• İstenilen yerden alınarak havaalanına ulaşma imkanı
Bodrumairporttransferi tarafından sunulan havaalanı transfer hizmetleri arasındadır.

Tercih ettiğiniz Çeşme Transfer hizmeti esnasında, yüksek kalite standartlarımızdan ödün vermeden, bireysel tercihlerinizi göz önünde bulundurmaya özen gösteriyoruz. Çocuk ve bebek koltuğu ve benzeri talepleriniz gibi bireysel isteklerinizde, Bodrumairporttransferi size uygun çözümleri sunma kapasitesine sahiptir. Bodrumairporttransferi’in güvenli ve piyasa koşullarına göre en uygun VIP transfer hizmeti ile tüm transfer isteklerinize hızla cevap veriyoruz.

Çeşme Transfer Hizmet Nedir?

Transfer hizmeti istediğiniz noktadan sizi özel araçlarla alarak dilediğiniz yere götüren hizmettir. Transfer hizmeti alanında faaliyet gösteren birçok transfer hizmeti bulunur. Kendi bünyesinde çalışan personellerle verilen hizmet oldukça kaliteli ve güvenilirdir. Deneyimli personel ekiplerinin vermiş olduğu hizmet ve araç filosu ile güvenli ve yasal bir Çeşme Transfer hizmeti almanız mümkün.
Transfer hizmetinde;
– Deneyimli ve güler yüzlü personel
– 7/24 hizmetin verilmesi
– Güvenilir bir firma bulmak oldukça önemlidir.
Bodrumairporttransferi firması olarak havalimanı Çeşme Transfer hizmetini her zaman bizlerden alabilirsiniz. Bu alanda yıllardır hizmet veren bir firma olarak kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunmaktayız.

Rahat ve Keyifli Yolculuk

Bodrumairporttransferi müşteri istek ve beklentilerini karşılar, var olan hizmetlerimizle fark yaratırız. Full donanıma sahip VIP araçlarımız ve uzman kadrolarımız eşliğinde sürdürdüğümüz çalışmalar ile 7/24 kesintisiz servis imkanı tanımaktadır. Güvenilir, kaliteli ve konforlu yolculuk için zengin araç filosuna sahip olan firmamız bireysel ve kurumsal araç ihtiyaçlarını eksiksiz bir şekilde tamamlar.
Firmamız Akıllı Yolculuk Uygulaması ile tek yön, gidiş ve dönüş, varış adresi, alınış tarih ve saatine göre özenle randevular gerçekleştirilmektedir. Randevularda aksaklıklar veya yanlışlıklar yapılmamaktadır. Misafirlerimizin keyifli ve rahat yolculuk yapması için büyük çaba göstermekteyiz. İsteklerinizi alıp değerlendirmekteyiz, eksik taraflarımızı da gidermekteyiz.

Gerçekleştirdiğimiz Transfer Türleri

Transfer firmamız talepleriniz doğrultusunda rezervasyonunuzu en ince ayrıntısına kadar inceleyip onaylıyor.
Sizlere sunacağımız transfer hizmetlerimiz;
• Havalimanından seçili lokasyona tek yön,
• Seçili lokasyondan Havalimanına tek yön,
• Havalimanı lokasyon, lokasyon havalimanı arası gidiş dönüş

Olmak üzere üç farklı seçenekte olup, her transferimizi talep etmiş olduğunuz araç türüne göre ayrı ayrı fiyatlandırıyoruz.

Her Aşamada Kolaylık

Transfer şirketimiz Bodrumairporttransferi olarak, rezervasyonlarınızı en kolay şekilde yapabilmeniz için tüm imkanlarımızı size sunuyor, transfer işlemlerinde ise size mükemmel konfor ve rahatlık olanaklarını sağlıyoruz. Bizim sayemizde zamandan kazanıyor, trafik çilesi çekmiyor, lüks şartlarda transferinizi noksansız olarak gerçekleştiriyorsunuz. Bodrumairporttransferi.com şirketimizle transfer çok ekonomik koşular altında gerçekleşiyor. Ayrıca firmamız ödeme seçenekleriyle de konuklarının daima hizmetinde bulunuyor.

BODRUM TRANSFER WITH VIP VEHICLES

We offer Bodrum VIP transfer services with the latest model fully equipped, air-conditioned vehicles and only for you. Enjoy VIP privilege with free catering and wi-fi.

Bodrum Transfer

Contact us

OUR ADDRESS

Yalıkavak Mahhallesi Atatürk caddesi

Ümit Kalın İş Merkezi no:80/2

İstanbul/MUĞLA 48400

 Google Map

BODRUM VIP TRANSFER
We provide high level service at the reservation point with our 24/7 online and call centers belonging to our Bodrum based company. Our staff working in these centers also provide services in English, Arabic and Russian. In this way, we fully determine the needs of all our local and foreign guests at the booking stage and meet the appropriate transfer plan in line with the requests. Combining the flexibility we offer in reservations and the quality of our company, we offer an excellent support concept at every stage. It is sufficient to make a reservation in order to make the best use of Bodrumairporttransferi.com services.

Transfer services we maintain with a corporate understanding; It is given in complete vehicles in terms of safety, technical equipment, hygiene and general maintenance. Thanks to the investment we made in our vehicle fleet, our works that cover the lack of transportation in the sector are crowned with a special welcome service.
The transfer services we provide with a personal vehicle, planning that provides transportation to the desired location during the day, the best price guarantee, 24/7 vehicle tracking system and affordable price policy are planned specifically for flight information. Our conscious and friendly staff is focused on meeting customer expectations completely.

In-car equipment is focused on meeting all needs, even during day-long transportation. Our vehicles, all of which are maintained periodically, are always ready to be transported for airport transfer and different points. Bodrumairporttransferi.com services that fully meet the transfer and tour needs; Pick-up and destination points are completed in vehicles suitable for the date and number of people.
Your reservation requests to us;
• + 90 850 259 79 77 Call Center,
• From our office at + 90 252 385 20 25,
• + 90 538 557 77 77 WhatsApp
You can make reservations 24/7 using the line. In order to provide quality and uninterrupted service to our customers, they must notify us as soon as possible using our communication channels.

The most important issue in the chauffeured car rental service is the professional driver personnel. In this regard, our company employs master drivers with sufficient experience. We work with drivers with SRC, psychotechnics and similar mandatory documents. Employees who pay attention to the rules of courtesy and especially speak foreign languages ​​are our priority.
Our transfer company, which continues to serve with its experienced driver staff, always keeps the vehicle clean. All necessary permits have been obtained from the Ministry of Transport. Our drivers drive safely in icy, foggy, snowy and stormy weather. We provide the best welcome with a luxury vehicle and private driver, without the cost of the special welcome ceremony.

ArabicChinese (Simplified)DutchEnglishFrenchGermanItalianJapaneseKoreanRussianSpanishTurkish