Ulaşmak istediğiniz yere en hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşmak için bizi tercih edebilirsiniz. Firmamız 7/24 uzman kadrosu ile siz değerli müşterilerine hizmet sağlamaktadır. Çeşme Vip Transfer hizmetlerini şoförlü olarak siz değerli müşterilerimize istediğiniz saatte ve günde sağlamaya çalışıyoruz. Çeşme Vip Transfer hizmetlerini en iyi fiyat garantisi hemen rezervasyon ile gerçekleştirebilirsiniz. Araç filomuz son model araçlardan oluşmaktadır. En iyi fiyat ve hizmet konusunda iddialıyız.

Vip Tarzı Araçlar Göz Kamaştırıyor

Toplu taşıma araç kategorisinin en lüks olanı vip tarzı araçlardır. İç dizaynı göz kamaştırıcıdır. Ful deri döşeme, buzdolabı, klima, ısıtma ve özel perdeler, evinde yolculuk konforu sunuyor. Bu araçlarla turist kafilesi karşılama hizmeti, işletmeler için artı puan kazandırmaktadır. Özel tasarımlı lüks ve konforlu araç filomuz her zaman için hizmet vermeye hazırdır.

Araç filomuzun genel özellikleri aşağıdaki gibidir:
1- Bütün araçlarımız özel tasarımlı lüks ve konforludur. Ayrıca üst segment grubuna dahildir.
2- Vergi, sigorta, kasko ve benzeri masrafları düzenli bir şekilde karşılanmaktadır.
3- Kötü hava koşullarında araç kullanımı için gerekli donanıma sahiptir.
4- Her zaman için düzenli bir şekilde temizliği yapılmaktadır.

Turizm ve iş dünyasında iyi bir karşılama hiç bir zaman unutulmaz. İş dünyasında ve turizm dünyasında iyi bir izlenim oluşturmak için transfer hizmetini tercih etmek yeterlidir. Müşteri hizmetlerimiz 7/24 hizmet vermektedir. Adresten adrese lüks taşıma hizmeti sunan firmamız, aradaki mesafeyi dikkate alarak ücretlendirme işlemi gerçekleştirmektedir. Köprü geçişleri, ek ücretler, araç modeli ve ek hizmetler fiyatı etkileyen diğer unsurlardır.

Bodrumairporttransferi Hizmetlerimiz

Araç kiralama konusunda yılların verdiği deneyim ile size sorunsuz hizmeti garanti ediyoruz.
Sağladığımız hizmetler arasında;
– Çeşme Vip Transfer hizmetleri
– Şoförlü araç kirama
– Vip Minibüs kiralama
– Kurumsal kiralama
– Filo araç kiralama
– Bireysel araç kiralama
Gezi, iş seyahati, düğün nişan organizasyonları, tatil planlarınızda size n iyi hizmetleri sağlamak amacıyla her türlü araç kirama hizmeti sağlıyoruz.

Firmamızın Hizmetleri

Firma olarak biz de söz konusu olan bu hava limanlarına en kısa sürede gitmeniz için ve bu konuda en kaliteli hizmeti almanız için bu hizmetleri vermeye çalışıyoruz. İnsanların bu konudaki temel ihtiyaçlarını da göz önünde bulundurarak sunmuş olduğumuz bu Çeşme Vip Transfer hizmetini en kaliteli şekilde sunmaya çalışıyoruz. Siz de söz konusu olan bu hizmetlerimizi rahatlıkla tercih edebilir ve bulunmuş olduğunuz adresten en kısa sürede uçağınızın kalkacağı hava limanına geçebilirsiniz.

Kaliteli Hizmet Ekonomik Fiyat

Siz değerli müşterilerimize en rahat ve konforlu yolculuğu sağlamak için sürekli olarak kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz. Transfer hizmetinde rahatınız için özel şoför isteyebileceğiniz gibi aracınızı sizde kullanmayı tercih edebilirsiniz. Bodrumairporttransferi.com Firmamız tarafından size temin edilen şoförler işinde uzman olup son derece güvenli araç kullanmaktadır. Yabancı müşterilerimiz için, yabancı dil bilen özel şoförlerin gönderimi sağlanmaktadır. Çeşme Vip Transfer hizmetlerinde kaliteli hizmeti ekonomik fiyat size sağlayarak en iyi hizmeti veriyoruz.

Havalimanında Karşılama

Bodrumairporttransferi, uçuş bilgilerinin verilmesi sonucu transfer bilgilerinizi kayıt altına alır. Bunun karşılığında tarafınıza bir konfirmasyon mektubu iletir ve transferin gerçekleşeceği günü bekler. Belirttiğiniz uçuş bilgileri kapsamında uçuşunuzu takiben, sizi havalimanı geliş terminal kapısında bekleyen görevlisi ile birlikte güler yüzle karşılar. Firmamız güler yüzlü personeli ve ilgisi ile sizlere ilk dakikadan itibaren VIP transferin ayrıcalığını yaşatmaya başlayacaktır.

Yolculuk Deneyiminde Yeni Nesil Çözümler

Havalimanı transfer, şehir içi ulaşım, güvenli ve yasal yolculuk için yeni nesil çözümlerle dikkat çeken hizmetlerimiz, mobil uygulamalarla desteklenir. Firmalara özel ücret tarifesi, entegrasyon seçenekleri ve yüksek kalite standartlarına sahip taşıma güvencesiyle sunduğumuz Çeşme Vip Transfer talepleriniz tam saatinde karşılanır. Sahip olduğumuz tecrübeyi dijital dünyadan aldığımız güçle birleştirerek müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkartmayı hedefleyen çalışmalarımız yolculuk boyunca misafir beklentilerine odaklıdır.

BODRUM TRANSFER WITH VIP VEHICLES

We offer Bodrum VIP transfer services with the latest model fully equipped, air-conditioned vehicles and only for you. Enjoy VIP privilege with free catering and wi-fi.

Bodrum Transfer

Contact us

OUR ADDRESS

Yalıkavak Mahhallesi Atatürk caddesi

Ümit Kalın İş Merkezi no:80/2

İstanbul/MUĞLA 48400

 Google Map

BODRUM VIP TRANSFER
We provide high level service at the reservation point with our 24/7 online and call centers belonging to our Bodrum based company. Our staff working in these centers also provide services in English, Arabic and Russian. In this way, we fully determine the needs of all our local and foreign guests at the booking stage and meet the appropriate transfer plan in line with the requests. Combining the flexibility we offer in reservations and the quality of our company, we offer an excellent support concept at every stage. It is sufficient to make a reservation in order to make the best use of Bodrumairporttransferi.com services.

Transfer services we maintain with a corporate understanding; It is given in complete vehicles in terms of safety, technical equipment, hygiene and general maintenance. Thanks to the investment we made in our vehicle fleet, our works that cover the lack of transportation in the sector are crowned with a special welcome service.
The transfer services we provide with a personal vehicle, planning that provides transportation to the desired location during the day, the best price guarantee, 24/7 vehicle tracking system and affordable price policy are planned specifically for flight information. Our conscious and friendly staff is focused on meeting customer expectations completely.

In-car equipment is focused on meeting all needs, even during day-long transportation. Our vehicles, all of which are maintained periodically, are always ready to be transported for airport transfer and different points. Bodrumairporttransferi.com services that fully meet the transfer and tour needs; Pick-up and destination points are completed in vehicles suitable for the date and number of people.
Your reservation requests to us;
• + 90 850 259 79 77 Call Center,
• From our office at + 90 252 385 20 25,
• + 90 538 557 77 77 WhatsApp
You can make reservations 24/7 using the line. In order to provide quality and uninterrupted service to our customers, they must notify us as soon as possible using our communication channels.

The most important issue in the chauffeured car rental service is the professional driver personnel. In this regard, our company employs master drivers with sufficient experience. We work with drivers with SRC, psychotechnics and similar mandatory documents. Employees who pay attention to the rules of courtesy and especially speak foreign languages ​​are our priority.
Our transfer company, which continues to serve with its experienced driver staff, always keeps the vehicle clean. All necessary permits have been obtained from the Ministry of Transport. Our drivers drive safely in icy, foggy, snowy and stormy weather. We provide the best welcome with a luxury vehicle and private driver, without the cost of the special welcome ceremony.

ArabicChinese (Simplified)DutchEnglishFrenchGermanItalianJapaneseKoreanRussianSpanishTurkish