Bodrumairporttransferi.com firması olarak insanların ulaşım sorunlarına çözümler ulaştırıyor ve en iyi araçlarımızla gidecekleri yerlere ulaştırıyoruz. Çökertme, Milas-Muğla adresi tatil için seçilebilecek en güzel yerlerden birisidir. Gökova körfezi kıyısında bulunan çökertme köyü Milas merkeze 52 km uzaklıktadır. Çökertme, Milas-Muğla transfer hizmetlerimizde, müşterilerimize sunduğumuz konforlu hizmet sayesinde firmamız tercih edilir olmuştur. Farklı araç türlerimiz ile yolcu sayısına ve talebine göre sunduğumuz hizmetlerimizde, sürüş tekniği eğitimlerine sahip deneyimli ve güvenli sürücülerimiz ile hizmet veriyoruz.

Güvenilirlik

Yüksek güvenlikli araç filosuyla konuklarına hizmet eden Bodrumairporttransferi, kalite standartlarından ödün vermeden çalışma ilkesine sahiptir. Misafirlerinin güvenli seyahatini ön planda tutan firmamız, ulaşmak istediğiniz yere sağlıkla ulaşmanız için araç güvenliğine maksimum önem verir. Araç güvenlik kontrolleri güncel olarak takip edilir.
Firmamız bünyesinde güvenlik donanımı bulunmayan araçların kullanılması ve alanında uzman olmayan personelin istihdam edilmesi söz konusu bile olamaz. Havalimanı ulaşımlı transfer hizmetlerinizde, kendiniz ve sevdikleriniz için güvenle bizi tercih edebilirsiniz. Bodrumairporttransferi yüksek güvenlik standartları içerisinde sağlanır.

Güvenli Yolculuk Ayrıcalığı

Bodrumairporttransferi profesyonel bir yönetim ekibi ve deneyimli bir sürücü kadrosuna sahiptir. Sürücü personelimize “müşterilerimize güvenli yolculuk deneyimi sunmak üzere” ileri sürüş teknikleri ile kaliteli hizmet sunum eğitimler verilerek sürekli gelişmeleri yönünde teşvik ediyoruz. Bunun yanında mobil uygulama, web sitemiz ve rezervasyon ekibimiz kaliteli hizmet sunmak için sürekli eğitim kapsamındadır.
Çökertme Transfer talebinizi mobil uygulamamız ve web sayfamızdan tek tıkla gerçekleştirebilirsiniz. Bodrum’un tüm turistik yerlerine en uygun fiyat avantajı ile ulaşım hizmeti sunuyoruz.

Bodrumairporttransferi hizmetleri transfer rezervasyonlarına “Ek Talep” işlemlerinde bulunarak;
• Çocuk koltuğu
• Havalimanı özel karşılanma
• Yolcu sayısına göre araç değişimi
• Uçuş saati değişikliği gibi

Talebinizde ortaya çıkan durumların oluşmasında bulunduğunuz ek talepler hızlı bir şekilde yerine getirilerek kesintisiz seyahat yapmanızı sağlıyoruz.

Transfer Hizmet Nasıl Alınır?

Bodrumairporttransferi firması olarak hizmetlerimiz hem internet üzerinden hem de telefon aracılığı ile verilmektedir. İnternet sitemize giriş yaparsanız şahsınıza ait bilgileri doldurmanız sonucunda sizden bilgiler istenecektir. Uçuş zamanınız, uçuş saati istenilen bilgilere eksiksiz bir şekilde girilmelidir. Araç seçimi sistem üzerinden otomatik olarak yapılır. Firmamız bu konuda müşterilere bırakmıyor araç seçimini.
Sadece siz kaç kişi olacaksanız eğer kişi sayınızı belirttiğiniz zaman size ona göre bir araç verilir. Firmamız bünyesinde her çeşit araç bulunmaktadır. Sizin ihtiyacınız halinde belirlenen araçlar her zaman en iyi araçlarımızdır. Bu konuda hiçbir sorun yaşamazsınız. Bu nedenle içiniz rahat bir şekilde hizmet alabilirsiniz.

Profesyonel Hizmet

Transfer firmalarının kalitesini gösteren başlıca unsurlar;
– Araç filosu
– Otomobil segment seçenekleri
– Renk seçenekleri
– Van, Minivan, Otomobil bulundurma seçenekleri
– Her bütçeye uygunluk
– Tecrübe ve deneyim unsurları

Olarak göze çarpıyor. Bodrumairporttransferi araç filosunun genişliği, her segmentte otomobil barındırması, talebe göre renk seçeneklerinize yanıt vermesi, van, minivan ve otomobiller ile transfer hizmeti sunması, tüm tecrübe ve deneyimleri ile her bütçeye hitap etmesi ile gönlünüzde yer edecektir.

Güler Yüzlü Hizmet

Amacımız yalnızca para kazanmak değil, sizleri değerli hissettirmek. Bir transfer işlemini hiç konuşmadan gerçekleştirebilecek personel ve görevliler değil, sizlere uçuşunuzun nasıl geçtiğini soran, ihtiyaçlarınıza yönelik çözümler sunan, yol boyunca eğer isterseniz sohbeti ile size eşlik edip İstanbul’dan bahseden değerli çalışanlar yetiştiriyoruz.
Güler yüzü ile hafızanızdan asla silinmeyecek olan iyi kalpli çalışanlarımız, sizleri karşıladığı ilk andan itibaren araç içerisine yerleşmenize, valizlerinizin bagaja koyulmasına ve uğurlama anına dek her zaman güler yüzlü hizmeti esas alacak vedalaşırken kalbinizde bu güzel hizmet ile yer edecekler.

Müşteri Memnuniyeti

Hizmet bölgelerimizin tamamında, şehir içi ve şehir dışı vip transfer hizmetlerini en iyi memnuniyeti oluşturacak şekilde sunuyoruz. Misafirlerimizi, istedikleri zaman istedikleri yere ulaştırdığımız için firma olarak “yol arkadaşım” sloganı ile hizmetlerimizi veriyoruz. Yolcularımız ile ikili ilişkilerimizi geliştiriyor ve hizmetlerimizden %100 memnuniyet duymalarını sağlıyoruz. Bodrumairporttransferi olarak tüm hizmetlerimizi belirli bir planda yapıyor ve kontrollü hizmetler sağlıyoruz.

BODRUM TRANSFER WITH VIP VEHICLES

We offer Bodrum VIP transfer services with the latest model fully equipped, air-conditioned vehicles and only for you. Enjoy VIP privilege with free catering and wi-fi.

Bodrum Transfer

Contact us

OUR ADDRESS

Yalıkavak Mahhallesi Atatürk caddesi

Ümit Kalın İş Merkezi no:80/2

İstanbul/MUĞLA 48400

 Google Map

BODRUM VIP TRANSFER
We provide high level service at the reservation point with our 24/7 online and call centers belonging to our Bodrum based company. Our staff working in these centers also provide services in English, Arabic and Russian. In this way, we fully determine the needs of all our local and foreign guests at the booking stage and meet the appropriate transfer plan in line with the requests. Combining the flexibility we offer in reservations and the quality of our company, we offer an excellent support concept at every stage. It is sufficient to make a reservation in order to make the best use of Bodrumairporttransferi.com services.

Transfer services we maintain with a corporate understanding; It is given in complete vehicles in terms of safety, technical equipment, hygiene and general maintenance. Thanks to the investment we made in our vehicle fleet, our works that cover the lack of transportation in the sector are crowned with a special welcome service.
The transfer services we provide with a personal vehicle, planning that provides transportation to the desired location during the day, the best price guarantee, 24/7 vehicle tracking system and affordable price policy are planned specifically for flight information. Our conscious and friendly staff is focused on meeting customer expectations completely.

In-car equipment is focused on meeting all needs, even during day-long transportation. Our vehicles, all of which are maintained periodically, are always ready to be transported for airport transfer and different points. Bodrumairporttransferi.com services that fully meet the transfer and tour needs; Pick-up and destination points are completed in vehicles suitable for the date and number of people.
Your reservation requests to us;
• + 90 850 259 79 77 Call Center,
• From our office at + 90 252 385 20 25,
• + 90 538 557 77 77 WhatsApp
You can make reservations 24/7 using the line. In order to provide quality and uninterrupted service to our customers, they must notify us as soon as possible using our communication channels.

The most important issue in the chauffeured car rental service is the professional driver personnel. In this regard, our company employs master drivers with sufficient experience. We work with drivers with SRC, psychotechnics and similar mandatory documents. Employees who pay attention to the rules of courtesy and especially speak foreign languages ​​are our priority.
Our transfer company, which continues to serve with its experienced driver staff, always keeps the vehicle clean. All necessary permits have been obtained from the Ministry of Transport. Our drivers drive safely in icy, foggy, snowy and stormy weather. We provide the best welcome with a luxury vehicle and private driver, without the cost of the special welcome ceremony.

ArabicChinese (Simplified)DutchEnglishFrenchGermanItalianJapaneseKoreanRussianSpanishTurkish