Bodrumairporttransferi hizmetleri olarak Dalaman ve Muğla arasında gerçekleştirmek istediğiniz seyahatlerde en konforlu ulaşım hizmetini sunuyoruz. Bodrumairporttransferi Muğla inişinde sizleri karşılayarak gitmek istediğiniz noktaya hızlı, güvenli, keyifli ve konforlu olarak varmanızı sağlıyoruz. Dalaman Airport Transfer Muğla birçok tatil beldesine yakın olması sebebiyle hareketli havalimanları arasındadır. Bodrumairporttransferi hizmetlerimizden kesintisiz yararlanmak için en güvenli yol rezervasyon yaptırmaktır. Bireysel ya da kurumsal transfer ihtiyaçlarınız için web sayfamızı kullanarak güvenli bir şekilde rezervasyon yaptırabilirsiniz. Bununla birlikte 7/24 hizmet sunan + 90 850 259 79 77 numaralı çağrı merkezimizi arayarak randevu taleplerinizi iletebilirsiniz. Bununla birlikte bizlerle + 90 538 557 77 77 WhatsApp hattı üzerinden 7/24 iletişim sağlayabilirsiniz.

Bodrumairporttransferi Kimdir?

Muğla’nın Bodrum İlçesi, Yalıkavak Mahallesinde bulunan şirket merkezimizde, 1 Mola Turizm olarak hizmet sunmaktayız. Bodrumairporttransferi, 1 Mola Turizm’e ait internet markası olarak yoluna devam etmektedir. Lisanslı, TÜRSAB kayıtlı olan firmamız, Bodrum’da yaşayacağınız tüm yolculuk ve transfer organizasyonunu gerçeğe çevirmek, sizlere bu hizmeti sağlamak için 1 numaralı aday durumunda. Markamız, bizlere ulaşmanız ve sunduğumuz profesyonel transfer hizmetinden faydalanmanız için kurulmuştur.

7/24 Çağrı Merkezi ve Rezervasyon

Bodrumairporttransferi markası, sizlere kesintisiz ve kolay bir rezervasyon süreci oluşturuyor. 7/24 canlı rezervasyon hattımız sayesinde, günün dilediğiniz her anı bizlere ulaşabilirsiniz. Online destek hattımızdan yapacağınız rezervasyonlar için Türkçe, İngilizce, Arapça ve Rusça dilinde hizmet vermekteyiz. Çağrı merkezimiz ile yapacağınız görüşme sonrası, VIP araçlarımız ile standardın çok üzerinde bir VIP hizmet almaya hazırlıklı olun.

Rezervasyon Nasıl Yapılır?

İnternet sitesi üzerinden rezervasyon oldukça basit ve hızlı bir şekilde yapılmaktadır. Bunu için yapmanız gereken online olarak üyelik işlemi açmak olacaktır. Üyelik işlemleri sadece sizin bilgilerinizden oluşan basit işlemlerdir. Rezervasyon işlemleri yapılırken bilgileriniz doğru ve eksiksiz girilmelidir. Size ait olan bilgiler sonucunda rezervasyonun onay işlemi için gerekli bilgiler verilir. İşlem tamamlandıktan sonra tarafınıza rezervasyonun yapıldığına dair bir bilgilendirme gelir. Dalaman Airport Transfer hizmeti için bu konuda en iyi hizmeti veren bir firmayız. Bu nedenle rezervasyon hizmetlerini ister online olarak ister telefon ile kısa sürede halledebilirsiniz.

Güvenli ve Kusursuz Hizmet

Tüm unsurları birer birer ele aldığımız Dalaman Airport Transfer konusunda firmamızı diğer tüm transfer firmalarından farklı kılan en önemli özelliği zaman yönetimi ve güvenliğe önem vermemiz. Firma olarak yolcularımızı doğru zamanlama ve doğru lokasyon erişim kabiliyetimiz ile bulundukları konumdan alıyor, uçuş bilgilerinize en uygun vakitte yola çıkarak Dalaman bizim penceremizden izlemenizi sağlıyoruz.
Zaman yönetimini doğru yaparak yol boyunca yaşanabilecek tüm stres unsurlarından uzak duran uzman görevlilerimiz sayesinde sizleri doğru zamanda doğru yere ulaştırmayı hedef alıyoruz.
Uçuşunuzdan önce havalimanına doğru zamanlama ile ulaşmanız, yol boyunca bizlere emanet ettiğiniz can ve mal güvenliğiniz bizler için çok değerli. Bu sebeple Bodrumairporttransferi olarak sürekli bir şekilde uzmanlar tarafından eğitime tabi tutulan personelimiz sayesinde güvenliğinizi hep ön planda tutuyoruz.

Transferde Güvenlik

Bodrumairporttransferi olarak, Dalaman Airport Transfer güvenliğin tam sağlanması için özen dolu çalışıyoruz.
Bu kapsamdan olarak;
• Servis işlemleri aksatılmayan, her türlü bakımı zamanında yapılan modern araçları transferde kullanıyoruz,
• Gerçekleşmesi mümkün tüm hava koşulları ve mevsim şartlarında hizmet için hazırlıklıyız,
• Transferin başından sonuna kadar sizlere sigorta imkanı sunuyoruz,
• Tecrübesi yüksek profesyonel şoförlerle transferleri gerçekleştiriyoruz,
• Filomuzda ki tüm araçlar güvenlik sertifikalarına sahip bulunuyor.

Firmamız, ilk başta konuklarının en sağlıklı ve rahat şekilde transferlerinin sağlanması amacına sahip. Bu amaç doğrultusunda çalışırken aynı zamanda uygun fiyatla hizmet sağlıyoruz.

Misafiriniz Emin Ellerde

Değerli misafirlerinizi en iyi şekilde karşılayan elemanlarımız, güvenli bir şekilde istediğiniz adrese ulaştırmaktadır. Şoför tercihinde tecrübenin yanı sıra gerekli belgeler de aranmaktadır. Src belgesinin yanı sıra psikoteknik belgesi de bu aşamada temin edilmektedir. Özellikle turist karşılama merasiminde bu konulara dikkat ediyoruz. Yabancı dil bilen elemanlarımız en iyi karşılama merasimi düzenlemektedir.

BODRUM TRANSFER WITH VIP VEHICLES

We offer Bodrum VIP transfer services with the latest model fully equipped, air-conditioned vehicles and only for you. Enjoy VIP privilege with free catering and wi-fi.

Bodrum Transfer

Contact us

OUR ADDRESS

Yalıkavak Mahhallesi Atatürk caddesi

Ümit Kalın İş Merkezi no:80/2

İstanbul/MUĞLA 48400

 Google Map

BODRUM VIP TRANSFER
We provide high level service at the reservation point with our 24/7 online and call centers belonging to our Bodrum based company. Our staff working in these centers also provide services in English, Arabic and Russian. In this way, we fully determine the needs of all our local and foreign guests at the booking stage and meet the appropriate transfer plan in line with the requests. Combining the flexibility we offer in reservations and the quality of our company, we offer an excellent support concept at every stage. It is sufficient to make a reservation in order to make the best use of Bodrumairporttransferi.com services.

Transfer services we maintain with a corporate understanding; It is given in complete vehicles in terms of safety, technical equipment, hygiene and general maintenance. Thanks to the investment we made in our vehicle fleet, our works that cover the lack of transportation in the sector are crowned with a special welcome service.
The transfer services we provide with a personal vehicle, planning that provides transportation to the desired location during the day, the best price guarantee, 24/7 vehicle tracking system and affordable price policy are planned specifically for flight information. Our conscious and friendly staff is focused on meeting customer expectations completely.

In-car equipment is focused on meeting all needs, even during day-long transportation. Our vehicles, all of which are maintained periodically, are always ready to be transported for airport transfer and different points. Bodrumairporttransferi.com services that fully meet the transfer and tour needs; Pick-up and destination points are completed in vehicles suitable for the date and number of people.
Your reservation requests to us;
• + 90 850 259 79 77 Call Center,
• From our office at + 90 252 385 20 25,
• + 90 538 557 77 77 WhatsApp
You can make reservations 24/7 using the line. In order to provide quality and uninterrupted service to our customers, they must notify us as soon as possible using our communication channels.

The most important issue in the chauffeured car rental service is the professional driver personnel. In this regard, our company employs master drivers with sufficient experience. We work with drivers with SRC, psychotechnics and similar mandatory documents. Employees who pay attention to the rules of courtesy and especially speak foreign languages ​​are our priority.
Our transfer company, which continues to serve with its experienced driver staff, always keeps the vehicle clean. All necessary permits have been obtained from the Ministry of Transport. Our drivers drive safely in icy, foggy, snowy and stormy weather. We provide the best welcome with a luxury vehicle and private driver, without the cost of the special welcome ceremony.

ArabicChinese (Simplified)DutchEnglishFrenchGermanItalianJapaneseKoreanRussianSpanishTurkish