Muğla’nın ilçeleri ile Ege’nin müthiş güzelliğini yaşarken dinlenerek tatilinizi geçirebilirsiniz, diğer tatil beldelerinin aksine burada biraz daha ufak bir yaşam sürülmektedir. Bodrumairporttransferi hizmetleri olarak Dalaman ve Muğla arasında gerçekleştirmek istediğiniz seyahatlerde en konforlu ulaşım hizmetini sunuyoruz. Dalaman en çok tercih edilen turizm merkezlerine yakın olması sebebiyle transfer yoğunluğunda ilk sıralarda yer almaktadır. Firmamızı tercih edenlere, özel vip dizayn ile tasarlanmış araçlarımız ile konforlu bir şekilde transferlerini gerçekleştiriyoruz. Hizmetlerimizden faydalanmak isteyenler, yolcu sayısı ve bagaj durumuna göre bilgi verdiklerinde kendilerine en uygun araçlarımız tahsis ediyoruz.

Bodrumairporttransferi Kimdir?

Bodrumairporttransferi, VIP transfer sektöründe faaliyet gösteren, bu konuda uzmanlaşmış bir transfer şirketidir. Bodrumairporttransferi, sunulacak olan transfer hizmeti için sizlerden araç fiyatı haricinde KDV veya herhangi bir ek vergi talebinde bulunmaz. Araç fiyatlarımıza Katma Değer Vergisi dahil olup, kişi başı ücret uygulanmamaktadır. İletişim hattı ve e-posta adresimiz üzerinden yapılan rezervasyonlar ile transfer hizmeti, araçlar ve diğer bilgiler hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.
Uzman kadrosu ve kaliteli araçları ile transfer hizmeti sunan Bodrumairporttransferi, Dalaman Havaalanı Transfer gerçekleştirmekten imtina etmez. Şirketimiz, filosunda bulunan araçlarını güncel tutmakta ve bu hususta araçların tepeden tırnağa tüm bakımlarını vaktinde yaptırmaktadır.
Yalnız araçlar değil, hizmeti sunan karşılama personeli ve sürücü personelinin de uzmanlık sertifikaları, SRC belgeleri ve psikoteknik raporlarını ihmal etmiyoruz. Bu doğrultuda müşteri güvenliği ve müşteri memnuniyetini esas alarak seçtiğimiz personelimize ve araçlarımıza güvenmekteyiz. Kısacası, Bodrumairporttransferi olarak VIP transfere dair tüm bilgi ve birikimimiz ile hizmetinize amadeyiz.

Rahat ve Huzurlu Yolculuk Deneyimi

Dalaman Havaalanı Transfer, (DLM) Muğla turistik seyahatler açısından dinamik bir yapıdadır. Dolayısıyla istenilen saate istenilen noktalara ulaşmak içini uygun ulaşım araçları bulmakta zorluk çekilmektedir. Bodrumairporttransferi olarak havalimanına iniş saatine göre planladığımız VIP araçlarla sizleri karşılayarak ulaşmak istediğiniz noktaya huzurlu ve güvenli bir yolculuk yapma deneyimi yaşatıyoruz. Profesyonel sürüş ekibi ve yönetim kadromuzla kesintisiz ve kaliteli transfer hizmeti sunarak misafirlerimizin memnuniyetini kazanmayı hedefliyoruz. Gidilmek istenilen mesafe ne olursa olsun keyifli bir şekilde seyahat etmeniz için gereken tüm ihtiyaçlara cevap veriyoruz.

Akıllı Yolculuk Uygulamaları

Web sitemiz ya da mobil uygulamalar üzerinden gerçekleştirilecek rezervasyonlar ve ayrıntılı bilgi elde etme şansı oldukça kolaydır. Ayrıca Dalaman Havaalanı Transfer sürecinizde çağrı merkezi üzerinden de işlem yapmak mümkündür. Güvenilir, konforlu ve keyifli bir transfer süreci gerçekleştirmek için oldukça basit adımları takip etmek yeterli olmaktadır. Akıllı yolculuk uygulamaları aracılığı ile kolay ve hatasız randevu oluşturulabilmektedir.
• Tek yön
• Gidiş ve dönüş
• Varış adresi
• Alınış tarih ve saati
Bu bilgiler ışığında herkes için konforlu ve ayrıcalıklı transfer hizmeti sunan Bodrumairporttransferi sürecinin her aşaması için müşteri memnuniyetine özen göstermektedir.

Profesyonel Transfer Hizmetleri

Firmamız ülkemizin pek çok tarihi, doğal ve kültürel güzelliklerine uçaktan iner inmez transfer hizmeti sunuyoruz. Firmamız bünyesinde kullandığımız tüm araçlarımız konfor anlamında en üst seviyede olup transfer boyunca dinlenme, konfor ve güvenliğinizi en üst düzeyde sağlıyoruz. Bu sayede yolculuk boyunca uçak yolculuğunun tüm yorgunluğunu üzerinizden atmış oluyorsunuz. Firmamız bünyesinde çalışan tüm personel kadromuz Dalaman Havaalanı Transfer konusunda uzman, tecrübeli ve eğitimli kişilerden oluşuyor.
Bu sayede kalite ve konforu en üst düzeyde yaşarken transfer esnasında hesapta olmayan herhangi bir sorun ile de karşılaşmamış oluyorsunuz. Firmamız çalışanları belirli periyodlarda hizmet içi eğitim alarak gelişen dünyada ki tüm yeniliklere anında adapte oluyor.

BODRUM TRANSFER WITH VIP VEHICLES

We offer Bodrum VIP transfer services with the latest model fully equipped, air-conditioned vehicles and only for you. Enjoy VIP privilege with free catering and wi-fi.

Bodrum Transfer

Contact us

OUR ADDRESS

Yalıkavak Mahhallesi Atatürk caddesi

Ümit Kalın İş Merkezi no:80/2

İstanbul/MUĞLA 48400

 Google Map

BODRUM VIP TRANSFER
We provide high level service at the reservation point with our 24/7 online and call centers belonging to our Bodrum based company. Our staff working in these centers also provide services in English, Arabic and Russian. In this way, we fully determine the needs of all our local and foreign guests at the booking stage and meet the appropriate transfer plan in line with the requests. Combining the flexibility we offer in reservations and the quality of our company, we offer an excellent support concept at every stage. It is sufficient to make a reservation in order to make the best use of Bodrumairporttransferi.com services.

Transfer services we maintain with a corporate understanding; It is given in complete vehicles in terms of safety, technical equipment, hygiene and general maintenance. Thanks to the investment we made in our vehicle fleet, our works that cover the lack of transportation in the sector are crowned with a special welcome service.
The transfer services we provide with a personal vehicle, planning that provides transportation to the desired location during the day, the best price guarantee, 24/7 vehicle tracking system and affordable price policy are planned specifically for flight information. Our conscious and friendly staff is focused on meeting customer expectations completely.

In-car equipment is focused on meeting all needs, even during day-long transportation. Our vehicles, all of which are maintained periodically, are always ready to be transported for airport transfer and different points. Bodrumairporttransferi.com services that fully meet the transfer and tour needs; Pick-up and destination points are completed in vehicles suitable for the date and number of people.
Your reservation requests to us;
• + 90 850 259 79 77 Call Center,
• From our office at + 90 252 385 20 25,
• + 90 538 557 77 77 WhatsApp
You can make reservations 24/7 using the line. In order to provide quality and uninterrupted service to our customers, they must notify us as soon as possible using our communication channels.

The most important issue in the chauffeured car rental service is the professional driver personnel. In this regard, our company employs master drivers with sufficient experience. We work with drivers with SRC, psychotechnics and similar mandatory documents. Employees who pay attention to the rules of courtesy and especially speak foreign languages ​​are our priority.
Our transfer company, which continues to serve with its experienced driver staff, always keeps the vehicle clean. All necessary permits have been obtained from the Ministry of Transport. Our drivers drive safely in icy, foggy, snowy and stormy weather. We provide the best welcome with a luxury vehicle and private driver, without the cost of the special welcome ceremony.

ArabicChinese (Simplified)DutchEnglishFrenchGermanItalianJapaneseKoreanRussianSpanishTurkish