Bodrumairporttransferi hizmetleri ile Dalaman ve Muğla arasında istediğiniz saatte konforlu ulaşım hizmeti veriyoruz. Göcek tatil beldesi olarak yoğun talep gören turizm merkezleri arasında bulunmasından dolayı yüksek hareketliliğe sahiptir. Dalaman veya Muğla merkezde bulunan müşterilerimizin talebine uygun transfer planlaması yaparak kesintisiz ulaşım hizmeti sağlıyoruz. Muğla veya Dalaman Havalimanı Transfer iniş yapacak müşterilerimizin uçuş saatlerine göre havaalanında özel karşılama yapılarak gitmek istedikleri yere en hızlı ve güvenli şekilde ulaşmalarını sağlıyoruz.

Güvenli Yolculuk

Profesyonel yönetim kadromuz ile deneyimli sürüş ekibimiz birbirini başarı yönden desteklemektedir. Araçlarımızda yüksek güvenlik önlemleri alınmaktadır, araçlarımız kaliteli iç donanıma sahiptir. Dalaman Havalimanı Transfer ili çerçevesinde güvenli bir yolculuk sağlar.
Web sitemiz veya mobil uygulamamız üzerinden bilgi alışverişi ve rezervasyon işlemleri günler öncesinden yapılmaktadır. Hizmetlerimiz ekonomik yönden de her bütçeye uygundur. VIP hizmetleri ekonomik rakamlarla sunulur ve misafirlerimizin ek talepleri eksiksiz yerine getirilir.
• Çocuk koltuğu
• Havalimanında misafirlerimizi özel karşılama
• Ek hizmetler için misafirlerimizin talep ve istekleri göz önünde bulundurulur, memnun etmek için ekstra çaba harcanır. Beklentiler eksiksiz karşılanır.

Tercihiniz Bodrumairporttransferi ise Gönlünüz Rahat Olur

Özellikle kıtalar arası veya sık sık ülke değiştirerek yolculuk eden müşteriler, globalleşen bakış açıları ve dünya sebebi ile gittikleri her yerde VIP hizmet almak isterler. Bu açıdan bakıldığında diğer firmalardan bir farkınız var ise her zaman tercih edilmeniz garanti edilebilir. Dünyanın neresinden gelirse gelsin bu hizmetler arasındaki farkı daha önce tecrübe eden herkes, kaliteyi bir defa edindiğinde tekrar tekrar yaşamak ister.
Sizlere kalite ve kusursuz hizmet vermek adına;
• Her transfer öncesinde araçlarımızı pırıl pırıl hazırlıyoruz
• Her transfer işlemi sonrası araçlarımızı dezenfekte ediyoruz.
• Her transfer sonrası araç tarama işlemleri yapıyor, kayıp eşyanızı size ulaştırıyoruz.
• Transfer işlemlerinizi bakımları her zaman vaktinde yapılan araçlar ile yapıyoruz.
• Güler yüzümüzü hiç eksik istemiyoruz

Bu doğrultuda tüm müşterilerimize gönül rahatlığı ile tertemiz, bakımlı, insan hayatını tehlikeye atmayan araçlar ve doğru personel eğitimleri ile birlikte üstün güvenlik hizmeti garantisi veriyoruz.

Şoförlü Transfer Hizmetleri

Firma olarak siz değerli müşterilerimize istediğiniz her zaman 7/24 transfer hizmeti sağlıyoruz. Transfer hizmetlerinde şoförlü özel araç talep eden müşterilerimize, işinde uzman ve deneyimli ekip arkadaşlarımız ile hizmet sağlıyoruz. Firmamız tüm yabancı ve yerli yolcular için deneyimli ve profesyonel hizmet sağlamaktadır. Gitmek istediğiniz yere sorunsuz ve kısa sürede ulaşmak için bizi tercih edebilirsiniz. Tam zamanlı, hızlı ve dakik transferi size taahhüt ederek hizmet sağlıyoruz. Sizi güvenli bir şekilde gitmek istediğiniz yere ulaştırmak bizim işimiz.

Hizmetlerimiz Nelerdir?

Sizlerin konforu için sigortalı ve kaskolu koltuklarımızda yolculuğunuzun keyifli geçmesini sağlamayı öngörüyoruz. Personellerimiz güler yüzlü ve merak ettiklerinize memnuniyetle cevap veren, ulaşımla ilgili her türlü eğitimi almış olan ve donanımlı takım arkadaşlarımızdan oluşmaktadır. Buna ek olarak yabancı müşterilerimiz için de dilerseniz yolculuk hizmetlerinizde yardımcı olup, rehberlik yapabiliyoruz.

Havalimanı ve Otel Transfer Hizmeti

Yerli ve yabancı ziyaretçilerin ulaşım sorunlarını ortadan kaldıran kaliteli hizmetlerimiz, müşteri beklentilerine uygun olarak güncellenir. Güler yüzlü ve dakik bir karşılama ile başlayan Bodrumairporttransferi hizmetleri; güvenli yolculuk, ekonomik fiyat, doğru güzergah ve yolcu rahatlığı ön planda tutularak tamamlanır.
Kaliteli hizmet anlayışıyla donatılan araçlarımız, tam donanımlıdır. Bakımlı, sigortalı ve temiz araç filomuz arasından ihtiyaca uygun modeller seçilerek transfer rezervasyonu başarılı şekilde tamamlanabilir. Müşteri memnuniyeti ve dürüst çalışma ilkeleri firmamızın sektördeki rakipleriyle arasındaki farkı ortaya koyar.

Ayrıcalıklı Transfer Hizmeti

Dalaman’a indikten sonra Dalaman Havalimanı Transfer ihtiyacı olan yolcu veya kafileler, şehrin tadını çıkararak istedikleri yere zaman kaybetmeden ulaşabilirler.
• Uçuş saatine göre planlama
• Güler yüzlü karşılama
• Konforlu ve temiz araçlarda transfer hizmeti sunan ekiplerimiz turistik ya da ticari rezervasyonları en iyi şekilde karşılar.
Ayrıcalıklı hizmetin İstanbul’daki adresi olan Bodrumairporttransferi.com, kısa süreli ulaşım ihtiyacını beklentilere uygun olarak planlar. Zamanı değerli olan misafirlerimiz için sunduğumuz 7/24 kesintisiz servis, son model ve zengin araç filosuyla verilir.

BODRUM TRANSFER WITH VIP VEHICLES

We offer Bodrum VIP transfer services with the latest model fully equipped, air-conditioned vehicles and only for you. Enjoy VIP privilege with free catering and wi-fi.

Bodrum Transfer

Contact us

OUR ADDRESS

Yalıkavak Mahhallesi Atatürk caddesi

Ümit Kalın İş Merkezi no:80/2

İstanbul/MUĞLA 48400

 Google Map

BODRUM VIP TRANSFER
We provide high level service at the reservation point with our 24/7 online and call centers belonging to our Bodrum based company. Our staff working in these centers also provide services in English, Arabic and Russian. In this way, we fully determine the needs of all our local and foreign guests at the booking stage and meet the appropriate transfer plan in line with the requests. Combining the flexibility we offer in reservations and the quality of our company, we offer an excellent support concept at every stage. It is sufficient to make a reservation in order to make the best use of Bodrumairporttransferi.com services.

Transfer services we maintain with a corporate understanding; It is given in complete vehicles in terms of safety, technical equipment, hygiene and general maintenance. Thanks to the investment we made in our vehicle fleet, our works that cover the lack of transportation in the sector are crowned with a special welcome service.
The transfer services we provide with a personal vehicle, planning that provides transportation to the desired location during the day, the best price guarantee, 24/7 vehicle tracking system and affordable price policy are planned specifically for flight information. Our conscious and friendly staff is focused on meeting customer expectations completely.

In-car equipment is focused on meeting all needs, even during day-long transportation. Our vehicles, all of which are maintained periodically, are always ready to be transported for airport transfer and different points. Bodrumairporttransferi.com services that fully meet the transfer and tour needs; Pick-up and destination points are completed in vehicles suitable for the date and number of people.
Your reservation requests to us;
• + 90 850 259 79 77 Call Center,
• From our office at + 90 252 385 20 25,
• + 90 538 557 77 77 WhatsApp
You can make reservations 24/7 using the line. In order to provide quality and uninterrupted service to our customers, they must notify us as soon as possible using our communication channels.

The most important issue in the chauffeured car rental service is the professional driver personnel. In this regard, our company employs master drivers with sufficient experience. We work with drivers with SRC, psychotechnics and similar mandatory documents. Employees who pay attention to the rules of courtesy and especially speak foreign languages ​​are our priority.
Our transfer company, which continues to serve with its experienced driver staff, always keeps the vehicle clean. All necessary permits have been obtained from the Ministry of Transport. Our drivers drive safely in icy, foggy, snowy and stormy weather. We provide the best welcome with a luxury vehicle and private driver, without the cost of the special welcome ceremony.

ArabicChinese (Simplified)DutchEnglishFrenchGermanItalianJapaneseKoreanRussianSpanishTurkish