Dalaman Havalimanı, Muğla’nın Merkez ilçesine ortalama 85 km uzaklıkta ve Muğla’nın güney sahillerine daha yakın konumda bulunur. Tatil veya iş seyahati sebebi ile bölgeye ulaşacak misafirler, uçuş bileti bulamadıkları için buraya gelmek sureti ile yine Muğla içerisinde seyahat edebilir, yanlış havalimanı tercihi ile bu noktaya inebilir veyahut öncelikli gidiş lokasyonları için bu havalimanı ile ulaşım tercihinde bulunabilirler. Bodrumairporttransferi olarak Muğla’ya varış gerçekleştiren tüm misafirlere özel, uygun fiyatlı transfer hizmeti sağlamaktayız. Muğla ilinde hizmet veren Muğla-Milas Havalimanı ile birlikte, ikinci bir havalimanı olan Dalaman Havalimanı bulunmaktadır.

Kaliteli ve Konforlu Seyahat Deneyimi

Bodrumairporttransferi ekibi olarak misafirlerimizin kaliteli ve konforlu seyahat deneyimi yaşamaları için gereken planlamayı yapıyoruz. Rahat ve konforlu yolculuk için ileri sürüş teknikleri ve hizmet sunum eğitimi alan sürüş kadromuz ile özel tasarlanmış lüks araçlarla hizmet veriyoruz. Bireysel veya kurumsal transfer ihtiyaçlarınız için Dalaman Transfer ve çevresinde geniş araç filolarımızla 7 / 24 kesintisiz olarak transfer hizmeti sunuyoruz. Profesyonel sürücü kadromuz ile gitmek istediğiniz noktaya kadar rehberlik hizmeti sunarak kaliteli ve konforlu seyahat deneyimi yaşamanızı sağlıyoruz.

Kesintisiz Rezervasyon Hizmeti

Günün 24 saati, canlı müşteri servisimiz ile irtibata geçebilir, vereceğiniz uçuş bilgileri ve kişisel bilgileriniz karşılığında transfer teyidinizi elde edebilirsiniz. Bodrumairporttransferi.com olarak, 7 gün 24 saat rezervasyon hizmeti vermekte ve transfer süreci ile alakalı sorularınızı yanıtlamaktayız.

Transfer Hizmet Nasıl Alınır?

Bodrumairporttransferi firması olarak hizmetlerimiz hem internet üzerinden hem de telefon aracılığı ile verilmektedir. İnternet sitemize giriş yaparsanız şahsınıza ait bilgileri doldurmanız sonucunda sizden bilgiler istenecektir. Uçuş zamanınız, uçuş saati istenilen bilgilere eksiksiz bir şekilde girilmelidir. Araç seçimi sistem üzerinden otomatik olarak yapılır. Firmamız bu konuda müşterilere bırakmıyor araç seçimini.
Sadece siz kaç kişi olacaksanız eğer kişi sayınızı belirttiğiniz zaman size ona göre bir araç verilir. Firmamız bünyesinde her çeşit araç bulunmaktadır. Sizin ihtiyacınız halinde belirlenen araçlar her zaman en iyi araçlarımızdır. Bu konuda hiçbir sorun yaşamazsınız. Bu nedenle içiniz rahat bir şekilde hizmet alabilirsiniz.

Transfer Hizmetinin Önemi

Transfer hizmeti firmaların müşterilere uygun fiyatlarla istediği noktaya gitmesi için verdiği hizmettir. Transfer hizmeti sayesinde istenilen yere çok daha hızlı ve sorunsuz bir şekilde gitmeniz mümkün.

Transfer firmalı ile;
– Daha konforlu bir hizmet,
– Daha hızlı bir ulaşım,
– Güler yüzlü hizmet alarak daha keyifli yolculuk yapabilirsiniz.

Bodrumairporttransferi firması olarak bünyemizde çalışan uzman kadromuzla birlikte en iyi hizmetleri veren bir firmayız. Dalaman Transfer hizmeti ile dilediğiniz noktaya kısa sürede ulaştırmaktayız.

Bodrumairporttransferi Fiyatları

Bodrumairporttransferi firması olarak, hizmetlerimizi güler yüzle elemanlarımız ve yeni model araçlarımız ile uygun fiyatlarla sunuyoruz. Bodrumairporttransferi.com sitemizi inceleyerek, tüm araç türlerimizi ve verilen hizmetlerin fiyatlarını görebilirsiniz. Dalaman transfer seyahatlerinizde, sizleri havalimanından alıyor istediğiniz yere ya da bulunduğunuz yerden havalimanına ulaştırıyoruz. Tüm transfer hizmetlerimiz için personellerimiz gerekli eğitimlerini almakta ve güvenli hizmet sunulmasını sağlamaktadır. Güvenli ve konforlu transfer hizmetleri için ücretten daha çok hizmet kalitesine önem vermelisiniz. Aradığınız kaliteyi Bodrumairporttransferi firmamızda bulabilir, firmamızdan her türlü bilgiyi talep edrebilirsiniz.

Kesintisiz Transfer Hizmeti

Bodrumairporttransferi hizmetlerimizden en iyi şekilde faydalanmak isteyen misafirlerimizin rezervasyon yaptırması yeterlidir.

Transfer talepleriniz için bizlere;
• + 90 850 259 79 77 numaralı Çağrı Merkezinden
• + 90 538 557 77 77 numaralı ofisimizden,
• + 90 538 557 77 77 numaralı WhatsApp hattı

Kullanılarak kesintisiz 7/24 ulaşım sağlayabilirsiniz. Müşterilerimizin kaliteli ve kesintisiz hizmetlerimizden daha iyi şekilde yararlanmaları için yolculuk planlarında ortaya çıkan değişmeleri iletişim kanallarımızı kullanarak en kısa sürede bize bildirmeleri önemlidir.

BODRUM TRANSFER WITH VIP VEHICLES

We offer Bodrum VIP transfer services with the latest model fully equipped, air-conditioned vehicles and only for you. Enjoy VIP privilege with free catering and wi-fi.

Bodrum Transfer

Contact us

OUR ADDRESS

Yalıkavak Mahhallesi Atatürk caddesi

Ümit Kalın İş Merkezi no:80/2

İstanbul/MUĞLA 48400

 Google Map

BODRUM VIP TRANSFER
We provide high level service at the reservation point with our 24/7 online and call centers belonging to our Bodrum based company. Our staff working in these centers also provide services in English, Arabic and Russian. In this way, we fully determine the needs of all our local and foreign guests at the booking stage and meet the appropriate transfer plan in line with the requests. Combining the flexibility we offer in reservations and the quality of our company, we offer an excellent support concept at every stage. It is sufficient to make a reservation in order to make the best use of Bodrumairporttransferi.com services.

Transfer services we maintain with a corporate understanding; It is given in complete vehicles in terms of safety, technical equipment, hygiene and general maintenance. Thanks to the investment we made in our vehicle fleet, our works that cover the lack of transportation in the sector are crowned with a special welcome service.
The transfer services we provide with a personal vehicle, planning that provides transportation to the desired location during the day, the best price guarantee, 24/7 vehicle tracking system and affordable price policy are planned specifically for flight information. Our conscious and friendly staff is focused on meeting customer expectations completely.

In-car equipment is focused on meeting all needs, even during day-long transportation. Our vehicles, all of which are maintained periodically, are always ready to be transported for airport transfer and different points. Bodrumairporttransferi.com services that fully meet the transfer and tour needs; Pick-up and destination points are completed in vehicles suitable for the date and number of people.
Your reservation requests to us;
• + 90 850 259 79 77 Call Center,
• From our office at + 90 252 385 20 25,
• + 90 538 557 77 77 WhatsApp
You can make reservations 24/7 using the line. In order to provide quality and uninterrupted service to our customers, they must notify us as soon as possible using our communication channels.

The most important issue in the chauffeured car rental service is the professional driver personnel. In this regard, our company employs master drivers with sufficient experience. We work with drivers with SRC, psychotechnics and similar mandatory documents. Employees who pay attention to the rules of courtesy and especially speak foreign languages ​​are our priority.
Our transfer company, which continues to serve with its experienced driver staff, always keeps the vehicle clean. All necessary permits have been obtained from the Ministry of Transport. Our drivers drive safely in icy, foggy, snowy and stormy weather. We provide the best welcome with a luxury vehicle and private driver, without the cost of the special welcome ceremony.

ArabicChinese (Simplified)DutchEnglishFrenchGermanItalianJapaneseKoreanRussianSpanishTurkish