Dalaman Vip transfer hizmet türlerimizden birisi lüks araçlarımızla sunduğumuz vip transfer hizmetidir. Yolcu sayısına göre minibüs veya binek otomobil türünde seçim yaparak en konforlu transfer hizmetini alabilirsiniz. Grup halinde yolculuk ya da aile bireyleriyle birlikte yapılan seyahatlerde, istediğiniz noktaya ulaşımlarda vip transfer hizmetlerimiz hem ekonomik hem de daha konforlu olacaktır.

Vip transfer hizmetlerimizde;
• Mercedes vito
• Mercedes sprinter
• Volkswagen crafter
• Volkswagen caravelle
Tipi en güvenilir ve konforlu araçlarımızı kullanıyoruz. Araç içi tasarımlarını özel olarak yapıyor ve yolcuların rahat etmelerini sağlıyoruz.

Her Şeyden Önce Güvenlik

Transfer hizmetinin kalitesi, transfer hizmetinin hızı, yeri, gidilecek rotadan ziyade, içerisinde insan barındıran her alan gibi önceliğimiz güvenlik. Firmamızda ulaştırma görevlisi olarak hizmet veren her birey özel olarak güvenlik ve trafik adabı eğitimlerine uygun hareket etmeyi esas alarak çalışıyor. Yol boyunca trafik kurallarına uyulması için sizleri doğru irtibat kurarak anlaşılır ve doğru bilgilendirerek önceliğimiz lokasyonunuzdan alıyoruz. Doğru zaman ayarlama süreci sayesinde aceleye ve uçağınızın geç kalmasına mahal tanımıyor, stres yaşatmıyor, yol boyunca en doğru güzergahtan ulaşarak sizleri uçuşunuzdan önce vakitlice havalimanına ulaştırıyoruz.

Havalimanı Ulaşımınız Dert Olmaktan Çıksın

Bir gece uçuşu, çok erken saatte bir uçuş veya günün herhangi bir vakti, Dalaman vip transfer günün her saati ulaşım açısından büyük dertler taşıyan bir şehir. Havalimanı ulaşımınızı sizler için kabus ve endişe olmaktan çıkarmak, yolculuğunuz esnasında sizlere İstanbul’a bir başka gözle bakmanızı sağlamak için yollardayız.
Bodrumairporttransferi beklentilerinizi karşılayacak lüks transfer araç filosu ve uzman kadrosu ile sizleri havalimanından gitmek istediğiniz konuma taşırken ikramlar ve özel isteklerinizi yerine getirmenin gururunu da taşıyor. Kaliteli transfer araçlarımız ile huzur içerisinde şehir içerisinde bir noktadan bir başka noktaya ilerlerken alacağınız keyif ve huzur sayesinde iyi ki dedirten bir transfer hizmeti sunuyoruz.

Bodrumairporttransferi Güvenilir ve Rahat Yolculuk Sunar

Bodrumairporttransferi’in en önemli özelliği güven ve konfordur. Firmamız özel olarak hizmetinizde olan tüm personel ve araçları ile güvenliği birinci planda tutarak hareket eder. Her şeyden önce insan sağlığı diyen Bodrumairporttransferi ‘de trafik sorunları, trafik terörü, trafikte kalma, sürat sorunları, insan hayatını tehlikeye atan davranışlar sergilenmez. Personellerimiz sağlığınızı en az kendi sağlığı kadar önemseyerek sizleri vakitlice alınmanız gereken konumdan alarak, huzurlu ve konforlu bir ortamda rahat yolculuk imkanı sunar. Dilerseniz sizler için havalimanı karşılama görevini de üstlenecek olan görevlilerimiz ile baştan sonra sorunsuz bir yolculuk vaat ediyoruz.

Transfer İşlemi Nasıl Sağlanıyor?

Firmamız transfer hizmetini talep geçmeniz durumunda 10 dakika içerisinde çözüme kavuşturarak sizler adına organize ediyor.

Şirketimizden yapacağınız transfer işleminde;
• Sizleri karşılıyor,
• Güler yüzle aracımıza alıyor,
• Valizlerinizi bagaja yerleştiriyor,
• Araç içerisinde mini ikramlarımızı sunuyor,
• Gitmek istediğiniz lokasyonu tekrar teyit ediyor,
• Gideceğiniz yere kadar güler yüzlü hizmet sunuyor,
• Uğurlarken hem sizi hem valizlerinizi güvenle gidilecek lokasyona teslim ediyoruz.

Transfer işlemimiz esnasında soracağınız sorulara, almak istediğiniz lokasyon görüşlerine, sohbetinize eşlik etmek ise bizler için ayrı bir memnuniyet unsuru oluyor. Bodrumairporttransferi güler yüzlü personeli ve kaliteli araçları ile transfer hizmetinde sizler için unutulmaz olacak.

Evinizden Uçağınıza

Sunmuş olduğumuz bu hizmetlerin hepsinde en temel amacımız sunmuş olduğumuz bu hizmetlerden en iyi şekilde memnun olmanızdır. Çünkü söz konusu olan bu konuda birçok firma rekabet halinde bulunuyor. Biz de sunmuş olduğumuz bu hizmetleri en iyi şekilde yerine getirerek insanların en sağlıklı ve en kaliteli şekilde hizmet almasını sağlamaya çalışıyoruz. Bunun da yine sunmuş olduğumuz Dalaman Vip Transfer hizmeti ile vermeye çalışıyoruz.

BODRUM TRANSFER WITH VIP VEHICLES

We offer Bodrum VIP transfer services with the latest model fully equipped, air-conditioned vehicles and only for you. Enjoy VIP privilege with free catering and wi-fi.

Bodrum Transfer

Contact us

OUR ADDRESS

Yalıkavak Mahhallesi Atatürk caddesi

Ümit Kalın İş Merkezi no:80/2

İstanbul/MUĞLA 48400

 Google Map

BODRUM VIP TRANSFER
We provide high level service at the reservation point with our 24/7 online and call centers belonging to our Bodrum based company. Our staff working in these centers also provide services in English, Arabic and Russian. In this way, we fully determine the needs of all our local and foreign guests at the booking stage and meet the appropriate transfer plan in line with the requests. Combining the flexibility we offer in reservations and the quality of our company, we offer an excellent support concept at every stage. It is sufficient to make a reservation in order to make the best use of Bodrumairporttransferi.com services.

Transfer services we maintain with a corporate understanding; It is given in complete vehicles in terms of safety, technical equipment, hygiene and general maintenance. Thanks to the investment we made in our vehicle fleet, our works that cover the lack of transportation in the sector are crowned with a special welcome service.
The transfer services we provide with a personal vehicle, planning that provides transportation to the desired location during the day, the best price guarantee, 24/7 vehicle tracking system and affordable price policy are planned specifically for flight information. Our conscious and friendly staff is focused on meeting customer expectations completely.

In-car equipment is focused on meeting all needs, even during day-long transportation. Our vehicles, all of which are maintained periodically, are always ready to be transported for airport transfer and different points. Bodrumairporttransferi.com services that fully meet the transfer and tour needs; Pick-up and destination points are completed in vehicles suitable for the date and number of people.
Your reservation requests to us;
• + 90 850 259 79 77 Call Center,
• From our office at + 90 252 385 20 25,
• + 90 538 557 77 77 WhatsApp
You can make reservations 24/7 using the line. In order to provide quality and uninterrupted service to our customers, they must notify us as soon as possible using our communication channels.

The most important issue in the chauffeured car rental service is the professional driver personnel. In this regard, our company employs master drivers with sufficient experience. We work with drivers with SRC, psychotechnics and similar mandatory documents. Employees who pay attention to the rules of courtesy and especially speak foreign languages ​​are our priority.
Our transfer company, which continues to serve with its experienced driver staff, always keeps the vehicle clean. All necessary permits have been obtained from the Ministry of Transport. Our drivers drive safely in icy, foggy, snowy and stormy weather. We provide the best welcome with a luxury vehicle and private driver, without the cost of the special welcome ceremony.

ArabicChinese (Simplified)DutchEnglishFrenchGermanItalianJapaneseKoreanRussianSpanishTurkish