Bodrumairporttransferi.com firmamızın profesyonel hizmetleri kapsamında sunduğumuz Didim Airport Transfer işlemlerinde özenle çalışıyor, sorunsuz şekilde sağlanan transferler ile çözüm odaklı faaliyette bulunuyoruz. Didim’e havayolu ile ulaşım için İzmir Havalimanı ya da Milas – Bodrum Havalimanı üzerinden ulaşım sağlanabilir. Bu havalimanlarından Didim’e ulaşımda ise en uygun yol olarak transfer hizmetleri öne çıkar. Bodrumairporttransferi olarak, Didim Airport Transfer hizmetlerini çok seçenek ile sizlere sunuyor ve her türlü talep ve ihtiyacınıza noksansız bir biçimde yanıt veriyoruz.

Transfer Hizmeti Nasıl Yapılır?

Transfer hizmeti müşterilere daha rahat ulaşım imkanı sunar. Bunun için birçok firma ile anlaşabilirsiniz. Ancak her firma farklı olarak hizmet vermektedir. Bodrumairporttransferi firması olarak Bodrum olarak hizmet vermekteyiz. Firmamızda çalışan personellerimiz son derece güvenilir ve yıllar bu alanda çalışan kişilerdir.
Transfer hizmetimiz havalimanından başlayarak istediğiniz noktaya kadar devam etmektedir. Personellerimiz aynı zamanda yabancı turistlerle de oldukça iyi anlaşmaktadır. Çalışan personellerimiz yabancı dil bilmekle birlikte müşterilerle bu konuda sorun yaşamadan iletişim halinde olurlar. Özellikle müşteriler açısından sürücülerin yabancı dil bilmesi onlar için daha kolay olacaktır.

Uçuşa Özel Saat Planlaması

Uçuşa özel saat planlaması firmamız tarafından sunulan ayrıcalıklardan biridir.
Neden uçuşa özel saat planlaması yapıyoruz;
– Yolcularımızı uçuş saatlerinde alarak bir diğer uçuşu bekletmiyoruz.
– Zaman kaybının önüne geçmiş oluyoruz.
– Müşteri memnuniyetimizi yüksek tutuyoruz.
– Yolcumuzu istediği yere istediği zamanda bekletmeden transfer ediyoruz.

Firmamızın uçuşa özel saat planlaması yapması siz değerli müşterilerimizi ailemizin bir parçası olarak gördüğümüzün kanıtıdır. Aile bir bütündür ve bir arada mutlu olmak ister ilkesi ile hareket ederek hizmet vermekteyiz.

Hizmet Vaadimiz Hakkında

Bodrumairporttransferi, Didim Airport Transfer olma potansiyeli taşıyan tüm birey ve gruplara özel olarak verdiği ekonomik fiyat teklifleri ile konforlu Didim Airport Transfer hizmetini kitlelere ulaştırmayı hedefliyor. Şirket olarak konforlu, güvenli ve avantajlı fiyatlar ile transfer olmanın herkesin hakkı olduğunu düşünüyor ve buna göre hareket ediyoruz.
Firmamız 7/24 çalışan bir sektörün parçası olarak havalimanından şehre gidiş ve dönüş şeklinde gerçekleştireceği tüm transferlerinde öncelikli olarak güvenlik vaat ediyor. Araçlarımızın güvenlik donanım paketleri ile birlikte, doğru eğitim almış personel kadromuz birbiri ile uygun hareket etmekte ve sizleri en güvenli yoldan gitmek istediğiniz konuma ulaştırmaktadır.

Bodrumairporttransferi olarak sizlere;
• Güvenli yolculuk
• Konforlu yolculuk
• Ekonomik fiyat
• Kaliteli Araç
• Temiz Araç
• Hızlı Hizmet
• Kaliteli Hizmet

Güler Yüzlü Hizmet

Hizmetimizin kalitesinden ödün vermediğimiz gibi bu hizmeti güler yüzle gerçekleştirmek ve müşterilerimize pozitif görünmek her zaman en önem verdiğimiz şeylerin başında. Personelimizin güler yüz ve ilgisi ile oldukça mutlu olacak, varsa sorularınızı yanıtlamasından memnun olacaksınız. Bodrumairporttransferi Şirketimizde görev alan tüm personellerimiz, karşılama görevlileri ve şoför arkadaşlarımız her daim güler yüzleri ile sizleri karşıladıkları ve uğurladıkları anlarda dahi aklınızda iyi yer edineceklerdir.

Kötü Hava Koşullarında Güvenli Araç Kullanıyoruz

Buzlu havalarda araç kullanmak çok tehlikelidir. Buzlu havalarda profesyonel şoförlere ihtiyaç vardır. Didim Airport Transfer hizmetini gerçekleştiren deneyimli elemanlarımız, buzlu havalarda gerekli olan önlemleri alarak güvenli bir şekilde araç kullanmaktadır. Fırtınalı veya sisli havalar da çok tehlikelidir. Güvenliği her zaman ilk plana alan transfer hizmetimiz, 7/24 çözüm üretmeye devam etmektedir.

BODRUM TRANSFER WITH VIP VEHICLES

We offer Bodrum VIP transfer services with the latest model fully equipped, air-conditioned vehicles and only for you. Enjoy VIP privilege with free catering and wi-fi.

Bodrum Transfer

Contact us

OUR ADDRESS

Yalıkavak Mahhallesi Atatürk caddesi

Ümit Kalın İş Merkezi no:80/2

İstanbul/MUĞLA 48400

 Google Map

BODRUM VIP TRANSFER
We provide high level service at the reservation point with our 24/7 online and call centers belonging to our Bodrum based company. Our staff working in these centers also provide services in English, Arabic and Russian. In this way, we fully determine the needs of all our local and foreign guests at the booking stage and meet the appropriate transfer plan in line with the requests. Combining the flexibility we offer in reservations and the quality of our company, we offer an excellent support concept at every stage. It is sufficient to make a reservation in order to make the best use of Bodrumairporttransferi.com services.

Transfer services we maintain with a corporate understanding; It is given in complete vehicles in terms of safety, technical equipment, hygiene and general maintenance. Thanks to the investment we made in our vehicle fleet, our works that cover the lack of transportation in the sector are crowned with a special welcome service.
The transfer services we provide with a personal vehicle, planning that provides transportation to the desired location during the day, the best price guarantee, 24/7 vehicle tracking system and affordable price policy are planned specifically for flight information. Our conscious and friendly staff is focused on meeting customer expectations completely.

In-car equipment is focused on meeting all needs, even during day-long transportation. Our vehicles, all of which are maintained periodically, are always ready to be transported for airport transfer and different points. Bodrumairporttransferi.com services that fully meet the transfer and tour needs; Pick-up and destination points are completed in vehicles suitable for the date and number of people.
Your reservation requests to us;
• + 90 850 259 79 77 Call Center,
• From our office at + 90 252 385 20 25,
• + 90 538 557 77 77 WhatsApp
You can make reservations 24/7 using the line. In order to provide quality and uninterrupted service to our customers, they must notify us as soon as possible using our communication channels.

The most important issue in the chauffeured car rental service is the professional driver personnel. In this regard, our company employs master drivers with sufficient experience. We work with drivers with SRC, psychotechnics and similar mandatory documents. Employees who pay attention to the rules of courtesy and especially speak foreign languages ​​are our priority.
Our transfer company, which continues to serve with its experienced driver staff, always keeps the vehicle clean. All necessary permits have been obtained from the Ministry of Transport. Our drivers drive safely in icy, foggy, snowy and stormy weather. We provide the best welcome with a luxury vehicle and private driver, without the cost of the special welcome ceremony.

ArabicChinese (Simplified)DutchEnglishFrenchGermanItalianJapaneseKoreanRussianSpanishTurkish