Didim Havaalanı Transfer Dünyanın tüm ülkelerinden binlerce kişi tatil için ülkemizde Aydın bölgesini tercih etmektedir. Ülkemizin en büyük otellerinin bulunduğu Didim hem tatil hem de çeşitli organizasyonlar için tercih edilmektedir. Aydın Didim bölgesindeki otellere ulaşmak isteyenler, havalimanı ya da farklı yerlerden vip araçlarımız ile ulaştırılmaktadır. Hizmetlerimizden faydalanarak, şehir dışı dahil istediğiniz yere güvenli yolculuk yapabilirsiniz.
Güvenli hizmetlerimiz için firmamızın belirlediği hususlar şunlardır;
• Özel tasarımlı araçlar
• Tecrübeli elemanlar
• Kasko ve yolcu koltuğu sigortası
• Farklı dil tercüman hizmeti
• Yeni model ve kaliteli araçlar
Bodrumairporttransferi.com markası ile hizmetlerimizi, yol arkadaşım sloganı ile samimi olarak yolcularımıza sunmaya çalışıyoruz.

Mesaimizi Siz Belirliyorsunuz

Uçak saatlerinin değişken olması nedeniyle, transfer hizmetimizin belli bir saati yoktur. Gidiş yününde, gidiş-dönüş yönünde ve adresten adrese kategorisinde zamanı siz belirliyorsunuz. Gecenin bir yarısı veya sabahın erken saatleri, bizim için çalışma saatidir. Uçağınız sabah 5’te iniyorsa, elemanlarımız tam saatinde çıkışta misafirinizi beklemektedir. İstediğiniz zaman diliminde transfer hizmetini gerçekleştirerek, huzurlu bir yolculuk yapma imkanı sunuyoruz. Didim Havaalanı Transfer, 24 saat boyunca güvenli bir şekilde gerçekleşmektedir.

Müşterilerimize Sunduğumuz Avantajlar

Üstün kalite ve hizmet anlayışıyla hareket eden ve hizmet veren firmamız, daima müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Bu sayede birçok kişi tarafından da uzun yıllardır tercih edilmektedir. Çoğu kişinin sık şekilde tercih ettiği firmamız, müşterilerine özel birçok farklı avantaj sunmakta ve sunduğu avantajları her geçen gün artırmaktadır.
Oldukça çeşitli ve faydalı avantajlar sunan firmamızın, bazı avantajları şu şekilde sıralanabilir;
– Yüksek güvenlikli transfer
– Zamanında ve istenilen yere transfer
– Yüksek konforlu araçlar
– Yüksek hizmet ve kalite anlayışına sahip personel
– Kişiye özel hizmet

Gibi avantajlar sıralanabilir. Bu avantajların yanı sıra firmamız, sunduğu avantajları her geçen gün artırmakta ve bununla beraber hizmet kalitesini ve alanını genişletmektedir.

Aktarmalı Uçuşlarınızı Kaçırmayın

Farklı havalimanlarından yapacağınız aktarmalı uçuşlarınız için Bodrumairporttransferi sizlere Didim Havaalanı Transfer hizmeti sunuyor. Aktarmalı olarak yapacağınız uçuşlarınızda, havalimanları arasında transferinizi dert edinmeyin. Uçuşlarınıza yetişememe kaygısı taşımayın. Sizi havalimanında karşılayarak, istediğiniz noktaya güven ve konfor içerisinde ulaştıralım.

Yolculuğunuz Keyifli Olsun

Uçaktan iner inmez şoförlerimiz pankartla karşılama hizmeti sunmaktadır. Bagajı sürüklemeden kalan yolculuğunuzu keyifli bir şekilde bitirmek için en iyi seçenek şoförlü araç kiralamadır. Bodrumairporttransferi Şöför arkadaşlarımız bagajları araca attıktan sonra belirtilen adrese taşıma işlemini gerçekleştirmektedir. İster kendiniz için olsun, ister misafiriniz için olsun, isterse turistler için olsun, lüks transfer hizmetini her zaman için tercih edebilirsiniz.
Sıradan bir araçla sıradan bir karşılama, lüks bir araçla karşılamadan çok farklıdır. Sevdiklerinize değer veriyorsanız onları özel transfer hizmetiyle karşılayın. İş dünyasında şirketiniz için iyi bir algı oluşturmanın pratik yolu transfer hizmetidir.

Havalimanında Misafirlerinizi Karşılıyoruz

Uçaktan iner inmez misafirinizi veya özel konuklarınızı havaalanından alan şoförlü araçlarımız, kalan yolculuğunuzun keyifli geçmesi için profesyonel transfer hizmeti sunmaktadır. Gidiş yönü veya gidiş-dönüş yönü kategorisinde istediğiniz gibi araç kiralayabilirsiniz. Araçlarımız son model, şoförlerimiz ise yılların deneyimine sahip profesyonel sürücülerdir. Didim Havaalanı Transfer araçlarımızın bakımı yapılmaktadır.

BODRUM TRANSFER WITH VIP VEHICLES

We offer Bodrum VIP transfer services with the latest model fully equipped, air-conditioned vehicles and only for you. Enjoy VIP privilege with free catering and wi-fi.

Bodrum Transfer

Contact us

OUR ADDRESS

Yalıkavak Mahhallesi Atatürk caddesi

Ümit Kalın İş Merkezi no:80/2

İstanbul/MUĞLA 48400

 Google Map

BODRUM VIP TRANSFER
We provide high level service at the reservation point with our 24/7 online and call centers belonging to our Bodrum based company. Our staff working in these centers also provide services in English, Arabic and Russian. In this way, we fully determine the needs of all our local and foreign guests at the booking stage and meet the appropriate transfer plan in line with the requests. Combining the flexibility we offer in reservations and the quality of our company, we offer an excellent support concept at every stage. It is sufficient to make a reservation in order to make the best use of Bodrumairporttransferi.com services.

Transfer services we maintain with a corporate understanding; It is given in complete vehicles in terms of safety, technical equipment, hygiene and general maintenance. Thanks to the investment we made in our vehicle fleet, our works that cover the lack of transportation in the sector are crowned with a special welcome service.
The transfer services we provide with a personal vehicle, planning that provides transportation to the desired location during the day, the best price guarantee, 24/7 vehicle tracking system and affordable price policy are planned specifically for flight information. Our conscious and friendly staff is focused on meeting customer expectations completely.

In-car equipment is focused on meeting all needs, even during day-long transportation. Our vehicles, all of which are maintained periodically, are always ready to be transported for airport transfer and different points. Bodrumairporttransferi.com services that fully meet the transfer and tour needs; Pick-up and destination points are completed in vehicles suitable for the date and number of people.
Your reservation requests to us;
• + 90 850 259 79 77 Call Center,
• From our office at + 90 252 385 20 25,
• + 90 538 557 77 77 WhatsApp
You can make reservations 24/7 using the line. In order to provide quality and uninterrupted service to our customers, they must notify us as soon as possible using our communication channels.

The most important issue in the chauffeured car rental service is the professional driver personnel. In this regard, our company employs master drivers with sufficient experience. We work with drivers with SRC, psychotechnics and similar mandatory documents. Employees who pay attention to the rules of courtesy and especially speak foreign languages ​​are our priority.
Our transfer company, which continues to serve with its experienced driver staff, always keeps the vehicle clean. All necessary permits have been obtained from the Ministry of Transport. Our drivers drive safely in icy, foggy, snowy and stormy weather. We provide the best welcome with a luxury vehicle and private driver, without the cost of the special welcome ceremony.

ArabicChinese (Simplified)DutchEnglishFrenchGermanItalianJapaneseKoreanRussianSpanishTurkish