Konforlu, son model ve lüks özelliklere sahip üst segment araçlarla yolculuk keyfi sunan transfer hizmetimiz, şoförlü bir şekilde gerçekleşmektedir. Özel döşenmiş ful özelliklere sahip araçlarımız, yolculuğu keyifli bir gezintiye dönüştürecektir. Turizm dünyasında önemli bir yere sahip olan turist kafilesi karşılama hizmeti, iyi bir algı oluşturmanın pratik yoludur. Turizm dünyasında marka olmak için en iyi transfer hizmetine ihtiyaç vardır.
VIP Hizmet Anlayışı
Bodrumairporttransferi ile hem bireysel hem kalabalık grup transferleri VIP hizmet anlayışı çerçevesinde yürütülür. Profesyonel bir ekiple, güvenilirliği üst düzeyde belirlenmiş araçlarla, lüks, konforlu servis hizmeti sağlanır. Bodrumairporttransferi ile yapacağınız seyahatlerinizde beklentilerinizi yüksek tutabilirsiniz. Uzman bir kadro ve son model VIP araçlar ile yılın her günü 7/24 kesintisiz transfer hizmeti sunmaktan gurur duyuyoruz.
Randevu Seçenekleri
Didim Transfer hizmet bölgelerimizin ilk sırasında yer almaktadır. Yolcu transferi alanında her türlü hizmeti sunuyoruz. Hizmetlerimiz için randevu oluşturmanız ve hizmet başlangıç noktası ile bitiş noktasını belirtmeniz gerekiyor. Gidilecek olan mesafeye göre fiyatlandırma yapıldığı için alınacak hizmetin bedelini hesaplamak için bu bilgileri istiyoruz.
Hizmet randevusu oluştururken şu seçeneklere göre belirleme yapabilirsiniz;
• Bireysel olarak transfer hizmeti
• Kurumsal olarak transfer hizmeti
• Toplu olarak transfer hizmeti
Bu seçenekler ile vip transfer hizmetlerimizi sunabiliyoruz. Yolcu nakil ihtiyaçları için yolcu sayısına göre araç seçenekleri sunuyoruz. Hizmetlerimizde sınırlama oluşturmamak için Didim vip transfer hizmetlerimiz için araç seçeneklerimizi geniş tutuyoruz.
Popüler Havalimanı Transfer Hizmetimiz
Özel misafir karşılama hizmetimiz, her geçen gün daha popüler hale gelmektedir. Didim Transfer hizmetinin sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesi için şoförlü araçlarımız tam saatinde havalimanında olmaktadır. Didim Transfer Havalimanı çıkışında bekleyen elemanlarımız, elinde misafirinin isminin yazıldığı pankartla beklemektedir.
Görgü ve nezaket kuralları çerçevesinde karşılama hizmeti sunan şoförlerimiz, bagajlarınızı elinizden alarak bagaja koymaktadır. Arka kapıyı açan ve buyur eden şoförlerimiz, güler yüzlü hizmet sunmaktadır. Ayrıca yol boyunca edep kuralları çerçevesinde hareket eden şoförlerimiz, huzurlu bir yolculuk geçirmeniz için elinden geleni yapmaktadır.
Rahat ve Lüks Yolculuk İmkanı
Herkes rahat bir yolculuğu hak eder. Rahatın ve lüksün insani bir hak olduğunu düşünen Bodrumairporttransferi.com firmamız her yolcumuza lüks araçlarda transfer imkanı sunmaktadır. Yolcularımızın rahatından ve lüksünden taviz vermeyen araçlarımızda her yolcumuzun ihtiyacı düşünülmüştür. İster yetişkin olsun ister çocuk olsun rahatınız firmamızın garantisi altındadır. Araçlarımızdaki yüksek güvenlik ve konfor anlayışı ile güvenle seyahat etmeniz için her türlü imkanı sağlamaktayız.
Dikkat Edilmesi Gerekenler 
Didim Transfer hizmetlerini sağlayan firmalardan biri olarak bizden yaptıracağınız rezervasyon işlemlerinde dikkat etmeniz gereken bazı noktalar mevcuttur. Bu noktaları burada liste halinde belirteceğiz. Bodrumairporttransferi Bu koşulların müşterilerimiz tarafından harfiyen bize iletilmesi gerekiyor.
• Gidiş dönüş bilet mi yoksa tek yön bilet mi?
• Varış adresi bilgileri
• Alış yeri, saati ve yeri bilgileri
• Müşterilerin özel isteklerine yönelik bilgiler
Burada bahsettiklerimizin müşterilerimiz tarafından rezervasyon yaptırdıkları sırada bize bildirilmesi büyük önem taşıyor. Müşterilerimize iyi bir hizmet verebilmek için müşterilerimizin bizleri bu konuda bilgilendirmesi onlara iyi bir hizmet vermemizde yardımcı olacaktır.
Fiyatlarımız Hakkında Sizleri Bilgilendirelim
Fiyat değerlerimiz, transfer hizmeti, gelecek kişi sayısı ve gidilmesi planlanan semtlere göre farklılık gösterir. Bu yüzden bizleri telefon ya da e-mail gibi çeşitli iletişim kanallarımızdan irtibat kurarak, fiyatlarımız ve diğer hizmet detaylarımız hakkında bilgilendirici bir geri dönüş alabilirsiniz. Ayrıca aklınıza takılan diğer tüm konuları da sorduğunuzda, sizlere yanıt vermekten memnun çalışanımız sizin her bir merakınızı da dindirmekten memnuiyet duyacaktır.

BODRUM TRANSFER WITH VIP VEHICLES

We offer Bodrum VIP transfer services with the latest model fully equipped, air-conditioned vehicles and only for you. Enjoy VIP privilege with free catering and wi-fi.

Bodrum Transfer

Contact us

OUR ADDRESS

Yalıkavak Mahhallesi Atatürk caddesi

Ümit Kalın İş Merkezi no:80/2

İstanbul/MUĞLA 48400

 Google Map

BODRUM VIP TRANSFER
We provide high level service at the reservation point with our 24/7 online and call centers belonging to our Bodrum based company. Our staff working in these centers also provide services in English, Arabic and Russian. In this way, we fully determine the needs of all our local and foreign guests at the booking stage and meet the appropriate transfer plan in line with the requests. Combining the flexibility we offer in reservations and the quality of our company, we offer an excellent support concept at every stage. It is sufficient to make a reservation in order to make the best use of Bodrumairporttransferi.com services.

Transfer services we maintain with a corporate understanding; It is given in complete vehicles in terms of safety, technical equipment, hygiene and general maintenance. Thanks to the investment we made in our vehicle fleet, our works that cover the lack of transportation in the sector are crowned with a special welcome service.
The transfer services we provide with a personal vehicle, planning that provides transportation to the desired location during the day, the best price guarantee, 24/7 vehicle tracking system and affordable price policy are planned specifically for flight information. Our conscious and friendly staff is focused on meeting customer expectations completely.

In-car equipment is focused on meeting all needs, even during day-long transportation. Our vehicles, all of which are maintained periodically, are always ready to be transported for airport transfer and different points. Bodrumairporttransferi.com services that fully meet the transfer and tour needs; Pick-up and destination points are completed in vehicles suitable for the date and number of people.
Your reservation requests to us;
• + 90 850 259 79 77 Call Center,
• From our office at + 90 252 385 20 25,
• + 90 538 557 77 77 WhatsApp
You can make reservations 24/7 using the line. In order to provide quality and uninterrupted service to our customers, they must notify us as soon as possible using our communication channels.

The most important issue in the chauffeured car rental service is the professional driver personnel. In this regard, our company employs master drivers with sufficient experience. We work with drivers with SRC, psychotechnics and similar mandatory documents. Employees who pay attention to the rules of courtesy and especially speak foreign languages ​​are our priority.
Our transfer company, which continues to serve with its experienced driver staff, always keeps the vehicle clean. All necessary permits have been obtained from the Ministry of Transport. Our drivers drive safely in icy, foggy, snowy and stormy weather. We provide the best welcome with a luxury vehicle and private driver, without the cost of the special welcome ceremony.

ArabicChinese (Simplified)DutchEnglishFrenchGermanItalianJapaneseKoreanRussianSpanishTurkish