Ülkemizin turistik ve tarihi bölgelerinde transfer hizmeti verebilmek için Bodrumairporttransferi markası ile hizmet veriyoruz. Havalimanı ve şehir merkezleri arasında genellikle mesafeler büyüktür. Aradaki mesafe nedeni ile ulaşım için farklı yöntemler kullanılmalıdır. Özellikler bir şehre ilk kez gelindiğinde şehir merkezine ulaşım önceden araştırılmalıdır. Büyük şehirlerde meydana gelen yoğunluk ve trafik nedeni ile ulaşım süre alabilir. Gezmek ve bir şehri öğrenmek amacı ile gelindi ise konfor ve hızlı ulaşım gereklidir. Tarihi doğal güzellikleri öğrenmek, kısa sürede gezmek gerekli ise mutlaka ulaşım konusu önceden ayarlanmalıdır.

Turizm Dünyası İçin Pratik Çözüm

Yurt dışından veya yurt içinden gelen turistlerin karşılanması, her otel için önemli bir konudur. Otel firmaları, pahalı lüks araçları satın almaktansa Didim Vip Transfer hizmetini tercih etmektedir. Makul transfer ücreti ödeyerek turistler en iyi şekilde karşılanmaktadır. Mesafe ve tercih edilen aracın özelliklerine göre fiyatlandırma yapan firmamız, turizm dünyası için profesyonel transfer hizmeti sunmaktadır.

Hizmeti Nasıl Yapılır?

Didim Vip Transfer Havalimanı hizmeti ulaşım sektörünü kapsar. Ulaşım ve transfer işi olan bu sektör de iş yapabilmek için yolcu taşımacılığı statüsü adı altında evrakların temin edilmesi gerekir.
Şehir içinde havalimanından alınan müşterilerin istediği noktaya ulaşmasını sağlayan en hızlı yöntemdir. Şehir dışı veya yurt dışından gelen müşterilerin çeşitli adreslere ulaşımı bu şekilde daha hızlı yapılır.
Transfer firmalarında en önemli şey güvenilir firmalarla anlaşmaktır. Verilen paraların boşa gitmemesi ve aldığınız hizmetin daha kaliteli olması bakımından en iyi firmalarla çalışmanız daha sağlıklı olacaktır.

Didim Vip Transfer Transfer hizmeti için;
– Transfer firması ile anlaşmak
– Üyelik işlemlerinizi tamamlamak
– Uçuş tarihlerinizi belirlemek gerekir.
Havalimanı hizmetlerimiz de eksiksiz ve konforlu bir şekilde hizmet vermekteyiz.

Bodrum – Didim İstikametli Transfer Hizmetimiz

Bodrumairporttransferi olarak, standart bir mesafeye transfer uygulamamız yok. Müşterimizin gitmek istediği yerin ne denli uzak olduğu bizler için önemli değil. Aktarmalı uçuş sonrası Bodrum’a gelen ve buradan başka bir şehre geçmek isteyen ya da Bodrum tatili sonrası uçak bulamayıp Didim’e dönmek isteyen müşterilerimiz için dahi transfer opsiyonumuz bulunmaktadır.

Sizlerin memnuniyeti ve konforlu yolculuk hakkı, Bodrumairporttransferi tarafından sağlanmak üzere her türlü transfer işlemi, tarafımızdan gerçekleştirilmektedir. Bu doğrultuda, Bodrum Didim güzergahlı transfer işlemi gerçekleştirebilir, dilerseniz İzmir Havalimanı bölgesine ulaşmanıza da yardımcı olabiliriz. Sonuç olarak Didim Vip Transfer hizmeti, iki nokta arası kaliteli ve VIP ulaştırma hizmeti olup, Bodrumairporttransferi olarak bu konuda mesafe tanımadan sizleri düşünebilmekteyiz.

Ekibimiz Deneyimlidir

Araç tercihinde titiz olan firmamız, şoför tercihinde de aynı titizliği göstermektedir. İşini meslek edinmiş ve görgü kurallarına uyan elemanlarımız, en iyiler içerisinden seçilmiştir.
Eleman kadromuzun genel özellikleri şu şekildedir:
1- Src ve psikoteknik belgesine sahiptir.
2- Zamanı en iyi şekilde kullanarak söz verilen zamanda adrese ulaşmaktadır.
3- Bütün hava koşullarında güvenli araç kullanmaktadır.
4- Şehir içi ve şehirler arası yollarda kuralına uygun şekilde araç kullanmaktadır. Her zaman için trafik kurallarını dikkate almaktadır.
5- Trafik cezası ve diğer ücretlerden şoförümüz sorumludur.
6- Misafirlerinizi adabına uygun şekilde karşılamaktadır. Turist karşılama işlemlerinde yabancı dil bilen elemanlar öncelikli tercihimizdir.
İşin ehli şoförlerle transfer hizmeti keyifli bir yolculuğa dönüşmektedir. Firmamızın amacı, yolculuk esnasında misafirin rahat etmesini sağlamaktır.

BODRUM TRANSFER WITH VIP VEHICLES

We offer Bodrum VIP transfer services with the latest model fully equipped, air-conditioned vehicles and only for you. Enjoy VIP privilege with free catering and wi-fi.

Bodrum Transfer

Contact us

OUR ADDRESS

Yalıkavak Mahhallesi Atatürk caddesi

Ümit Kalın İş Merkezi no:80/2

İstanbul/MUĞLA 48400

 Google Map

BODRUM VIP TRANSFER
We provide high level service at the reservation point with our 24/7 online and call centers belonging to our Bodrum based company. Our staff working in these centers also provide services in English, Arabic and Russian. In this way, we fully determine the needs of all our local and foreign guests at the booking stage and meet the appropriate transfer plan in line with the requests. Combining the flexibility we offer in reservations and the quality of our company, we offer an excellent support concept at every stage. It is sufficient to make a reservation in order to make the best use of Bodrumairporttransferi.com services.

Transfer services we maintain with a corporate understanding; It is given in complete vehicles in terms of safety, technical equipment, hygiene and general maintenance. Thanks to the investment we made in our vehicle fleet, our works that cover the lack of transportation in the sector are crowned with a special welcome service.
The transfer services we provide with a personal vehicle, planning that provides transportation to the desired location during the day, the best price guarantee, 24/7 vehicle tracking system and affordable price policy are planned specifically for flight information. Our conscious and friendly staff is focused on meeting customer expectations completely.

In-car equipment is focused on meeting all needs, even during day-long transportation. Our vehicles, all of which are maintained periodically, are always ready to be transported for airport transfer and different points. Bodrumairporttransferi.com services that fully meet the transfer and tour needs; Pick-up and destination points are completed in vehicles suitable for the date and number of people.
Your reservation requests to us;
• + 90 850 259 79 77 Call Center,
• From our office at + 90 252 385 20 25,
• + 90 538 557 77 77 WhatsApp
You can make reservations 24/7 using the line. In order to provide quality and uninterrupted service to our customers, they must notify us as soon as possible using our communication channels.

The most important issue in the chauffeured car rental service is the professional driver personnel. In this regard, our company employs master drivers with sufficient experience. We work with drivers with SRC, psychotechnics and similar mandatory documents. Employees who pay attention to the rules of courtesy and especially speak foreign languages ​​are our priority.
Our transfer company, which continues to serve with its experienced driver staff, always keeps the vehicle clean. All necessary permits have been obtained from the Ministry of Transport. Our drivers drive safely in icy, foggy, snowy and stormy weather. We provide the best welcome with a luxury vehicle and private driver, without the cost of the special welcome ceremony.

ArabicChinese (Simplified)DutchEnglishFrenchGermanItalianJapaneseKoreanRussianSpanishTurkish