Uçakla yolculuk yapmak isteyenler için en zor aşama uçaktan indikten sonraki kısımdır. Toplu taşıma araçları veya sıradan ulaşım seçenekleri, yol yorgunluğunu ikiye katlamaktadır. Bu sorun için en iyi çözüm Fethiye Airport Transfer hizmetidir. Transfer hizmeti, uçaktan indikten sonra kalan yolculuğun keyifli geçmesinde önemli rol oynamaktadır.

Airport Transfer

Yolculuk yapmak artık eskiye göre çok daha kolay bir hale geldi. Çünkü ortaya birçok farklı seçenek çıktı. İnsanlar söz konusu olan bu seçeneklerden birisini tercih ederek kolaylıkla istedikleri yerlere yolculuk yapabiliyor ve bu konudaki ihtiyaçlarını karşılayabiliyorlar. Günümüzde söz konusu olan bu ulaşım araçlarından en çok kullanılanı ise şüphesiz uçaklardır.
Gerek hızları ile gerekse de sağlamış oldukları zaman tasarrufundan dolayı insanlar söz konusu olan bu aracı daha sık tercih ediyor. Yine bununla beraber de gelişen ve bizim de firma olarak hizmetlerini yürütmüş olduğumuz Fethiye Airport Transfer hizmetleri yer alıyor. İnsanlar söz konusu olan hava limanlarına gitmek için firmamızın sunmuş olduğu hizmetlerden yararlanıyor.

Havalimanı Transfer Çeşitleri

Havalimanı transfer işi hemen hemen her bölgede yapılan bir iştir. Bodrumairporttransferi hizmetlerinin herhangi bir saati bulunmaz. Uçuş saati ve uçuş tarihlerinize göre transfer hizmetini ayarlayabilirsiniz. Fethiye Airport Transfer hizmetlerinin fiyatları oldukça uygundur. Sadece kendinize ve ailenize göre transfer hizmeti alabilirsiniz.
Ailenizle birlikte taksi hizmeti almak yerine transfer araçlarından ayarlayarak daha uyguna ulaşım hizmetlerinden yararlanmanız mümkün. Bu nedenle transfer hizmetleri genellikle çok fazla tercih edilir. Transfer hizmetleri için gelmeden birkaç gün önce mutlaka rezervasyon yaptırmalısınız. Bazı dönemler çok yoğunluk yaşandığı için boş araç bulmak da zor olabiliyor. Bu nedenle rezervasyon erkenden yapılmalıdır. Bodrumairporttransferi çeşitlerinden yararlanırken VIP hizmet almanız da mümkün. Fethiye Airport Transfer VIP hizmetlerin amacı müşterilerin kendi araçlarını kendileri belirlemesidir. Şahsi veya ailenizle birlikte araç seçiminizi de yapabilirsiniz. Ancak normal transfer hizmetlerinde araç seçimi otomatik olarak yapılmaktadır.

Hizmet Kalitemizle Tanışın

Bodrumairporttransferi hizmeti, özel araçlı ve özel şoförlü lüks ulaşım seçeneğidir. Sıradan ulaşım seçenekleri kişiye özel değildir. Herkes için aynı kalitede ulaşım hizmeti tercih edilmektedir.
Transferin başarılı bir şekilde gerçekleşmesi adına çözüm odaklı hareket eden şirketimiz, bu kategoride şu konulara dikkat etmektedir:
1- Her zaman için zamanında misafirin alınacağı adrese ulaşılmaktadır. Karşılama işlemlerinde gerekirse pankart kullanılmaktadır. Özellikle havalimanında karşılanacak misafirler, misafirini isminin yazdığı pankartla karşılanmaktadır. Pankartlı karşılama zaman kaybını önlemektedir.
2- En iyi araç modeli tercih edilmektedir. Özel tasarımlı vip tarzı araçlar ön planda tutulmaktadır. Araçlarımız her zaman temiz bir şekildedir. Ayrıca gerekli bakımlar düzenli bir şekilde yapılmaktadır.
3- En iyi hizmet programı tercih edilmektedir. Adresten adrese ve havalimanından adrese taşıma seçenekleri sayesinde transfer sorun olmaktan çıkmaktadır.
4- Sevdiklerinizi güler yüzle karşılıyoruz. Nezaket kurallarına ve davranış kurallarına riayet ediyoruz.
5- Her türle hava koşullarında transfer hizmetini gerçekleştiriyoruz. Karlı, yağmurlu, sisli ve fırtınalı havalarda güvenli transfer hizmeti tercih edilmektedir.
Bodrumairporttransferi hizmetinin başarılı bir şekilde gerçekleşmesinde önemli rol oynayan tecrübeli eleman kadromuz, zamanı en iyi şekilde kullanmaktadır.

Araç Filomuz Üst Segment Özelliğine Sahiptir

Bu sektörde önemli konu araçtır. Vip tarzı araçların iç tasarımı özel olarak tasarlanmaktadır. Bütün araç filomuz için en önemli konu özel iç dizayndır. Bir araçta olması gereken bütün aksesuarlar bulunmaktadır.
Özel süspansiyonlu, klimalı ve ısıtmalı araçlarımız, Fethiye Airport Transfer hizmetine özel dizayn edilmiştir. Bodrumairporttransferi hizmetinin başarılı bir şekilde gerçekleşmesi adına çözüm üreten firmamız, sigorta, vergi ve sanayi bakımı gibi konulardan sorumludur. Ayrıca trafikte araç kullanma konusunda şoförlerimiz sorumludur.

BODRUM TRANSFER WITH VIP VEHICLES

We offer Bodrum VIP transfer services with the latest model fully equipped, air-conditioned vehicles and only for you. Enjoy VIP privilege with free catering and wi-fi.

Bodrum Transfer

Contact us

OUR ADDRESS

Yalıkavak Mahhallesi Atatürk caddesi

Ümit Kalın İş Merkezi no:80/2

İstanbul/MUĞLA 48400

 Google Map

BODRUM VIP TRANSFER
We provide high level service at the reservation point with our 24/7 online and call centers belonging to our Bodrum based company. Our staff working in these centers also provide services in English, Arabic and Russian. In this way, we fully determine the needs of all our local and foreign guests at the booking stage and meet the appropriate transfer plan in line with the requests. Combining the flexibility we offer in reservations and the quality of our company, we offer an excellent support concept at every stage. It is sufficient to make a reservation in order to make the best use of Bodrumairporttransferi.com services.

Transfer services we maintain with a corporate understanding; It is given in complete vehicles in terms of safety, technical equipment, hygiene and general maintenance. Thanks to the investment we made in our vehicle fleet, our works that cover the lack of transportation in the sector are crowned with a special welcome service.
The transfer services we provide with a personal vehicle, planning that provides transportation to the desired location during the day, the best price guarantee, 24/7 vehicle tracking system and affordable price policy are planned specifically for flight information. Our conscious and friendly staff is focused on meeting customer expectations completely.

In-car equipment is focused on meeting all needs, even during day-long transportation. Our vehicles, all of which are maintained periodically, are always ready to be transported for airport transfer and different points. Bodrumairporttransferi.com services that fully meet the transfer and tour needs; Pick-up and destination points are completed in vehicles suitable for the date and number of people.
Your reservation requests to us;
• + 90 850 259 79 77 Call Center,
• From our office at + 90 252 385 20 25,
• + 90 538 557 77 77 WhatsApp
You can make reservations 24/7 using the line. In order to provide quality and uninterrupted service to our customers, they must notify us as soon as possible using our communication channels.

The most important issue in the chauffeured car rental service is the professional driver personnel. In this regard, our company employs master drivers with sufficient experience. We work with drivers with SRC, psychotechnics and similar mandatory documents. Employees who pay attention to the rules of courtesy and especially speak foreign languages ​​are our priority.
Our transfer company, which continues to serve with its experienced driver staff, always keeps the vehicle clean. All necessary permits have been obtained from the Ministry of Transport. Our drivers drive safely in icy, foggy, snowy and stormy weather. We provide the best welcome with a luxury vehicle and private driver, without the cost of the special welcome ceremony.

ArabicChinese (Simplified)DutchEnglishFrenchGermanItalianJapaneseKoreanRussianSpanishTurkish