Bodrumairporttransferi olarak havalimanı Fethiye Havaalanı Transfer ihtiyaçlarınıza hizmet veriyoruz. Her iki havalimanından da Fethiye transferler düzenliyoruz. En kaliteli araçlarımızla ve tecrübeli şoförlerimizle sizleri evinize kadar ulaştırıyoruz. Havaalanından varacağınız yere gitmeden çoğu zaman büyük bir çile olmuştur. Havaalanından eve gitmek gerek trafik gerekse yolun uzun olması nedeniyle hep sıkıntı yaratmıştır. Ancak artık bunlara bir çözüm var. Yani artık havaalanından evinize hiç araç sıkıntısı çekmeden konforla ve ucuza seyahat etmenin olanağı mevcuttur.

Uygun Fiyatlara Kaliteli Transfer

Bodrumairporttransferi olarak şişirilmiş fiyatlara yolcu transferi yapmıyoruz. Bizim gerçekleştirdiğimiz hizmet VIP transfer hizmeti ve bu doğrultuda sizlere en uygun fiyatlarla en kaliteli transferi yapmak bizim görevimiz. Bu görevi itina ile yerine getirirken kendi maliyetlerimizi göze alarak bu maliyetlerin üzerine uçuk kar payları eklemiyoruz.
Elbette ki, fiyatlarımızı maliyetlerimize göre değerlendirirken personel, araç, yakıt, sigorta, tedarik gibi tüm kalemleri göz önünde bulunduruyoruz ancak bu süreç içerisinde bu görevi üstlenen bir firmanın tüm masraf kalemlerini müşterilerine yansıtmasını haksız buluyoruz. Bir ticari taksi gibi alelade olmamakla birlikte, bir VIP transfer şirketi olarak ağırlığımızı ve kaliteli hizmetimizi sunmaya devam ediyoruz.
Fiyat politikamızda oldukça iddialıyız. Bizden aldığınız hizmet ile diğer VIP transfer firmalarının hizmetini karşılaştırdığınızda, fiyat ve performans değerlerinin çok çok üzerinde bir hizmet alacağınızı sizlere garanti ediyor, Fethiye Havaalanı Transfer hizmetimizi ve diğer her lokasyona yapacağımız transfer hizmetimize bayılacağınızı biliyoruz.

Hızlı ve Rahat Ulaşım İmkanı

Herkes gideceği yere en hızlı şekilde ulaşmak ister. Zaman herkes için kıymetlidir. Çağımızın en kıymetlilerinden olan zamanı en iyi şekilde değerlendirmek ve siz değerli yolcularımıza zaman kaybettirmemek görevlerimiz arasında yer almaktadır. Siz değerli yolcularımızı en hızlı bir şekilde ulaşmak istedikleri yere uzaman ekibimiz götürmektedir. Bekleme ya da yanlış yoldan gitmek gibi olumsuz durumlarla şirketimiz bünyesinde karşı karşıya kalmazsınız. Yol durumuna ve şehrin kalabalığına son derece hakim olan uzman kadromuz dakik ve titiz çalışmaktadır.

Bodrumairporttransferi Hizmetleri Nelerdir?

Kendimizden ve hizmet kalitemizden biraz bahsettikten sonra artık hizmetlerimiz hakkında biraz daha bilgi verebiliriz. Biz Muğla Dalaman Havalimanı ve Bodrum Havalimanı’ndan Muğla’nın çeşitli yerlerine transfer hizmeti sağlıyoruz. Fethiye ilçesi civarına gitmek isteyen müşterilerimiz için hizmet veriyoruz. Onları VIP araçlarla götürüyor ve havalimanından eve gitmenin zorluğunu çekmemelerini sağlıyoruz.
Burada hizmetlerimizden biraz bahsetmek gerekiyor. Yolcularımıza neleri sağlıyoruz bu listede bahsedeceğiz.
• Çocuk koltuğu (Kaliteli markalardan)
• Havaalanında müşteriyi özel karşılama
• Esnek bir şekilde müşterilerin talep ve isteklerine cevap verme
• Oldukça deneyimli şoförler sayesinde hızlı bir şekilde eve ulaştırma
• Müşteriyi takip ederek uçak iner inmez aracın hazır olması, müşteriyi asla bekletmeme

Bu ve sayamadığımız birçok hizmeti Bodrumairporttransferi olarak müşterilerimize standart olarak sağlıyoruz. Burada saydığımız tüm hizmetler müşteri memnuniyetini sağlamak için yaptığımız

Neden Transfer Hizmeti?

Yurt içi ve yurt dışında, bir ülkeye, bir şehre ilk defa gidenler için bilinmeyenler doğrultusunda yaşanan sıkıntılar her zaman aynıdır. Bazı durumlarda ülkemizin diğer ülkelerden farklı olduğunu özellikle vurgulasak dahi, bu özelliği ile Türkiye’nin de başka ülkelerden farkı yok. İlk defa Muğlaya gelmiş bir konuk, turist (yerli veya yabancı) için taksi yolculuğu ne yazık ki suiistimal edilebiliyor.
Bununla birlikte Fethiye Havaalanı Transfer ulaştırma servisleri ve diğer tüm araçlar ise belirli lokasyonlar arasında hizmet verdiğinden bu araçlarla ulaşım sonrasında bazı sıkıntılar yaşayabiliyorsunuz.
İşte bu ve benzeri sebepler nedeni ile transfer hizmeti sayesinde ilk defa ulaştığınız ya da daha önce Muğla’ya gelerek aynı durumlara maruz kalmış olmanız yüzünden, sizlere transfer hizmeti vermenin ve bu sayede stressiz, konforlu, etik bir yolculuk edeceğinizi garanti etmekten geri kalmıyoruz.

Teknoloji İle Uyumluluk

Firmamız gelişen teknoloji ile daha da gelişmekte ve geniş kitlelere yayılmaya başlamaktadır. Özellikle arayıp rezervasyon yaptırmak zorunda değilsiniz. Bodrumairporttransferi internet sitesi müşterilerimiz için özel indirimli kampanyalar ve ekonomik fırsatlar sunmaktadır. Teknoloji sayesinde rezervasyonlar online olarak yapılabilir, alınacak hizmet hakkında kolay bilgi edinilebilir, alınacak uygun seçenekler seçilebilir. Teknolojinin yanı sıra işinde uzman ekibimiz sayesinde organizasyon tam anlamıyla tamamlanıyor. Verdiğimiz hizmetler ile artan müşteri memnuniyeti sayesinde gün geçtikçe büyüyoruz.

BODRUM TRANSFER WITH VIP VEHICLES

We offer Bodrum VIP transfer services with the latest model fully equipped, air-conditioned vehicles and only for you. Enjoy VIP privilege with free catering and wi-fi.

Bodrum Transfer

Contact us

OUR ADDRESS

Yalıkavak Mahhallesi Atatürk caddesi

Ümit Kalın İş Merkezi no:80/2

İstanbul/MUĞLA 48400

 Google Map

BODRUM VIP TRANSFER
We provide high level service at the reservation point with our 24/7 online and call centers belonging to our Bodrum based company. Our staff working in these centers also provide services in English, Arabic and Russian. In this way, we fully determine the needs of all our local and foreign guests at the booking stage and meet the appropriate transfer plan in line with the requests. Combining the flexibility we offer in reservations and the quality of our company, we offer an excellent support concept at every stage. It is sufficient to make a reservation in order to make the best use of Bodrumairporttransferi.com services.

Transfer services we maintain with a corporate understanding; It is given in complete vehicles in terms of safety, technical equipment, hygiene and general maintenance. Thanks to the investment we made in our vehicle fleet, our works that cover the lack of transportation in the sector are crowned with a special welcome service.
The transfer services we provide with a personal vehicle, planning that provides transportation to the desired location during the day, the best price guarantee, 24/7 vehicle tracking system and affordable price policy are planned specifically for flight information. Our conscious and friendly staff is focused on meeting customer expectations completely.

In-car equipment is focused on meeting all needs, even during day-long transportation. Our vehicles, all of which are maintained periodically, are always ready to be transported for airport transfer and different points. Bodrumairporttransferi.com services that fully meet the transfer and tour needs; Pick-up and destination points are completed in vehicles suitable for the date and number of people.
Your reservation requests to us;
• + 90 850 259 79 77 Call Center,
• From our office at + 90 252 385 20 25,
• + 90 538 557 77 77 WhatsApp
You can make reservations 24/7 using the line. In order to provide quality and uninterrupted service to our customers, they must notify us as soon as possible using our communication channels.

The most important issue in the chauffeured car rental service is the professional driver personnel. In this regard, our company employs master drivers with sufficient experience. We work with drivers with SRC, psychotechnics and similar mandatory documents. Employees who pay attention to the rules of courtesy and especially speak foreign languages ​​are our priority.
Our transfer company, which continues to serve with its experienced driver staff, always keeps the vehicle clean. All necessary permits have been obtained from the Ministry of Transport. Our drivers drive safely in icy, foggy, snowy and stormy weather. We provide the best welcome with a luxury vehicle and private driver, without the cost of the special welcome ceremony.

ArabicChinese (Simplified)DutchEnglishFrenchGermanItalianJapaneseKoreanRussianSpanishTurkish