Bodrumairporttransferi.com olarak Muğla’ya varış gerçekleştiren tüm misafirlere özel, uygun fiyatlı transfer hizmeti sağlamaktayız. Muğla ilinde hizmet veren Muğla-Milas Havalimanı ile birlikte, ikinci bir havalimanı olan Dalaman Havalimanı bulunmaktadır. Dalaman Havalimanı, Muğla’nın Merkez ilçesine ortalama 85 km uzaklıkta ve Muğla’nın güney sahillerine daha yakın konumda bulunur. Güler yüzlü olduğu kadar, sürüş deneyimi, belge ve raporları ile de bu iş için uygun kılınan şoförlerimiz, sizlerin güvenliğini sağlayacak sürüş, doğru iletişim frekansı, ulaşım açısından doğru güzergah ve araç kullanım kabiliyetine sahiplerdir. Muğla’nın her noktasından gerçekleştirilecek dönüş transferlerinizde, Bodrumairporttransferi olarak yanınızdayız. Dilediğiniz zaman, dilediğiniz her noktadan sizleri alma potansiyeline ve filo genişliğine sahip olan firmamız, sizleri günün her saati, her anı ve şehrin her yerinden alarak, Fethiye Transfer işleminizi gerçekleştirebilir.

Rezervasyon Bilgileri

Havalimanı hizmetinden yararlanmak için iletişim bilgilerinizi eksiksiz bir şekilde paylaşmanız gerekir. Sisteme üye olduktan sonra yaklaşık 10 dakika içerisinde rezervasyon onayınız gelecektir. Mesaj olarak veya mail yoluyla sizlere rezervasyon bilgileriniz iletilmiş olur. Araç ve sizlere hizmet verecek olan personel bilgileri otomatik olarak atanır. Ancak kişi sayınızı belirtmeniz durumunda daha farklı bir araç da temin edilebilir.
Eğer özel bir araç isteğiniz varsa bu durumda fiyat da değişiklik olabilir. Fethiye Transfer hizmetinden yaklaşık 3 saat önce sizlere aracın plakası, personel bilgisi gönderilmiş olur. Ataması yapıldıktan sonra personel rezervasyonu teyit etmek için sizlerle irtibata geçer. Böylelikle rezervasyon işlemleriniz hallolmuş olur.

Online Hizmet

Bodrumairporttransferi.com sitemiz üzerinden online işlemler yaparak transfer rezervasyonu yapabilir ve hizmet satın alabilirsiniz. Sitemize üyelik oluşturabilir, istediğiniz tarih aralıklarında hizmetlerimizden faydalanarak, konforlu ulaşımlar yapabilirsiniz.
Online işlemler yapabilmek için;
• Üyelik oluşturmak
• Kendi kişisel bilgilerinizi girmeniz
• Transfer hizmeti alacağınız tarih ve saati belirtmek
• Havalimanından gideceğiniz adresi seçmeniz
• Ücret tarifesine göre ödeme işlemlerini yapmanız gerekiyor.
Online olarak kayıt ve ödeme işlemlerinizi yaptığınızda, seçtiğiniz aracımız, sürücüsü ile birlikte havalimanında sizi bekliyor olacaktır.

Yolcu Karşılama

Firmamızı arayarak, vip transfer hizmeti talebinde bulunan müşterilerimizi Bodrum havalimanı çıkışında karşılıyor ve şoförlü özel araçlarımız ile istediği yeri ulaştırıyoruz. Muğla hizmet bölgelerimizden birisidir ve tüm bölgelerimizde aynı kalitede hizmet vermeye çalışıyoruz. Yabancı misafirlerimizi karşılama yaparken, geldikleri ülkelerin kullandığı dile göre farklı yabancı dilleri bilen tercümanlarımız ile karşılıyor ve en iyi araçlarımızı kullanıyoruz.

Firmamızdan talep eden misafirlerimiz karşılaşacağı hizmetler şunlardır;
• Yolcu sayısına göre en uygun araç
• Özel tasarlanmış konforlu araç
• Deneyimli ve güler yüzlü şoför
• Tercüman yardımı
• Sigortalı ve güvenli ulaşım
Firmamız, tüm müşterilerimize talep ettikleri hizmetleri sunuyor ve konforlu yolculuklar yapılması sağlanıyor.

Hız, Güven, Konfor

Bodrumairporttransferi olarak, yerli ve yabancı misafirlerimize sunduğumuz hizmetlerimiz, hız, güven, konfor ve memnuniyet ilkeleri doğrultusunda verilmektedir. Fethiye Transfer gezinizi renklendirmek ve daha iyi vakitler geçirmenizi sağlamak için lüks araçlarımızla konforlu transfer hizmetleri sunuyoruz. Vip transfer hizmetlerimizi tercih edenler, araçlarımızda her türlü konforu bulabilecektir. Müşterilerimiz daha önceden aldıkları ve memnun kaldıkları hizmetler için firmamız kayıtlarından aynı sürücü ve araçları seçebiliyorlar.

BODRUM TRANSFER WITH VIP VEHICLES

We offer Bodrum VIP transfer services with the latest model fully equipped, air-conditioned vehicles and only for you. Enjoy VIP privilege with free catering and wi-fi.

Bodrum Transfer

Contact us

OUR ADDRESS

Yalıkavak Mahhallesi Atatürk caddesi

Ümit Kalın İş Merkezi no:80/2

İstanbul/MUĞLA 48400

 Google Map

BODRUM VIP TRANSFER
We provide high level service at the reservation point with our 24/7 online and call centers belonging to our Bodrum based company. Our staff working in these centers also provide services in English, Arabic and Russian. In this way, we fully determine the needs of all our local and foreign guests at the booking stage and meet the appropriate transfer plan in line with the requests. Combining the flexibility we offer in reservations and the quality of our company, we offer an excellent support concept at every stage. It is sufficient to make a reservation in order to make the best use of Bodrumairporttransferi.com services.

Transfer services we maintain with a corporate understanding; It is given in complete vehicles in terms of safety, technical equipment, hygiene and general maintenance. Thanks to the investment we made in our vehicle fleet, our works that cover the lack of transportation in the sector are crowned with a special welcome service.
The transfer services we provide with a personal vehicle, planning that provides transportation to the desired location during the day, the best price guarantee, 24/7 vehicle tracking system and affordable price policy are planned specifically for flight information. Our conscious and friendly staff is focused on meeting customer expectations completely.

In-car equipment is focused on meeting all needs, even during day-long transportation. Our vehicles, all of which are maintained periodically, are always ready to be transported for airport transfer and different points. Bodrumairporttransferi.com services that fully meet the transfer and tour needs; Pick-up and destination points are completed in vehicles suitable for the date and number of people.
Your reservation requests to us;
• + 90 850 259 79 77 Call Center,
• From our office at + 90 252 385 20 25,
• + 90 538 557 77 77 WhatsApp
You can make reservations 24/7 using the line. In order to provide quality and uninterrupted service to our customers, they must notify us as soon as possible using our communication channels.

The most important issue in the chauffeured car rental service is the professional driver personnel. In this regard, our company employs master drivers with sufficient experience. We work with drivers with SRC, psychotechnics and similar mandatory documents. Employees who pay attention to the rules of courtesy and especially speak foreign languages ​​are our priority.
Our transfer company, which continues to serve with its experienced driver staff, always keeps the vehicle clean. All necessary permits have been obtained from the Ministry of Transport. Our drivers drive safely in icy, foggy, snowy and stormy weather. We provide the best welcome with a luxury vehicle and private driver, without the cost of the special welcome ceremony.

ArabicChinese (Simplified)DutchEnglishFrenchGermanItalianJapaneseKoreanRussianSpanishTurkish