Ege bölgesinin en çok ilgi gören ve turist çeken yerlerinden birisi Fethiye ve çevresidir. Bodrumairporttransferi.com firması olarak, vip transfer sektöründe sınırsız hizmet sunmaya ve hizmetlerimizi sunarken müşteri memnuniyetini üst seviyede tutmaya, tüm hizmet özelliklerimiz ile çalışıyoruz. Hizmetlerimizde güven ve konfor her şey demektir ve konfor için yeni model araçlarımızın özel olarak tasarlanmasını sağlıyoruz. Bodrumairporttransferi markası sayesinde tüm transfer işlemlerinizi lüks araçlarla güvenli olarak gerçekleştirebilirsiniz. Firmamız, Fethiye Vip Transfer hizmetlerini 7/24 sınırsız olarak gerçekleştiriyor.

VİP Transfer Hizmeti Nedir?

Lüks araç olarak bilinen vip hizmet kişilere özel olarak verilen bir hizmet türüdür. Vip hizmetler de istenilen araçlar seçilir, tarih ve saat bilgisi de paylaşabilirsiniz. İstediğiniz adresten gelip sizi alarak konforlu bir yolculuk yapmış olursunuz. Vip hizmet genellikle havaalanı yolculukların da çok tercih ediliyor. Bodrumairporttransferi Firmamız sadece havaalanı için değil herhangi bir yere gidilmesi gerektiği durumlarda da hizmet vermektedir.

Yol Yorgunluğu Hissetmeyin

Uçaktan iner inmez konforlu ve özel tasarımlı bir araçla kalan yolculuğu tamamlamak, yol yorgunluğunu unutturacaktır. Fethiye Vip Transfer hizmetinin en önemli amacı konforlu bir yolculuk sunarak yol yorgunluğunu hissettirmemektir. Firmamız, transfer hizmetinin başarılı bir şekilde gerçekleşmesi adına lüks araç filosunu emrinize sunmaktadır. Fethiye Vip Transfer, istediğiniz adresten istediğiniz adrese konforlu yolculuk sunuyor.

Hangi Hizmetleri Veriyoruz

Fethiye Vip Transfer hizmetlerine ihtiyaç duyanlar, firmamız internet sitesi veya iletişim numaraları üzerinden her türlü bilgiyi alabilirler. Yerli ve yabancı tüm müşterilerimizin konforunu düşünerek lüks araç türlerini filomuza katıyoruz. Hizmetlerimizde konfor kadar güvende önemli bir yere sahiptir.
Firmamız tarafından sunulan transfer hizmetleri şunlardır;
• Havalimanı transferi
• Vip transfer
• Kişiye özel transfer
• Otel transfer
• Özel şoförlü transfer
• Minibüs transfer
Transfer hizmeti talebinde bulunurken, hizmet türlerimiz hakkında bilgi veriyor ve araç seçimi yapmanızı sağlıyoruz.

Güvenilir Yolculuk İçin

Güvenilir yolculuk yapmak insanların en büyük istekleri arasında yer alıyor. Çünkü artık gelişen teknoloji ile beraber her ne kadar yolculukların süresi kısalmış olsa da insanlar güvenilir yolculuğu da aynı oranda isterler. İşte uçak yolculukları için gitmiş olduğunuz hava limanlarına da en iyi ve en güvenli şekilde gitmeniz için firmamızın sunmuş olduğu hizmetlerden rahatlıkla faydalanabilirsiniz. Çünkü bütün bu Fethiye Vip Transfer hizmetlerini en iyi araçlar ile en güvenli şekilde sunan firmalar arasında yer alıyoruz.

Rezervasyon İşlemleri

Bodrumairporttransferi.com olarak her türlü şekilde rezervasyon almaktayız. Hizmetlerimizi bireysel olsun kurumsal olsun herkese hizmet vermektedir. Tek kişiden grup taşıma hizmetlerine kadar her türlü yolcunun taşıma hizmetlerini gerçekleştiriyoruz.
Yolculuk rezervasyonlarımız birkaç farklı şekilde yapılabiliyor. Bizleri telefon numaralarımızdan arayarak kolayca rezervasyon yaptırabilirsiniz. İsterseniz havalimanındaki ofisimizden de rezervasyon işlemlerinizi yapabilirsiniz. Yeni çıkan mobil uygulama sayesinde akıllı telefonlar aracılığıyla da rezervasyon yaptırmak mümkün hale gelmiştir. Burada sayılan birçok yöntem sayesinde kolayca bu işlemi yapabilirsiniz.

Bodrumairporttransferi Firma Olarak Hedeflerimiz Nelerdir?

Her geçen gün kendimizi geliştirmek adına çaba harcıyoruz.
• Firma olarak hedeflerimizden ilki Türkiye’de bu sektörde en iyi hizmeti sağlayan firmalardan biri olmaktır.
• Firmamız için en önemli konu ise müşteri memnuniyetidir. Müşteri memnuniyeti için gerekli olan tüm detaylara dikkat ederiz.
• Personelimizin profesyonelliği dikkat ettiğimiz hususlar arasında yer alıyor.
• Her geçen gün yenilenmeye ve gelişmeye devam ediyoruz.
Fethiye Vip Transfer işlemlerinizde bizi seçerek sorunsuz bir ulaşım sağlayabilirsiniz.

BODRUM TRANSFER WITH VIP VEHICLES

We offer Bodrum VIP transfer services with the latest model fully equipped, air-conditioned vehicles and only for you. Enjoy VIP privilege with free catering and wi-fi.

Bodrum Transfer

Contact us

OUR ADDRESS

Yalıkavak Mahhallesi Atatürk caddesi

Ümit Kalın İş Merkezi no:80/2

İstanbul/MUĞLA 48400

 Google Map

BODRUM VIP TRANSFER
We provide high level service at the reservation point with our 24/7 online and call centers belonging to our Bodrum based company. Our staff working in these centers also provide services in English, Arabic and Russian. In this way, we fully determine the needs of all our local and foreign guests at the booking stage and meet the appropriate transfer plan in line with the requests. Combining the flexibility we offer in reservations and the quality of our company, we offer an excellent support concept at every stage. It is sufficient to make a reservation in order to make the best use of Bodrumairporttransferi.com services.

Transfer services we maintain with a corporate understanding; It is given in complete vehicles in terms of safety, technical equipment, hygiene and general maintenance. Thanks to the investment we made in our vehicle fleet, our works that cover the lack of transportation in the sector are crowned with a special welcome service.
The transfer services we provide with a personal vehicle, planning that provides transportation to the desired location during the day, the best price guarantee, 24/7 vehicle tracking system and affordable price policy are planned specifically for flight information. Our conscious and friendly staff is focused on meeting customer expectations completely.

In-car equipment is focused on meeting all needs, even during day-long transportation. Our vehicles, all of which are maintained periodically, are always ready to be transported for airport transfer and different points. Bodrumairporttransferi.com services that fully meet the transfer and tour needs; Pick-up and destination points are completed in vehicles suitable for the date and number of people.
Your reservation requests to us;
• + 90 850 259 79 77 Call Center,
• From our office at + 90 252 385 20 25,
• + 90 538 557 77 77 WhatsApp
You can make reservations 24/7 using the line. In order to provide quality and uninterrupted service to our customers, they must notify us as soon as possible using our communication channels.

The most important issue in the chauffeured car rental service is the professional driver personnel. In this regard, our company employs master drivers with sufficient experience. We work with drivers with SRC, psychotechnics and similar mandatory documents. Employees who pay attention to the rules of courtesy and especially speak foreign languages ​​are our priority.
Our transfer company, which continues to serve with its experienced driver staff, always keeps the vehicle clean. All necessary permits have been obtained from the Ministry of Transport. Our drivers drive safely in icy, foggy, snowy and stormy weather. We provide the best welcome with a luxury vehicle and private driver, without the cost of the special welcome ceremony.

ArabicChinese (Simplified)DutchEnglishFrenchGermanItalianJapaneseKoreanRussianSpanishTurkish