Bodrum havalimanına gelen müşterilerimizi karşılıyor ve konforlu araçlarımız ile gidecekleri yere güvenli götürüyoruz. Bodrum’a gelmeden önce firmamızdan, rezervasyon yaptığınızda, istediğiniz aracı seçebiliyor ve geldiğinizde sizleri karşılamamızı sağlayabiliyorsunuz. Yaz aylarında Bodrum Airport ülkemizdeki en hareketli havalimanlarından birisi olmaktadır. Tatil için yurtiçinden ve yurtdışından çok sayıda turist akın etmektedir. Göcek Havaalanı Transfer hizmetlerimiz ile havalimanına gelen misafirleri otellerine özel araçlarımız ile taşıyoruz.

Kaliteli Ve Güvenilir Hizmet

Firmamız bu alanda en iyi hizmeti müşterilerine sunan bir firmadır. Her zaman en kaliteli ve güvenilir firma yolunda hizmet vermeye devam ediyoruz. Araçlarımızın her biri kameralarla izlenen araçlardır. Herhangi bir sorunla karşılaştığınız zaman kameralardan gerekli destek verilir. Bu anlamda firmamıza her zaman güvenebilirsiniz.
Transfer firmasında;
– Anlayış
– Müşteri memnuniyeti
– Güvenilirlik
Güvenilen her ortam yaratılmalıdır. Firmalar da bu durum oldukça önemlidir.

Kesintisiz Hizmet

Bodrumairporttransferi.com firması olarak, vip transfer hizmetlerimizde kesintisiz hizmet vermeye çalışıyor ve çağrı merkezimiz üzerinden online hizmet sunuyoruz. İnternet sitemizde, tüm hizmet bölgelerimiz ve hizmetlerimiz hakkında bilgi veriyor, Göcek Havaalanı Transfer hizmetlerimizden faydalanmak isteyenlerin bizlere istedikleri zaman ulaşabilmesini sağlıyoruz. Hizmetlerimizi sunduktan sonra, müşterilerimiz ile iletişimi kesmiyor ve memnuniyet durumlarını sorguluyor ve daha iyi hizmetler vermeye çalışıyoruz.

Lüks Araçlarımızla Yolculuğun Keyfini Sürün

Günümüz ulaşım dünyasında, lüks ve konforlu seçenekleri bir araya getiren transfer hizmetimiz, lüks araç filosuyla hizmet vermektedir. Bu sektöre özel tasarlanan araçlar özel bir şekilde dizayn edilmiştir. Tasarım harikası bu araçların en önemli özelliği iç tasarımının özel olması ve ful özelliklere sahip olmasıdır. Klimanın yanı sıra soğuk havalarda ısıtma özelliğine sahip araçlarımız, yolculuk esnasında yormamaktadır.

Bizi Arayın

Transfer hizmetlerimizden faydalanmak isteyenler, dünyanın her yerinden firmamız iletişim bilgileri üzerinden bizlere ulaşabilirler. Göcek Havaalanı Transfer rezervasyonu oluşturmak isteyenler Bodrumairporttransferi.com sitemiz üzerinden rahatlıkla işlemlerini yapabilirler. Çağrı merkezimiz 7/24 hizmet vererek, yurtdışından yapılacak olan aramalara tercümanlarımız aracılığı ile hizmet veriyor.
Sitemiz üzerinden ya da bizleri arayarak yapacağınız rezervasyonlarınızda;
• Sizi alacağımız yeri
• Gidilecek yerin adresini
• Karşılama tarih ve saatini
• Hizmetin tek yön ya da gidiş dönüş şeklini
• Yolcu sayısını
• Talep edilen araç türünü
Bizlere bildirmelisiniz. İşlemlerinizi yaparken, kafanıza takılan her türlü soruyu sorabilir ve firmamızdan alabileceğiniz hizmet türlerini görebilirsiniz. Firmalara kurumsal hizmet sunuyor, etkinlikleri için gelen misafirlerinin transferini sağlıyoruz.

Nereden İsterseniz Oradan Alırız

Sizleri havalimanından şehrin farklı yerlerine ya da gitmek istediğiniz şehir dışı yerlere ulaştırmakla kalmıyoruz. Sizler Bodrumairporttransferi‘in ayrıcalıklarını tanıyın diye dilediğiniz yerden dilediğiniz anda Göcek Havaalanı Transfer hizmeti sunmaya da devam ediyoruz. Şehrin neresinde olursanız olun, bir konum kadar uzağınızdayız. Bu sebeple 7/24 transfer hizmetimizden faydalanmak adına bizler ile iletişim kurmanız ve ne zaman nerede ihtiyaç duyarsanız sizi oradan alıp istediğiniz anda havalimanına ulaştırmamız için bizlere konum göndermeniz yeterli olacaktır.

BODRUM TRANSFER WITH VIP VEHICLES

We offer Bodrum VIP transfer services with the latest model fully equipped, air-conditioned vehicles and only for you. Enjoy VIP privilege with free catering and wi-fi.

Bodrum Transfer

Contact us

OUR ADDRESS

Yalıkavak Mahhallesi Atatürk caddesi

Ümit Kalın İş Merkezi no:80/2

İstanbul/MUĞLA 48400

 Google Map

BODRUM VIP TRANSFER
We provide high level service at the reservation point with our 24/7 online and call centers belonging to our Bodrum based company. Our staff working in these centers also provide services in English, Arabic and Russian. In this way, we fully determine the needs of all our local and foreign guests at the booking stage and meet the appropriate transfer plan in line with the requests. Combining the flexibility we offer in reservations and the quality of our company, we offer an excellent support concept at every stage. It is sufficient to make a reservation in order to make the best use of Bodrumairporttransferi.com services.

Transfer services we maintain with a corporate understanding; It is given in complete vehicles in terms of safety, technical equipment, hygiene and general maintenance. Thanks to the investment we made in our vehicle fleet, our works that cover the lack of transportation in the sector are crowned with a special welcome service.
The transfer services we provide with a personal vehicle, planning that provides transportation to the desired location during the day, the best price guarantee, 24/7 vehicle tracking system and affordable price policy are planned specifically for flight information. Our conscious and friendly staff is focused on meeting customer expectations completely.

In-car equipment is focused on meeting all needs, even during day-long transportation. Our vehicles, all of which are maintained periodically, are always ready to be transported for airport transfer and different points. Bodrumairporttransferi.com services that fully meet the transfer and tour needs; Pick-up and destination points are completed in vehicles suitable for the date and number of people.
Your reservation requests to us;
• + 90 850 259 79 77 Call Center,
• From our office at + 90 252 385 20 25,
• + 90 538 557 77 77 WhatsApp
You can make reservations 24/7 using the line. In order to provide quality and uninterrupted service to our customers, they must notify us as soon as possible using our communication channels.

The most important issue in the chauffeured car rental service is the professional driver personnel. In this regard, our company employs master drivers with sufficient experience. We work with drivers with SRC, psychotechnics and similar mandatory documents. Employees who pay attention to the rules of courtesy and especially speak foreign languages ​​are our priority.
Our transfer company, which continues to serve with its experienced driver staff, always keeps the vehicle clean. All necessary permits have been obtained from the Ministry of Transport. Our drivers drive safely in icy, foggy, snowy and stormy weather. We provide the best welcome with a luxury vehicle and private driver, without the cost of the special welcome ceremony.

ArabicChinese (Simplified)DutchEnglishFrenchGermanItalianJapaneseKoreanRussianSpanishTurkish