Bodrumairporttransferi firması olarak, vip transfer sektöründe sınırsız hizmet sunmaya ve hizmetlerimizi sunarken müşteri memnuniyetini üst seviyede tutmaya, tüm hizmet özelliklerimiz ile çalışıyoruz. Hizmetlerimizde güven ve konfor her şey demektir ve konfor için yeni model araçlarımızın özel olarak tasarlanmasını sağlıyoruz.

Havalimanı Transfer Hizmetimizin Özellikleri

Firmamız tarafından sunulan Göcek Havalimanı Transfer hizmetlerimiz kalite anlamında dünya standartlarında yer alıyor. Bu doğrultuda firmamızın sunduğu hizmet özellikleri sayesinde gerçek anlamda bir havalimanın transfer hizmeti almış oluyorsunuz.
Havalimanı transfer hizmetimizin özellikleri ise şu şekildedir;
• Tam zamanında hizmet anlayışımız ile gideceğiniz yere tam zamanında ulaşmış olursunuz.
• Transfer için özle olarak dizayn edilmiş araçlarımız ile son derece konforlu bir yolculuk yapmış olursunuz.
• Araçlarımızın tüm havalimanı transfer izinleri ve eksikleri güncel bir şekilde yapılmaktadır.
• Fraklı kişi sayısında göre farklı araç çeşitlerimiz ile hizmet sunuyoruz.
• Araçlarımızda yüksek güvenlik ve takip sistemi bulunuyor.
• Araçlarımızın periyodik bakımlarının yanı sıra transfer öncesi ve sonrası bakımları da alanında uzman çalışanlarımız tarafından yapılıyor.
• Araç takip sistemimiz sayesinde en zorlu trafik ve mevsim şartlarına bile sizlere en kaliteli ve nitelikli transfer hizmetini sunuyoruz.
Uygun fiyatlı hizmet anlayışımız ile birlikte sunduğumuz kaliteli ve profesyonel transfer hizmetine göre en uygun ücret politikasını sunuyoruz

Firmamızdan Hizmet Talebinde Bulunma

Bodrumairporttransferi.com firmamızın hizmetlerinden faydalanmak isteyenler, firmamız çağrı merkezi numaralarını arayarak, kayıtlarını yaptırabilir ve istedikleri zaman transfer hizmetlerini alabilirler. İsteyen müşterilerimiz, internet sitemiz üzerinden kendi kayıtlarını oluşturabilir ve gitmek istedikleri yerleri belirterek hizmet taleplerini istedikleri gibi oluşturabilirler.
İnternet sitemiz üzerinden hizmet alabilmek için;
Bodrumairporttransferi.com sitemize giriş yapılmalı
• Üyelik kaydınızı oluşturulmalı
• Dalaman veya Bodrum havalimanına giriş çıkış saati
• Otelinizin adı ve yeri
• Yolcu sayısı belirtilmelidir.
Hizmet talebi işlemleriniz tamamlandığında, firmamız, sizin için planlama yapacak ve en uygun aracı, sürücüsü ile birlikte hazırlayacaktır. Elemanlarımızı sizi istediğiniz yerde karşılayacak ve Göcek-Bodrum bölgesinde istediğiniz yere güvenli bir şekilde ulaştıracaktır.

Kaliteli Hizmet Anlayışı

Güvenli bir sürüş deneyimi için fark yaratan hizmetlerimiz, zengin bir araç filosu ile sürdürülür. İşinde fark yaratan çalışanlarımız, müşteri beklenti ve memnuniyetine odaklanır. VIP transfer hizmetlerimiz havalimanı karşılaması ile başlar ve son noktaya kadar güvenle sürdürülür.
• Özel davetler
• İş toplantıları
• Kişiye özel VIP transfer
• Kişiye özel şoförlü araç kiralama ve
• Şehir içi ulaşım talepleri ihtiyaca uygun olarak önceden planlanır.
Uygun fiyat politikası ve ödenenden daha fazla hizmet anlayışıyla sürdürdüğümüz Bodrumairporttransferi çalışmaları uçuşa uygun optimum saat planlamasıyla verilir.

Konforlu Yolculuk İmkanı Sunuyoruz

Bodrumairporttransferi firmamızı tercih eden müşterilerimize konforlu bir yolculuk imkanı sunuyoruz. Tam donanımlı olan araçlarımızda müşterilerimiz yolculuk sırasında sıkılmadan istedikleri yere gitme şansı elde ediyorlar. Kaskoları yapılmış ve sigortalı olan araçlarımızla hizmet veriyoruz. Araçlarımızın herhangi bir kazaya sebebiyet vermemeleri için bakımlarını zamanında yaptırıyoruz. Müşterilerimizin güvenliğini önemsediğimiz için yolculuk sırasında gerekli tüm önlemleri alıyoruz. Göcek Havalimanı Transfer hizmetimizi tercih eden müşterilerimizin yanlarında çocukları bulunması sebebiyle çocuk koltuğu taleplerini de gerçekleştiriyoruz. Bu sayede çocuklar da rahat bir yolculuk geçiriyorlar.

BODRUM TRANSFER WITH VIP VEHICLES

We offer Bodrum VIP transfer services with the latest model fully equipped, air-conditioned vehicles and only for you. Enjoy VIP privilege with free catering and wi-fi.

Bodrum Transfer

Contact us

OUR ADDRESS

Yalıkavak Mahhallesi Atatürk caddesi

Ümit Kalın İş Merkezi no:80/2

İstanbul/MUĞLA 48400

 Google Map

BODRUM VIP TRANSFER
We provide high level service at the reservation point with our 24/7 online and call centers belonging to our Bodrum based company. Our staff working in these centers also provide services in English, Arabic and Russian. In this way, we fully determine the needs of all our local and foreign guests at the booking stage and meet the appropriate transfer plan in line with the requests. Combining the flexibility we offer in reservations and the quality of our company, we offer an excellent support concept at every stage. It is sufficient to make a reservation in order to make the best use of Bodrumairporttransferi.com services.

Transfer services we maintain with a corporate understanding; It is given in complete vehicles in terms of safety, technical equipment, hygiene and general maintenance. Thanks to the investment we made in our vehicle fleet, our works that cover the lack of transportation in the sector are crowned with a special welcome service.
The transfer services we provide with a personal vehicle, planning that provides transportation to the desired location during the day, the best price guarantee, 24/7 vehicle tracking system and affordable price policy are planned specifically for flight information. Our conscious and friendly staff is focused on meeting customer expectations completely.

In-car equipment is focused on meeting all needs, even during day-long transportation. Our vehicles, all of which are maintained periodically, are always ready to be transported for airport transfer and different points. Bodrumairporttransferi.com services that fully meet the transfer and tour needs; Pick-up and destination points are completed in vehicles suitable for the date and number of people.
Your reservation requests to us;
• + 90 850 259 79 77 Call Center,
• From our office at + 90 252 385 20 25,
• + 90 538 557 77 77 WhatsApp
You can make reservations 24/7 using the line. In order to provide quality and uninterrupted service to our customers, they must notify us as soon as possible using our communication channels.

The most important issue in the chauffeured car rental service is the professional driver personnel. In this regard, our company employs master drivers with sufficient experience. We work with drivers with SRC, psychotechnics and similar mandatory documents. Employees who pay attention to the rules of courtesy and especially speak foreign languages ​​are our priority.
Our transfer company, which continues to serve with its experienced driver staff, always keeps the vehicle clean. All necessary permits have been obtained from the Ministry of Transport. Our drivers drive safely in icy, foggy, snowy and stormy weather. We provide the best welcome with a luxury vehicle and private driver, without the cost of the special welcome ceremony.

ArabicChinese (Simplified)DutchEnglishFrenchGermanItalianJapaneseKoreanRussianSpanishTurkish