Bodrumairporttransferi ile Türkiye’nin birçok havalimanında transfer hizmeti vermek üzere yola çıktık. Müşterilerimizin konfor ve güvenliğini düşünerek, onlara VIP araçlar, uygun şoförler ve karşılama personeli ile verdiğimiz hizmetlerimizde, farklı transfer opsiyonları sağlamaktayız. Bodrumairporttransferi.com olarak Muğla’ya varış gerçekleştiren tüm misafirlere özel, uygun fiyatlı Göcek Transfer hizmeti sağlamaktayız. Muğla ilinde hizmet veren Muğla-Milas Havalimanı ile birlikte, ikinci bir havalimanı olan Dalaman Havalimanı bulunmaktadır.

Ulaşım Tercihine Bağlı Planlama

Verilen adresle havalimanı arasında; gidiş veya gidiş-dönüş olarak planlanacak olan ulaşım tercihleri isteğe bağlı olarak gün içinde adresten adrese şeklinde de sürdürülür.
Gelişen teknolojilerden aldığımız güçle rezervasyon işlemlerinin online olarak yapılmasını kolaylaştıran firmamız;
• Şoförlü araç kiralama
• Kurumsal hizmetler
• VIP araçlar
• Havalimanı transfer taleplerinde de en doğru adrestir.

Ulaşım sektöründe aktif olarak çalışan Bodrumairporttransferi, şehri yakından tanıyan deneyimli şoförler eşliğinde müşteri memnuniyetine odaklı hizmetler sunar.

Alış Noktanızdan Havalimanına Transfer

Sadece tek yönlü havalimanı transfer işlemi gerçekleştirmiyor, sizleri dilediğiniz her noktadan günün herhangi bir saatinde almayı da vaat ediyoruz. İstediğiniz saat aralığında, bulunacağınız herhangi bir lokasyondan 24 saat açık bulunan iletişim hattımızdan bizlere ulaşabilir, ulaştığınız anda bizleri konumunuz hakkında bilgilendirerek, hangi saatte hangi lokasyondan alınmak istediğinizi bildirebilirsiniz. Bu tür durumlarda sizlerin kalıplaşmış olan otelden veya özel bir alış noktasından alınmanızı değil, tamamen dilediğiniz an dilediğiniz noktadan alınmanızı önemsiyor, günün her anını yaşayabilecek ve dolu dolu son ana kadar geçirebilecek boşluk yaratmayı ümit ediyoruz.

Lüks Araçlarımızla Yolculuğun Keyfini Sürün

Günümüz ulaşım dünyasında, lüks ve konforlu seçenekleri bir araya getiren transfer hizmetimiz, lüks araç filosuyla hizmet vermektedir. Bu sektöre özel tasarlanan araçlar özel bir şekilde dizayn edilmiştir. Tasarım harikası bu araçların en önemli özelliği iç tasarımının özel olması ve ful özelliklere sahip olmasıdır. Klimanın yanı sıra soğuk havalarda ısıtma özelliğine sahip araçlarımız, yolculuk esnasında yormamaktadır.

Güvenilir ve Konforlu Hizmet

Bodrumairporttransferi.com firmamız müşterilerine iyi hizmet sunmaya devam ediyor. Hizmetimiz havalimanı Göcek Transfer çalışan personellerine en iyi eğitimi vermektedir. Personellerin bu konuda güvenilir olması aynı zamanda müşterilere de güven vermektedir.
Firmamızdan hizmet alan müşterilerimiz hem yerli hem yabancıdır. Çalışanlarımızın yabancı dil bilmesi bu anlamda büyük kolaylık sağlamaktadır. Bu nedenle her çalışanımıza ayrı ayrı yabancı dil eğitimi vermekteyiz.
Araçlarımız oldukça geniş araçlardır. Rezervasyon yapılacağı sırada kişi sayısını belirtmeniz durumunda sizlere ona göre araç ayarlanır.

Özenli Hizmet Garantisi

Randevu usulü ile çalışan firmamız, tarihinden önce belirtilen yerde, istenilen araç ile istenilen saatte bulunuyor ve kişiye hizmet sağlıyor. Alanında uzman ve eğitimli personeller ile Göcek Transfer hizmetlerini gerçekleştiren firmamız bu sayede en iyi hizmet garantisini müşterisine vaat ediyor.
– Zamanında ve hızlı transfer
– Yüksek güvenlik
– Son model araç ile transfer
Gibi, daha birçok hizmet sıralanabilir. Sizde bizi tercih edebilir ve rahat bir transfer yaşayabilirsiniz

BODRUM TRANSFER WITH VIP VEHICLES

We offer Bodrum VIP transfer services with the latest model fully equipped, air-conditioned vehicles and only for you. Enjoy VIP privilege with free catering and wi-fi.

Bodrum Transfer

Contact us

OUR ADDRESS

Yalıkavak Mahhallesi Atatürk caddesi

Ümit Kalın İş Merkezi no:80/2

İstanbul/MUĞLA 48400

 Google Map

BODRUM VIP TRANSFER
We provide high level service at the reservation point with our 24/7 online and call centers belonging to our Bodrum based company. Our staff working in these centers also provide services in English, Arabic and Russian. In this way, we fully determine the needs of all our local and foreign guests at the booking stage and meet the appropriate transfer plan in line with the requests. Combining the flexibility we offer in reservations and the quality of our company, we offer an excellent support concept at every stage. It is sufficient to make a reservation in order to make the best use of Bodrumairporttransferi.com services.

Transfer services we maintain with a corporate understanding; It is given in complete vehicles in terms of safety, technical equipment, hygiene and general maintenance. Thanks to the investment we made in our vehicle fleet, our works that cover the lack of transportation in the sector are crowned with a special welcome service.
The transfer services we provide with a personal vehicle, planning that provides transportation to the desired location during the day, the best price guarantee, 24/7 vehicle tracking system and affordable price policy are planned specifically for flight information. Our conscious and friendly staff is focused on meeting customer expectations completely.

In-car equipment is focused on meeting all needs, even during day-long transportation. Our vehicles, all of which are maintained periodically, are always ready to be transported for airport transfer and different points. Bodrumairporttransferi.com services that fully meet the transfer and tour needs; Pick-up and destination points are completed in vehicles suitable for the date and number of people.
Your reservation requests to us;
• + 90 850 259 79 77 Call Center,
• From our office at + 90 252 385 20 25,
• + 90 538 557 77 77 WhatsApp
You can make reservations 24/7 using the line. In order to provide quality and uninterrupted service to our customers, they must notify us as soon as possible using our communication channels.

The most important issue in the chauffeured car rental service is the professional driver personnel. In this regard, our company employs master drivers with sufficient experience. We work with drivers with SRC, psychotechnics and similar mandatory documents. Employees who pay attention to the rules of courtesy and especially speak foreign languages ​​are our priority.
Our transfer company, which continues to serve with its experienced driver staff, always keeps the vehicle clean. All necessary permits have been obtained from the Ministry of Transport. Our drivers drive safely in icy, foggy, snowy and stormy weather. We provide the best welcome with a luxury vehicle and private driver, without the cost of the special welcome ceremony.

ArabicChinese (Simplified)DutchEnglishFrenchGermanItalianJapaneseKoreanRussianSpanishTurkish