İzmir Airport transfer hizmetleri için firmamız tercih edildiğinde, ister kişisel isterse kalabalık gruplar için araç seçimi yapabiliyorsunuz. Tüm hizmetlerimizde araçlarımızı müşterilerimize sürücüleri ile birlikte tahsis ediyor, yolculuk sırasında rahat etmelerini sağlıyoruz. Seyahat edenlerin sıklıkla karşılaştığı sorunlardan bir tanesi transfer hizmetleridir. Özellikle yabancı bir şehre gelenler gidecekleri noktaya ulaşımda zorlanırlar ve bu durumda o seyahatin kötü gitmesine sebep olur. Transfer hizmetlerinde sorun yaşamak istemeyenler özellikle İzmir gibi karmaşık bir şehirde bir başına ne yapacağını bilemeyenler firmamızı tercih edebilir. İzmir gibi büyük bir şehir’de bulunan İzmir Airport transfer hizmeti vermekteyiz. Profesyonel kadromuz ile siz değerli yolcularımıza hizmet vermekten gurur duymaktayız.

Transfer Hizmeti Talebi Nasıl Yapılır?

Gitmek istediğiniz yerlerde, ulaşım sorunu yaşamamak için firmamız hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Transfer veya vip transfer hizmetleri için firma ofisimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Çağrı merkezimizi aradığınızda, hizmet almak istediğiniz bölgeyi belirterek, istediğiniz hizmet için randevu oluşturabiliyorsunuz. Bodrumairporttransferi.com sitemiz üzerinden online olarak hizmet talebi randevu işlemlerinizi yapabiliyorsunuz.
• İnternet sitemize giriş
• Üyelik oluşturma
• Geliş ve gidiş yeri seçimi
• Tarih ve saat seçimi
• Tek yön, gidiş dönüş
• Yolcu sayısı ve çocuk sayısı
Bu kriterleri belirledikten sonra, uygun araç modelini belirleyerek, hizmet talebini oluşturmuş oluyorsunuz. Bu talebe göre sizi İzmir havalimanında karşılıyor otelinize ulaştırıyoruz. Yolculuk esnasında rahat edebilmeniz için deneyimli sürücülerimiz ve yeni araçlarımızla sizlere hizmet veriyoruz. Firmamız ile iletişime geçerek merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.

Kaliteli ve Güvenilir Hizmet

Yıllardır bu hizmeti veren bir firma olarak İzmir Airport Transfer hizmetinde her zaman en iyi hizmetleri sunmaktayız. Bütün personellerimiz bu alanda en iyi eğitimi almış donanımlı kişilerdir. Bünyemizde çalışan bütün personellerimiz yabancı dil konusunda da gerekli eğitimleri almış kişilerdir. Özellikle çok fazla turist müşteriler geldiği için onlarla bir sıkıntı yaşanmaması adına her bir personelimiz de yabancı dil bulunmaktadır.
Transfer hizmetinde en iyi hizmeti vererek her zaman seçilen firma yolunda ilerliyoruz. Bu nedenle gece gündüz demeden bu alanda müşterilerimize hizmet veriyoruz. Bodrumairporttransferi.com Sitemiz üzerinden bizlerden rezervasyon alabilirsiniz. Ödeme kısmını da kredi kartı veya banka kartı olarak seçmeniz mümkün. Bu alanda en uygun seçeneklerden müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Fiyat politikası bizim için her zaman önemlidir. Piyasaya göre her zaman daha uygun fırsatlar sunmaktayız.

Hızlı ve Rahat Ulaşım

Günümüzde zaman her şeyden daha kıymetlidir. Birçok yolcumuzun dar zamanlarda seyahat ettiğini ve zamanının ne kadar kıymetli olduğunu bilmekteyiz. Firmamız siz değerli yolcularımızın zamanını boşa harcamadan zamanında ve hızlı ulaşım sağlamaktadır. Bunu nasıl yapıyoruz;
– Önceden trafik durumunu takip ederek
– Çalışma olan ya da kapalı olan yolları önceden tespit ederek
– Zamanlamaya ve dakikliğe önem göstererek hızlı ulaşım sağlamaktayız.
Uzman kadromuz sizi istediğiniz yere götürürken sizlerde donanımlı ve lüks araçlarımızda konforun keyfini çıkararak rahatça seyahat edebilirsiniz.

Transferinizi Biz Gerçekleştirelim

Hayatınızda hiç transfer almadıysanız, firmamız sizi transfer edebilir. Özel lüks bir araçla gezmenin keyfini sürmek istiyorsanız, bizimle irtibata geçmeniz yeterlidir. Sıradan ulaşım seçeneklerini bir kenara bırakın ve size özel hazırladığımız İzmir Airport Transfer hizmetinin keyfini çıkarın. İstediğiniz adresten sizi alıyoruz ve yine istediğiniz adrese sizi bırakıyoruz.

Kısa Sürede İstediğiniz Adrese Ulaşın

Saatler süren yolculuk, yolcu için büyük bir sıkıntıdır. Konforsuz toplu ulaşım araçları, trafik sorunu ile karşılaşmaktadır. Yorgunluğun yanı sıra zaman kaybı da meydana gelmektedir. İzmir Airport Transfer hizmetinde ise en tenha yollar tercih edilmektedir. Trafik yoğunluğu önceden tespit edildiği için trafiğin en az olduğu yollar tercih edilmektedir. Bu şekilde hem zaman kaybı meydana gelmemiş olur, hem de konforlu bir yolculuk yapmış olursunuz.

BODRUM TRANSFER WITH VIP VEHICLES

We offer Bodrum VIP transfer services with the latest model fully equipped, air-conditioned vehicles and only for you. Enjoy VIP privilege with free catering and wi-fi.

Bodrum Transfer

Contact us

OUR ADDRESS

Yalıkavak Mahhallesi Atatürk caddesi

Ümit Kalın İş Merkezi no:80/2

İstanbul/MUĞLA 48400

 Google Map

BODRUM VIP TRANSFER
We provide high level service at the reservation point with our 24/7 online and call centers belonging to our Bodrum based company. Our staff working in these centers also provide services in English, Arabic and Russian. In this way, we fully determine the needs of all our local and foreign guests at the booking stage and meet the appropriate transfer plan in line with the requests. Combining the flexibility we offer in reservations and the quality of our company, we offer an excellent support concept at every stage. It is sufficient to make a reservation in order to make the best use of Bodrumairporttransferi.com services.

Transfer services we maintain with a corporate understanding; It is given in complete vehicles in terms of safety, technical equipment, hygiene and general maintenance. Thanks to the investment we made in our vehicle fleet, our works that cover the lack of transportation in the sector are crowned with a special welcome service.
The transfer services we provide with a personal vehicle, planning that provides transportation to the desired location during the day, the best price guarantee, 24/7 vehicle tracking system and affordable price policy are planned specifically for flight information. Our conscious and friendly staff is focused on meeting customer expectations completely.

In-car equipment is focused on meeting all needs, even during day-long transportation. Our vehicles, all of which are maintained periodically, are always ready to be transported for airport transfer and different points. Bodrumairporttransferi.com services that fully meet the transfer and tour needs; Pick-up and destination points are completed in vehicles suitable for the date and number of people.
Your reservation requests to us;
• + 90 850 259 79 77 Call Center,
• From our office at + 90 252 385 20 25,
• + 90 538 557 77 77 WhatsApp
You can make reservations 24/7 using the line. In order to provide quality and uninterrupted service to our customers, they must notify us as soon as possible using our communication channels.

The most important issue in the chauffeured car rental service is the professional driver personnel. In this regard, our company employs master drivers with sufficient experience. We work with drivers with SRC, psychotechnics and similar mandatory documents. Employees who pay attention to the rules of courtesy and especially speak foreign languages ​​are our priority.
Our transfer company, which continues to serve with its experienced driver staff, always keeps the vehicle clean. All necessary permits have been obtained from the Ministry of Transport. Our drivers drive safely in icy, foggy, snowy and stormy weather. We provide the best welcome with a luxury vehicle and private driver, without the cost of the special welcome ceremony.

ArabicChinese (Simplified)DutchEnglishFrenchGermanItalianJapaneseKoreanRussianSpanishTurkish