İzmir transferi hizmetlerimizi sizlere güvenli olarak sunmaya ve memnuniyet oluşturmaya çalışıyoruz. İstediğiniz tarih ve saatte belirttiğiniz noktada sizi karşılıyor ve bagajlarınızı araca yerleştiriyoruz. İzmir Havaalanı Transfer hizmetlerimizden faydalanmak isteyenler, çağrı merkezimizi ya da İzmir ofisimizi arayabilirler. Hizmet için rezervasyon yaparken verdiğiniz bilgilere göre düzenleme yapıyor ve personelimiz sizleri güler yüzle karşılamasını sağlıyoruz. Bodrumairporttransferi.com ismiyle hizmet vermeye başladık ve Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde hizmet veriyoruz. Transfer hizmetlerimiz sadece havalimanı, şehir merkezi arasında değildir. Müşterilerimizin talebine göre şehir içi, şehir dışı istenilen noktalara transfer hizmeti veriyoruz.

Havalimanı Bodrumairporttransferi.com Hizmetleri Hakkında

Bodrumairporttransferi olarak müşterilerimize en iyi hizmeti vermeye gayret ediyoruz. Araçlarımızda verdiğimiz ek hizmetlerle de onların her türlü istek ve taleplerini yerine getiriyoruz. Burada müşterilerimize verdiğimiz çeşitli hizmetlerden bahsedeceğiz.
• Çocuk koltuğu hizmetleri (en kaliteli çocuk koltukları)
• Müşterilerimizi istedikleri yerde bırakma
• Havalimanında onları bizzat karşılama
• Ek istek ve taleplerine anında cevap verme
Bu tür hizmetler sayesinde müşteri memnuniyetini en üstte tutmaya gayret ediyoruz. Diğer transfer firmalarından farkımız bunları en hızlı şekilde sağlamamızdır.

Güvenli Yolculuk

Transfer hizmetlerinde yolcularımızın en merak ettiği sorulardan bir tanesi güvenlik sorunudur. Firmamızdan İzmir Havaalanı Transfer hizmeti alan tüm yolcularımızın güvenliği şirketimize aittir. Güvenlik konusunda hassasiyetimiz yüksektir. Yüksek teknolojili ve donanımlı araçlarımız ve uzman kadromuz sayesinde siz değerli yolcularımızı her hangi bir güvenlik zafiyeti yaşanmadan istedikleri yere ulaştırırız. Sevdiklerinizle birlikte firmamızı gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Uçakla Gelecek Misafiriniz mi Var?

Değerli bir misafiriniz uçakla gelecek ve sizin karşılamaya fırsatınız yok. Hemen sitemizi ziyaret edin ve rezervasyon işlemini gerçekleştirin. Bodrumairporttransferi Firmamız istediğiniz saatte misafirinizi havaalanından alsın. Havaalanında misafirinizi pankart ile karşılayan şoförlerimiz güzel bir karşılama ile misafirinizi istediğiniz adrese transfer etmektedir.
Transfer hizmetinin başarılı bir şekilde gerçekleşmesi için, bu konuda deneyimli ve tecrübeli şoförler tercih edilmektedir. Adresten diğer adrese veya tek yönlü transfer seçenekleriyle hayatınız daha konforlu hale gelecektir.

Türkiye Sınırlarında İstediğiniz Yere Gidebilirsiniz

Havalimanı hizmetimizin sınırları Türkiye ile sınırlıdır. Havalimanından Türkiye sınırları içerisindeki her hangi bir adrese transfer hizmetini talep edebilirsiniz. Transferin sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesinde önemli rol oynayan şoförlerimiz, 7/24 hizmet vermektedir. Sabahın erken saatlerinde veya gecenin geç saatlerinde, istediğiniz İzmir Havaalanı Transfer sorunsuz bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Bizim için mesai saati sorunu yoktur. Her zaman için sizden gelecek transfer hizmetini dikkate alıyoruz.

Güler yüzlü Sürücülerimiz ile Nasıl mı Denk Geleceksiniz?

Diğer konularda olduğu gibi bu hususta bizim için önemli. Bizlere rezervasyon aşamasında vermiş olduğunuz e-posta ya da cep telefon üzerinden çalışanımız sizinle transferinizden birkaç saat öncesinde iletişime geçer. Size ait olan ya da sizinle birlikte yolculuk etmiş kişilerin numarası alınarak, ulaşılmama durumlarına karşı da gerekli prosedürler izlenmektedir. Kısacası, şoförümüz sizlerle irtibat halinde olarak, uçak ile ineceğiz zamana göre bir düzenleme yaparak sizi karşılar. Böylece sizin de İzmir’e geldikten sonra gitmek istediğiniz yer ile alakalı bir endişeniz olmayacaktır.

Bizimle Yola Çıkın

Günümüz ulaşım dünyasında dikkat edilecek en önemli husus, güvenli ve konforlu seçeneklerin tercih edilmesidir. İç dizaynı özel bir şekilde hazırlanan lüks araç filomuz, istediğiniz adrese taşıma hizmeti sunmaktadır. Araç temizliği, sanayi işlemleri, sigorta ve muayene gibi birçok konu firmamız tarafından çözüme kavuşmaktadır. Araç arızalandığı zaman firmamız aynı lüks özelliklere sahip yeni bir araç göndermektedir. Lastik bakımı, yağ bakımı ve diğer bakım işlemleri, şirketimiz tarafından yapılmaktadır. Sevdiklerinizi gönül rahatlığı ile bize teslim edebilirsiniz.

BODRUM TRANSFER WITH VIP VEHICLES

We offer Bodrum VIP transfer services with the latest model fully equipped, air-conditioned vehicles and only for you. Enjoy VIP privilege with free catering and wi-fi.

Bodrum Transfer

Contact us

OUR ADDRESS

Yalıkavak Mahhallesi Atatürk caddesi

Ümit Kalın İş Merkezi no:80/2

İstanbul/MUĞLA 48400

 Google Map

BODRUM VIP TRANSFER
We provide high level service at the reservation point with our 24/7 online and call centers belonging to our Bodrum based company. Our staff working in these centers also provide services in English, Arabic and Russian. In this way, we fully determine the needs of all our local and foreign guests at the booking stage and meet the appropriate transfer plan in line with the requests. Combining the flexibility we offer in reservations and the quality of our company, we offer an excellent support concept at every stage. It is sufficient to make a reservation in order to make the best use of Bodrumairporttransferi.com services.

Transfer services we maintain with a corporate understanding; It is given in complete vehicles in terms of safety, technical equipment, hygiene and general maintenance. Thanks to the investment we made in our vehicle fleet, our works that cover the lack of transportation in the sector are crowned with a special welcome service.
The transfer services we provide with a personal vehicle, planning that provides transportation to the desired location during the day, the best price guarantee, 24/7 vehicle tracking system and affordable price policy are planned specifically for flight information. Our conscious and friendly staff is focused on meeting customer expectations completely.

In-car equipment is focused on meeting all needs, even during day-long transportation. Our vehicles, all of which are maintained periodically, are always ready to be transported for airport transfer and different points. Bodrumairporttransferi.com services that fully meet the transfer and tour needs; Pick-up and destination points are completed in vehicles suitable for the date and number of people.
Your reservation requests to us;
• + 90 850 259 79 77 Call Center,
• From our office at + 90 252 385 20 25,
• + 90 538 557 77 77 WhatsApp
You can make reservations 24/7 using the line. In order to provide quality and uninterrupted service to our customers, they must notify us as soon as possible using our communication channels.

The most important issue in the chauffeured car rental service is the professional driver personnel. In this regard, our company employs master drivers with sufficient experience. We work with drivers with SRC, psychotechnics and similar mandatory documents. Employees who pay attention to the rules of courtesy and especially speak foreign languages ​​are our priority.
Our transfer company, which continues to serve with its experienced driver staff, always keeps the vehicle clean. All necessary permits have been obtained from the Ministry of Transport. Our drivers drive safely in icy, foggy, snowy and stormy weather. We provide the best welcome with a luxury vehicle and private driver, without the cost of the special welcome ceremony.

ArabicChinese (Simplified)DutchEnglishFrenchGermanItalianJapaneseKoreanRussianSpanishTurkish