Firmamız, vip transfer hizmetleri vermeye başladıktan sonra, hizmet ağımızı genişletmeye çalışıyoruz. Hizmet verdiğimiz bölgelerden birisi de İzmir bölgesidir Bodrumairporttransferi.com firması olarak, İzmir bölgesinde her türlü yolcu transfer hizmetleri veriyoruz. İzmir havalimanı transfer hizmetlerimiz ile yerli ve yabancı tüm misafirleri havalimanında karşılıyor, varış noktasına ulaştırıyoruz. Hizmetlerimizi, tecrübeli sürücü ve geniş filo seçeneklerimiz ile sunuyoruz. Kusursuz transfer hizmetlerinin sunulduğu güvenli transfer hizmetlerinin verildiği en iyi şirket olarak firmamız ilk sırada geliyor. Ülkemize gelen misafirler, havalimanına indikten sonra elemanlarımız tarafından güvenli yolculuk yaptırılıyor. Adnan Menderes Havalimanından veya otogardan özel vip araçlarımızla alıyor, istedikleri yere daha güvenli ve konforlu yolculuk yapmalarını sağlıyoruz.

Rezervasyon Hizmetimiz

Bodrumairporttransferi.com, TÜRSAB kayıtlı bir acente olarak resmi seyahat ve rehberlik hizmeti veren 1 MOLA TURİZM’in, transfer hizmeti veren hizmetine dair oluşturulan internet sitesidir. Web sitemizde yer alan tüm bilgiler, sizlere hizmet sunduğumuz ve sunacağımız güzergahlar ile birlikte, genel hizmet prensiplerimize dair bilgilerden oluşmaktadır. VIP araçlarımız ile transfer hizmeti gerçekleştirmek ve gerçekleştireceğimiz transfer hizmetlerine dair kapsamlı bilgiler içeren hizmet sayfamızdan, yolculuğunuz için ihtiyaç duyduğunuz güzergah seçimini gerçekleştirerek rezervasyon talebinde bulunabilir ve iletişim bilgilerimizden tarafımıza ulaşabilirsiniz. WhatsApp, rezervasyon ve ofis irtibat bilgilerimiz, 24 saat hizmetinize açıktır.

Bodrumairporttransferi.com Rezervasyon İşlemleri Nasıl Yapılır?

Müşterilerimiz en çok sorduğu sorulardan biriyse nasıl rezervasyon yapacaklarıdır. Bu konuda firma olarak müşterilerimize birçok seçenek sunuyoruz. Bizlere internet sitemiz üzerindeki iletişim bilgilerimizden ulaşabilirler. Burada firmamıza ait telefon numarası ve e-posta adresi bilgileri yer alıyor.
Bizlerden rezervasyon almak için çeşitli yöntemler mevcuttur. Bunlardan biri doğrudan telefonla arayarak rezervasyondur. İsterseniz mobil uygulamamız sayesinde akıllı telefonlar aracılığıyla da araçlarımızın sizleri istediğiniz yere götürmesini sağlayabiliriz.

Ekibimiz Deneyimlidir

Araç tercihinde titiz olan firmamız, şoför tercihinde de aynı titizliği göstermektedir. İşini meslek edinmiş ve görgü kurallarına uyan elemanlarımız, en iyiler içerisinden seçilmiştir.
Eleman kadromuzun genel özellikleri şu şekildedir:
1- Src ve psikoteknik belgesine sahiptir.
2- Zamanı en iyi şekilde kullanarak söz verilen zamanda adrese ulaşmaktadır.
3- Bütün hava koşullarında güvenli araç kullanmaktadır.
4- Şehir içi ve şehirler arası yollarda kuralına uygun şekilde araç kullanmaktadır. Her zaman için trafik kurallarını dikkate almaktadır.
5- Trafik cezası ve diğer ücretlerden şoförümüz sorumludur.
6- Misafirlerinizi adabına uygun şekilde karşılamaktadır. Turist karşılama işlemlerinde yabancı dil bilen elemanlar öncelikli tercihimizdir.
İşin ehli şoförlerle transfer hizmeti keyifli bir yolculuğa dönüşmektedir. Firmamızın amacı, yolculuk esnasında misafirin rahat etmesini sağlamaktır.

Araçların Kalitesi

Sunulan hizmet kadar araçların kalitesi de bir o kadar önemlidir. Çünkü insanlar gerek kendileri gerekse de aileleri ile beraber kullanacakları bu araçların hem güvenli hem de konforlu olmasına özellikle dikkat ederler. Bunun için de kaliteli araçlara ve bir filoya sahip olan firmaları diğerlerine oranla daha çok tercih ederler. Bunun en büyük nedeni de yine yukarıda değindiğimiz güvenlik meselesidir. İnsanlar İzmir Havalimanı Transfer hizmetleri sunan firmaları seçerken bu konuya özellikle dikkat ediyorlar.

Transfer Hizmet Ücretleri

Havalimanından yapılan transfer hizmetleri araçlara ve gidilecek olan yere göre değişir. Ancak fiyatlar genellikle aynıdır. İzmir Havalimanı Transfer hizmeti veren firma olarak genellikle fiyatlarımız çok yüksek rakamlı değildir. Özellikle piyasada transfer hizmeti veren birçok firma bulunur. Ancak önemli olan bu konuda daha güvenli ve konforlu bir hizmet verebilmektir. Bu nedenle piyasada bu konu ile ilgili araştırma yaparken fiyatlara çok bakmamanızda fayda var. Çok uygun fiyatlara kötü hizmet alabilirsiniz. Bodrumairporttransferi firması müşterilerini yarı yolda bırakmadan en iyi fiyatlarla her zaman en kaliteli hizmeti vermektedir.

BODRUM TRANSFER WITH VIP VEHICLES

We offer Bodrum VIP transfer services with the latest model fully equipped, air-conditioned vehicles and only for you. Enjoy VIP privilege with free catering and wi-fi.

Bodrum Transfer

Contact us

OUR ADDRESS

Yalıkavak Mahhallesi Atatürk caddesi

Ümit Kalın İş Merkezi no:80/2

İstanbul/MUĞLA 48400

 Google Map

BODRUM VIP TRANSFER
We provide high level service at the reservation point with our 24/7 online and call centers belonging to our Bodrum based company. Our staff working in these centers also provide services in English, Arabic and Russian. In this way, we fully determine the needs of all our local and foreign guests at the booking stage and meet the appropriate transfer plan in line with the requests. Combining the flexibility we offer in reservations and the quality of our company, we offer an excellent support concept at every stage. It is sufficient to make a reservation in order to make the best use of Bodrumairporttransferi.com services.

Transfer services we maintain with a corporate understanding; It is given in complete vehicles in terms of safety, technical equipment, hygiene and general maintenance. Thanks to the investment we made in our vehicle fleet, our works that cover the lack of transportation in the sector are crowned with a special welcome service.
The transfer services we provide with a personal vehicle, planning that provides transportation to the desired location during the day, the best price guarantee, 24/7 vehicle tracking system and affordable price policy are planned specifically for flight information. Our conscious and friendly staff is focused on meeting customer expectations completely.

In-car equipment is focused on meeting all needs, even during day-long transportation. Our vehicles, all of which are maintained periodically, are always ready to be transported for airport transfer and different points. Bodrumairporttransferi.com services that fully meet the transfer and tour needs; Pick-up and destination points are completed in vehicles suitable for the date and number of people.
Your reservation requests to us;
• + 90 850 259 79 77 Call Center,
• From our office at + 90 252 385 20 25,
• + 90 538 557 77 77 WhatsApp
You can make reservations 24/7 using the line. In order to provide quality and uninterrupted service to our customers, they must notify us as soon as possible using our communication channels.

The most important issue in the chauffeured car rental service is the professional driver personnel. In this regard, our company employs master drivers with sufficient experience. We work with drivers with SRC, psychotechnics and similar mandatory documents. Employees who pay attention to the rules of courtesy and especially speak foreign languages ​​are our priority.
Our transfer company, which continues to serve with its experienced driver staff, always keeps the vehicle clean. All necessary permits have been obtained from the Ministry of Transport. Our drivers drive safely in icy, foggy, snowy and stormy weather. We provide the best welcome with a luxury vehicle and private driver, without the cost of the special welcome ceremony.

ArabicChinese (Simplified)DutchEnglishFrenchGermanItalianJapaneseKoreanRussianSpanishTurkish