İzmir transfer hizmetlerimizde, gelen yolcu sayısına göre en iyi transfer araçlarımızı tahsis ediyoruz. İzmir bölgesindeki birçok şirket tarafından firmamız tercih edilmekte ve müşterilerine en güvenli ulaşım hizmetlerini sunmamız istenmektedir. Lüks araçlarımız ile konforu yaşatıyoruz. İzmir transfer için firmamız sürekli olarak kendisini yenilemekte ve deneyimli personelleri ile hizmet çözümleri oluşturmaktadır. İş ziyareti ya da turistik amaçlı olarak gelenler, en az 3 saat öncesinden firmamız ile iletişime geçtiklerinde, istedikleri saatte araçlarımızı hazır ediyoruz.

Kolay Rezervasyon İmkanı

Bodrumairporttransferi.com Şirketimize transfer hizmeti için rezervasyon yaptırmak çok kolay. İster online olarak isterseniz de çağrı merkezimiz yolu ile istediğiniz zaman rezervasyon yaptırabilirsiniz. Zaman kaybı yaşamazsınız uzun çağrı merkezi bekleme süreleri şirket bünyemizde yaşanmamaktadır.

Rahat ve Huzurlu Yolculuğun Adresi

Müşterilerimizin beklentilerini en iyi şekilde karşılamak ve VİP araçlar ile konforlu bir yolculuk sağlamak için yılların deneyimini sizler için kullanmaktayız. Müşteri memnuniyetine odaklanan hizmet anlayışımızla 7/24 saat boyunca kesintisiz hizmet imkanı sağlamaktayız. Akıllı randevu hizmetimiz ve zengin araç çeşidi filomuzda bireysel ve toplu ziyaretlerinizde uygun araç temini sağlamaktayız.
Akıllı randevu sistemiyle gerçekleşen randevular:
• Geliş
• Gidiş
• Çift yön geliş ve gidiş
• Varış saati
• Alınan adres

Bu ve bunun gibi bilgilerle zaman kaybetmeden uygulamamız üzerinden kolayca randevu alma imkanınız da bulunmaktadır. Bodrumairporttransferi ayrıca karşılamalarda veya özel davetlerde karşılanan kişiye düzenlemiş olduğunuz paket programlara ve ayrıcalıklı ulaşım keyfine kadar her aşamada müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermektedir.

Bodrumairporttransferi İle Evinize Varın

Bodrumairporttransferi hizmetlerini kullanmak için çeşitli yollar mevcut. Bizleri arayarak, web sitemiz üzerinden ya da mobil uygulamamız üzerinden rezervasyon yaptırabilirsiniz. Bu konuda müşterilerimize büyük esneklik sağlıyoruz.
Havalimanı İzmir Transfer olarak müşterilerimizden istediğimiz bazı önemli şeyler var.
Müşterilerimizin bunları belirtmesi zorunlu olduğundan dikkat etmeleri gerekiyor.
• Varış adresi
• Tek yön mü gidiş ve dönüş mü?
• Alınış tarihi ve saati
• Diğer İstekler
Burada saydığımız tüm maddeler müşterilerimiz tarafından harfiyen bizlere bildirilmelidir. Böylece onlara en iyi hizmeti vereceğimizi garanti ediyoruz.

Güvenli ve Konforlu Transfer

Firma olarak, İzmir Havalimanı ile Bodrum yarımadasının tüm noktaları arasında sunduğumuz transfer shuttle hizmetlerimiz kapsamında;
• En güvenli transfer için servis bakımları eksiksiz olan üst model araç ve ekipmanlarıyla çalışıyoruz.
• Koltuk sigortalı transfer işlemleri ile hizmet veriyoruz.
• A 1 ve D 2 yolcu taşıma belgeleri olan araçlarımızla hizmet sağlıyoruz.
• Havalimanından yolcu karşılama hizmetlerini de sunuyoruz.
Çağrı merkezi, operasyon, rezervasyon, karşılama, ulaştırma, insan kaynakları gibi çeşitli alanlarda uzman olan çalışanlarımız ile hizmet kalitemizi daima üst seviyede tutuyoruz.

Transfer Hizmet Ücretleri

Bodrumairporttransferi.com firması olarak, tüm müşterilerimize en uygun fiyat seçeneklerini sunmaya çalışıyoruz. İzmir Transfer hizmetlerimizde, hizmet ücretlerini daha çok gidilecek olan mesafeye göre ve talep edilen ek hizmetlere göre belirliyoruz. Çeşitli organizasyonlar için organizasyon başlangıcından bitimine kadar hizmetlerimiz devam ediyor. Ekonomik ücretlerle belirlediğimiz hizmetlerimizin tamamında yeni araçlarımızı kullanıyor, yolcuların konforlu yolculuk yapmalarını sağlıyoruz.

BODRUM TRANSFER WITH VIP VEHICLES

We offer Bodrum VIP transfer services with the latest model fully equipped, air-conditioned vehicles and only for you. Enjoy VIP privilege with free catering and wi-fi.

Bodrum Transfer

Contact us

OUR ADDRESS

Yalıkavak Mahhallesi Atatürk caddesi

Ümit Kalın İş Merkezi no:80/2

İstanbul/MUĞLA 48400

 Google Map

BODRUM VIP TRANSFER
We provide high level service at the reservation point with our 24/7 online and call centers belonging to our Bodrum based company. Our staff working in these centers also provide services in English, Arabic and Russian. In this way, we fully determine the needs of all our local and foreign guests at the booking stage and meet the appropriate transfer plan in line with the requests. Combining the flexibility we offer in reservations and the quality of our company, we offer an excellent support concept at every stage. It is sufficient to make a reservation in order to make the best use of Bodrumairporttransferi.com services.

Transfer services we maintain with a corporate understanding; It is given in complete vehicles in terms of safety, technical equipment, hygiene and general maintenance. Thanks to the investment we made in our vehicle fleet, our works that cover the lack of transportation in the sector are crowned with a special welcome service.
The transfer services we provide with a personal vehicle, planning that provides transportation to the desired location during the day, the best price guarantee, 24/7 vehicle tracking system and affordable price policy are planned specifically for flight information. Our conscious and friendly staff is focused on meeting customer expectations completely.

In-car equipment is focused on meeting all needs, even during day-long transportation. Our vehicles, all of which are maintained periodically, are always ready to be transported for airport transfer and different points. Bodrumairporttransferi.com services that fully meet the transfer and tour needs; Pick-up and destination points are completed in vehicles suitable for the date and number of people.
Your reservation requests to us;
• + 90 850 259 79 77 Call Center,
• From our office at + 90 252 385 20 25,
• + 90 538 557 77 77 WhatsApp
You can make reservations 24/7 using the line. In order to provide quality and uninterrupted service to our customers, they must notify us as soon as possible using our communication channels.

The most important issue in the chauffeured car rental service is the professional driver personnel. In this regard, our company employs master drivers with sufficient experience. We work with drivers with SRC, psychotechnics and similar mandatory documents. Employees who pay attention to the rules of courtesy and especially speak foreign languages ​​are our priority.
Our transfer company, which continues to serve with its experienced driver staff, always keeps the vehicle clean. All necessary permits have been obtained from the Ministry of Transport. Our drivers drive safely in icy, foggy, snowy and stormy weather. We provide the best welcome with a luxury vehicle and private driver, without the cost of the special welcome ceremony.

ArabicChinese (Simplified)DutchEnglishFrenchGermanItalianJapaneseKoreanRussianSpanishTurkish