Kuşadası Airport yeni yapıldığı ve konumu nedeniyle şehir merkezine ulaşım zaman almakta ve zahmetli olmaktadır. İnsanları bu zahmetten kurtarmak için Bodrumairporttransferi.com firması olarak en iyi hizmetlerimizi sunuyoruz. Kuşadası Airport Transfer işlemlerimizde, farklı araç türlerimiz ile tüm hizmetleri sunuyoruz. Deneyimli sürücülerimiz ile güvenli seyahat hizmetleri sunarken, yurtdışından gelen yabancı misafirlerimiz için talep edilmesi durumunda tercüman hizmeti de veriyoruz. Hizmet alabilmek için çağrı merkezi numaralarımız üzerinden firmamıza ulaşmanız yeterlidir. Bodrumairporttransferi.com Firmamız ile iletişime geçerek istediğiniz aracı seçebilir ve havalimanından istediğiniz yere, otelinize ya da farklı yerlere konforlu ulaşımı sağlayabilirsiniz.

Güvenli Transfer Hizmeti

Bir kişiden kalabalık grup transferine kadar her türlü taşıma hizmetinde fark yaratan çalışmalarımız, geniş bir araç filosu eşliğinde sunulur. Bütçe, kişi sayısı, ihtiyaç ve özel taleplere uygun olarak online rezervasyon ile sadece sizin için ayrılacak aracınız şehir içi ulaşım süresini konforlu hale getirir.
• En iyi fiyatta transfer rezervasyonu
• Şoförlü araç kiralama ve
• 7/24 kesintisiz hizmet ayrıcalığıyla siz de şehri yakından keşfetmeye hazırlanın.

Güvenli ve Güvenlikli Transfer

Bazı gerekçeleri olan ve bir takım araçlara binemeyen özel müşterilerimiz, yaşadığı kötü hizmete maruz kalıp bundan etkilenen konuklarımızda oluyor. Herkes için oldukça zor atlatılan kabusa dönüşen bu tecrübeler sebebi ile firmamız gönül rahatlığı ile şunun garantisini veriyor ki, bizler konuklarımızın can ve mal güvenliğini her şeyden önce tutuyoruz. Firma olarak doğru eğitim alan ve alanında uzman personellerimiz ile yol boyunca asla memnuniyetsiz bir ortam ve trafik karmaşası içinde agresifleşen personel bulundurmuyoruz. Bodrumairporttransferi.com Sistemimiz içerisinde bu bakış açısına yer yok. Ayrıca araçlarımız her daim bakım açısından son derece vakitli ve güvenlik düzeyine uygun şekilde kontrolden geçiyorlar.

Yolcu Transferinde Müşteri Memnuniyeti

İzmir Havalimanı ve Bodrum Havalimanı’na inen yolcuların şehrin merkezine ya da ilçelerine yapacakları ulaşım sürecini kaliteli hale getiren ekiplerimiz müşteri memnuniyetine odaklıdır.
Hizmet verdiğimiz araçlar;
• Güvenlik
• Konfor ve
• Temizlik ihtiyacını eksiksiz olarak karşılar.
Son model araçlardan oluşan filomuz arasından dilediğinizi seçerek online rezervasyon ya da çağrı merkezi üzerinden talep oluşturabilirsiniz.

Özel Taleplerinizin İşleyiş Süreci

Özel taleplerinizi rezervasyon aşamasında iletmeniz durumunda Bodrumairporttransferi.com olarak sizlere gerçekleştirilebilir tüm isteklerinizi yanıtlamak konusunda garanti veriyoruz.
Firmamıza;
• Özel bebek koltuğu
• Özel gazete talebi
• Özel araç tipi talebi
• Araç rengi talebi
• Minibar bulunan araçlarımızda taze meyve ve içecek talebi
• Grup rezervasyonlarda büyük valiz alanı
• Gidilecek lokasyona özel rota sorgusu (Örnek olarak Havalimanı Kuşadası Airport Transfer işlemi için gidiş rotası talebiniz var ise kendiniz belirleyebilirsiniz, bu ek bir hizmet olacağından önceden sormanız gerekecektir)

Benzeri şekilde taleplerinizi iletişim kurarak sorgulamanız durumunda, firmamız uygun maliyetler doğrultusunda sizlere bu hizmeti sunmaktan onur duyacaktır.

Gece Araç Bulamadık Demeyin, Bodrumairporttransferi Sizinle

Sık uçuş gerçekleştiren insanların tercihi genellikle gece geç saatlerde veya sabahın erken saatlerinde uçmaktır. Bu sebeple daha önce ayarlanmaya çalışılan taksi organizasyonlarını sık sık denediklerini de tahmin ediyoruz. Bu tür durumlarda yaşanılan en büyük problem, saatler önce sabahın veya gecenin verilen saatinde beklenen taksinin kapıda olmaması, unutulması gibi problemler oluyor. Bodrumairporttransferi‘de unutulmazsınız.
Gece saatlerinde araç bulamadım, uçuşa geç kaldım demeyin. Sizi böyle dertlerden uzak tutmamız için bizimle irtibata geçin.

Zengin Araç Filomuz

Firmamızı sektörde öne çıkaran en önemli özellik hizmet kapasitemizdir. Bu ise zengin araç filomuz sayesinde mümkün oluyor. Firmamız bünyesinde, çok sayıda araç bulunuyor. Böylelikle, aynı anda tek bir transfer yerine birden fazla Kuşadası Airport Transfer gerçekleştirebiliyoruz. Bu sebeple, hızlı bir transfer için, bizi tercih eden müşterilerimizin sayısı olukça fazladır.

BODRUM TRANSFER WITH VIP VEHICLES

We offer Bodrum VIP transfer services with the latest model fully equipped, air-conditioned vehicles and only for you. Enjoy VIP privilege with free catering and wi-fi.

Bodrum Transfer

Contact us

OUR ADDRESS

Yalıkavak Mahhallesi Atatürk caddesi

Ümit Kalın İş Merkezi no:80/2

İstanbul/MUĞLA 48400

 Google Map

BODRUM VIP TRANSFER
We provide high level service at the reservation point with our 24/7 online and call centers belonging to our Bodrum based company. Our staff working in these centers also provide services in English, Arabic and Russian. In this way, we fully determine the needs of all our local and foreign guests at the booking stage and meet the appropriate transfer plan in line with the requests. Combining the flexibility we offer in reservations and the quality of our company, we offer an excellent support concept at every stage. It is sufficient to make a reservation in order to make the best use of Bodrumairporttransferi.com services.

Transfer services we maintain with a corporate understanding; It is given in complete vehicles in terms of safety, technical equipment, hygiene and general maintenance. Thanks to the investment we made in our vehicle fleet, our works that cover the lack of transportation in the sector are crowned with a special welcome service.
The transfer services we provide with a personal vehicle, planning that provides transportation to the desired location during the day, the best price guarantee, 24/7 vehicle tracking system and affordable price policy are planned specifically for flight information. Our conscious and friendly staff is focused on meeting customer expectations completely.

In-car equipment is focused on meeting all needs, even during day-long transportation. Our vehicles, all of which are maintained periodically, are always ready to be transported for airport transfer and different points. Bodrumairporttransferi.com services that fully meet the transfer and tour needs; Pick-up and destination points are completed in vehicles suitable for the date and number of people.
Your reservation requests to us;
• + 90 850 259 79 77 Call Center,
• From our office at + 90 252 385 20 25,
• + 90 538 557 77 77 WhatsApp
You can make reservations 24/7 using the line. In order to provide quality and uninterrupted service to our customers, they must notify us as soon as possible using our communication channels.

The most important issue in the chauffeured car rental service is the professional driver personnel. In this regard, our company employs master drivers with sufficient experience. We work with drivers with SRC, psychotechnics and similar mandatory documents. Employees who pay attention to the rules of courtesy and especially speak foreign languages ​​are our priority.
Our transfer company, which continues to serve with its experienced driver staff, always keeps the vehicle clean. All necessary permits have been obtained from the Ministry of Transport. Our drivers drive safely in icy, foggy, snowy and stormy weather. We provide the best welcome with a luxury vehicle and private driver, without the cost of the special welcome ceremony.

ArabicChinese (Simplified)DutchEnglishFrenchGermanItalianJapaneseKoreanRussianSpanishTurkish