Bodrumairporttransferi hizmetleri ile Aydın ve Muğla arasında istediğiniz saatte konforlu ulaşım hizmeti veriyoruz. Kuşadası tatil beldesi olarak yoğun talep gören turizm merkezleri arasında bulunmasından dolayı yüksek hareketliliğe sahiptir. Bodrumairporttransferi hizmetlerimizle müşterilerimizin kaliteli ve konforlu yolculuk deneyimi yaşamaları için gereken tüm planlamaları yapıyoruz. Rahat, konforlu ve huzurlu yolculuk için sürüş ekibimizi ileri sürüş tekniği ve hizmet sunum eğitimleriyle sürekli geliştiriyoruz. Müşterilerimizin şehir içi ve şehir dışı yolculukları koltuk sigortalı ve kaskolu VIP arabalarla güvenli bir şekilde gerçekleşmektedir. Bu amaçla deneyimli sürüş ve yönetim kadromuz en kaliteli Kuşadası Havalimanı Transfer hizmetinin sunulmasında planlı bir şekilde çalışmaktadır.

Transfer İşleminiz Tertemiz

Havalimanı Kuşadası Havalimanı Transfer işlemi veya herhangi bir farklı havalimanı rotası için sizlere araç seçeneği ve uygun fiyatı garanti eden Bodrumairporttransferi, müşteri güvenliği kadar sağlığını da düşünüyor. Şirketimiz transfer işlemlerinden önce ve her transfer işleminden sonra araç içi ve dışı temizliğini baştan sonra yürüterek, bir sonraki yapılacak transfer işlemi için baştan sonra araçlarını temizliyor ve tertemiz tutuyor.
Eğer farklı, kaliteli bir hizmet arıyorsanız ve yalnızca bir yerden bir yere ulaşım amacı taşıyan değil, gerçekten doğru bir transfer işlemi tecrübe etmeyi arzu ediyorsanız bizimle irtibata geçip Bodrumairporttransferi’in ayrıcalıklı dünyasında yer almayı unutmayın.

Özel Karşılamalar Unutulmaz

Sevdiklerinizin sizi bir ömür boyu unutmamasını istiyorsanız, onları özel bir şekilde karşılayın. Her zaman hatırda kalan özel karşılama seçenekleri, hayatımızın çok daha kolay hale gelmesinde önemli rol oynamaktadır. Havalimanı Kuşadası Havalimanı Transfer hizmetinin sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesinde önemli rol oynayan transfer ekibimiz, istediğiniz saatte istediğiniz adresten sevdiklerinizi almaktadır.
Sizin belirttiğiniz adrese misafirlerinizi getiren ekibimiz, nezaket kuralları çerçevesinde hareket etmektedir.
Özel transfer hizmeti;
1- Sıradan bir hizmet değildir. Karşılama, lüks araçlar ve profesyonel şoförler, bu hizmetin en önemli farkını oluşturmaktadır.
2- Tercih edilen lüks araçlar, vip – ayrıcalıklı olan diğerlerinden ayrılan) araçlardır. Özel tasarımlıdır.
3- Özel süspansiyonlu araçlarda siz arkada yolculuğun keyfini çıkarırken, profesyonel şoförlerimiz en güvenli yollardan istediğiniz adrese ulaştırmaktadır.
4- Siz sadece transfer ücretini ödüyorsunuz. Firmamız, diğer bütün masrafları karşılamaktadır.
Lüks, konforlu ve ayrıcalıklı transfer hizmetiyle, turist kafilesi karşılama işlemi ve özel misafir karşılama işlemi profesyonel bir şekilde gerçekleşmektedir.

Havalimanında Misafirlerinizi Karşılıyoruz

Uçaktan iner inmez misafirinizi veya özel konuklarınızı havaalanından alan şoförlü araçlarımız, kalan yolculuğunuzun keyifli geçmesi için profesyonel transfer hizmeti sunmaktadır. Gidiş yönü veya gidiş-dönüş yönü kategorisinde istediğiniz gibi araç kiralayabilirsiniz. Araçlarımız son model, şoförlerimiz ise yılların deneyimine sahip profesyonel sürücülerdir. Kuşadası Havalimanı Transfer araçlarımızın bakımı yapılmaktadır.
Lüks Araçlarımız Emrinizde
Şirketimiz, aracın muayenesinden, sigortasından ve sanayi bakımından sorumludur. Ayrıca trafikte araç kullanımından şoförlerimiz sorumludur. Müşterilerimiz sadece havalimanı Kuşadası Havalimanı Transfer ücreti ödemektedir. Ödemeler, gidiş, gidiş-dönüş ve şehir turu kategorisinde farklılık göstermektedir. Üst segment özelliğine sahip konforlu araçlarla istediğiniz gibi gezebilirsiniz.

Ödeme Nasıl Yapılır?

İnternet üzerinden verilen hizmet de ödemelerinizi banka kartı veya kredi kartı ile yapmanız mümkün. Ancak telefon ile transfer hizmeti aldıysanız eğer havalimanı noktasında ödemelerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz. Ödeme konusunda firmamız müşterilerine kolaylık sağlamaktadır. Oldukça uygun fiyatlara transfer hizmetleri almanız mümkün.
Transfer hizmetlerinin ücreti gidilecek olan mesafeye göre değişiklik gösterir. Siz sistem üzerinden rezervasyon yaptırırken gideceğiniz yeri de belirtmeniz gerekiyor. Çünkü ücret belirlemesi yapılırken buna göre belli oluyor. Fiyatlarımız genellikle aynıdır. Belli dönemler de kampanyalarımız oluyor onları takip ederek de daha uygun fiyatlardan yararlanmanız mümkün.

Grup Transfer İşlemleri

Grup transferi gerçekleştirmenin en kolay yolu ‘van’ tipi araç organize etmektedir. Firmamız grup transferi gerçekleştirebilmek üzere van ve minivan türü araçları filosunda bulunduruyor. Ancak talebiniz herhangi bir araç ve kalabalık bir grup transferi ise bunu da seve seve karşılıyoruz.

Belirtilen Ücret Dışında Ekstra Bedel Var Mı?

Firmamız sizlere rezervasyon esnasında belirtilen ücret dışında herhangi bir ekstra yansıtma işlemi veya ücret talebinde bulunmaz. Tüm masraf ve fiyatlama rezervasyon öncesinde tarafınıza teklifler aracılığı ile ulaştırılır ve bu doğrultuda trafik, ulaşım, sizin elinizde olmayan gecikme ve bilumum sebepler yüzünden sarkan bekleme işlemleri de dahil olmak üzere müşterilerimize ekstra bir bedel yansıtmaz. Bodrumairporttransferi ile daha önce yaşamış olduğunuz veya an itibari ile yaşamaktan korktuğunuz tüm kötü tecrübelerden muafsınız. Bodrumairporttransferi.com işini profesyonelce yapan bir transfer şirketi olarak müşterilerini kötü sürprizlerden korur. Rezervasyon için 7/24 iletişim hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

BODRUM TRANSFER WITH VIP VEHICLES

We offer Bodrum VIP transfer services with the latest model fully equipped, air-conditioned vehicles and only for you. Enjoy VIP privilege with free catering and wi-fi.

Bodrum Transfer

Contact us

OUR ADDRESS

Yalıkavak Mahhallesi Atatürk caddesi

Ümit Kalın İş Merkezi no:80/2

İstanbul/MUĞLA 48400

 Google Map

BODRUM VIP TRANSFER
We provide high level service at the reservation point with our 24/7 online and call centers belonging to our Bodrum based company. Our staff working in these centers also provide services in English, Arabic and Russian. In this way, we fully determine the needs of all our local and foreign guests at the booking stage and meet the appropriate transfer plan in line with the requests. Combining the flexibility we offer in reservations and the quality of our company, we offer an excellent support concept at every stage. It is sufficient to make a reservation in order to make the best use of Bodrumairporttransferi.com services.

Transfer services we maintain with a corporate understanding; It is given in complete vehicles in terms of safety, technical equipment, hygiene and general maintenance. Thanks to the investment we made in our vehicle fleet, our works that cover the lack of transportation in the sector are crowned with a special welcome service.
The transfer services we provide with a personal vehicle, planning that provides transportation to the desired location during the day, the best price guarantee, 24/7 vehicle tracking system and affordable price policy are planned specifically for flight information. Our conscious and friendly staff is focused on meeting customer expectations completely.

In-car equipment is focused on meeting all needs, even during day-long transportation. Our vehicles, all of which are maintained periodically, are always ready to be transported for airport transfer and different points. Bodrumairporttransferi.com services that fully meet the transfer and tour needs; Pick-up and destination points are completed in vehicles suitable for the date and number of people.
Your reservation requests to us;
• + 90 850 259 79 77 Call Center,
• From our office at + 90 252 385 20 25,
• + 90 538 557 77 77 WhatsApp
You can make reservations 24/7 using the line. In order to provide quality and uninterrupted service to our customers, they must notify us as soon as possible using our communication channels.

The most important issue in the chauffeured car rental service is the professional driver personnel. In this regard, our company employs master drivers with sufficient experience. We work with drivers with SRC, psychotechnics and similar mandatory documents. Employees who pay attention to the rules of courtesy and especially speak foreign languages ​​are our priority.
Our transfer company, which continues to serve with its experienced driver staff, always keeps the vehicle clean. All necessary permits have been obtained from the Ministry of Transport. Our drivers drive safely in icy, foggy, snowy and stormy weather. We provide the best welcome with a luxury vehicle and private driver, without the cost of the special welcome ceremony.

ArabicChinese (Simplified)DutchEnglishFrenchGermanItalianJapaneseKoreanRussianSpanishTurkish