Ege bölgesinde yer alan ve Türkiye’nin en güzel turizm beldeleri arasında bulunan Kuşadası, berrak deniz suyu, uzun sahil ve plajları, tertemiz havası ile her yıl çok sayıda turisti ağırlar. Kuşadası havayolu ile ulaşım için İzmir Havalimanı ya da Milas – Bodrum Havalimanı üzerinden ulaşım sağlanabilir. Kuşadası Transfer olarak, çağrı merkezimizde bulunan seyahat danışmanlarımız ya da online Bodrumairporttransferi.com sitemiz üzerinden rezervasyon hizmetlerimizi sunuyoruz. Çok sayıda farklı dilde sunulan hizmetlerimiz kapsamında hızlı şekilde rezervasyon işlemi yapabilme, ücretsiz iptal ya da değişikliğe gidebilme gibi her tür hizmeti sunuyoruz.

Kesintisiz Transfer Hizmeti

Bodrumairporttransferi hizmetlerinden en iyi şekilde yararlanmak için rezervasyon yaptırmak yeterlidir.
Rezervasyon taleplerinizi bizlere;
• + 90 850 259 79 77 numaralı Çağrı Merkezinden,
• + 90 252 385 20 25 numaralı ofisimizden,
• + 90 538 557 77 77 numaralı WhatsApp
Hattını kullanarak kesintisiz 7/24 rezervasyon yapabilirsiniz. Müşterilerimize kaliteli ve kesintisiz hizmet sunabilmemiz için yolculuk saatlerinde meydana gelen değişimleri iletişim kanallarımızı kullanarak en kısa zamanda bize bildirmeleri gerekmektedir.

Sunduğumuz Hizmetler

Çevre Havalimanlarından Kuşadası sunduğumuz transfer hizmetlerimizi firma olarak çeşitlendiriyor ve böylece daha geniş kapsamlı hizmet sunuyoruz.
Bu hizmetlerimiz;
• Ekonomik yani paylaşımlı transfer, bu yöntemde birden çok konuğumuzu aynı araçlar içerisinde taşıyoruz.
• Özel araç ile transfer, bu yöntemde siz, aileniz ya da arkadaş grubunuza özel transfer hizmetini tercih ettiğiniz araçla gerçekleştiriyoruz.
• Vip transfer, bu hizmette son derece lüks koşullarda, özel araçlarla transfer gerçekleştiriyoruz.
• Engelsiz transfer, bu hizmette fiziksel engeli olan konuklarımıza özel koşullarla transfer hizmeti veriyoruz.
Bodrumairporttransferi farkıyla tüm transfer hizmetlerimizi hızlı, zaman planlı, özenli ve elit şartlar altında sunuyor, sizin memnuniyetiniz için çalışıyoruz.

Tertemiz ve Bakımlı Araçlar

Bodrumairporttransferi olarak transferlerimizin her birini tertemiz ve bakımlı araçlarımızla yapmaktayız. Araçlarımız her transfer öncesi ve sonrası temizlenmekte ve bir sonraki transfer işlemi için kusursuz temizliğe eriştirilmektedir. Bakımları düzenle yapılan, sizlere içerisinde bulunduğunuz her an temizlik, konfor ve güvenilirlik hissiyatını yansıtan araçlarımızla emrinizdeyiz.

Vip Transfer Nedir?

Lüks transfer hizmeti veren vip transfer sadece kişiye özel hizmet verir. Vip transfer hizmetinde sizi almaya gelecek olan aracı kendiniz seçebilirsiniz. Tarihe ve saate uygun araç seçimi yapmanız da mümkün. Belirtilen adresten planladığınız zamanda araçlar sizi almaya gelir. İster minibüs tarzı ister normal araç olarak seçim yapabilirsiniz.
Araç seçiminde genellikle ailelerin kalabalıklığına göre seçim yapılıyor. Kalabalık aileler için Vip hizmet çok daha rahat olabiliyor. Özellikle bebekli aileler çok fazla tercih ediyor. Müşterilere ayrıcalıklı olarak hizmet verilen bir sistemdir.

Trafikte Güvenli Bir Şekilde Araç Kullanılmaktadır

Şoförlü araç kiralama hizmetinde dikkat edilen en önemli husus profesyonel şoför elemanlardır. Bu konuda firmamız yeterli tecrübeye sahip usta şoförlere görev vermektedir. SRC, psikoteknik ve benzeri zorunlu belgelere sahip şoförlerle çalışıyoruz. Nezaket kurallarına dikkat eden ve özellikle yabancı dil bilen elemanlar bizim için önceliktir.
Deneyimli şoför kadrosu ile hizmet vermeye devam eden transfer şirketimiz, aracı her zaman için temiz tutmaktadır. Ulaştırma Bakanlığından alınması gereken bütün izinler alınmıştır. Buzlu, sisli, karlı ve fırtınalı havalarda şoförlerimiz güvenli bir şekilde araç kullanmaktadır. Özel karşılama merasimi masrafına girmeden lüks araçla ve özel şoförle en iyi karşılamayı sizin yerinize gerçekleştiriyoruz.

Bilinçli ve güler yüzlü kadromuz, müşteri beklentilerinin eksiksiz bir şekilde karşılanmasına odaklıdır.
Araç içi donanımlar gün boyu sürecek ulaşımlarda dahi her türlü ihtiyacın karşılanmasına odaklıdır. Tüm bakımları periyodik olarak yapılan araçlarımız Havalimanı Kuşadası Transfer ve farklı noktalar için taşımaya her zaman hazırdır. Transfer ve tur ihtiyaçlarını eksiksiz olarak karşılayan Bodrumairporttransferi hizmetleri; alış ve varış noktası, tarih ve kişi sayısına uygun araçlarda tamamlanır.

BODRUM TRANSFER WITH VIP VEHICLES

We offer Bodrum VIP transfer services with the latest model fully equipped, air-conditioned vehicles and only for you. Enjoy VIP privilege with free catering and wi-fi.

Bodrum Transfer

Contact us

OUR ADDRESS

Yalıkavak Mahhallesi Atatürk caddesi

Ümit Kalın İş Merkezi no:80/2

İstanbul/MUĞLA 48400

 Google Map

BODRUM VIP TRANSFER
We provide high level service at the reservation point with our 24/7 online and call centers belonging to our Bodrum based company. Our staff working in these centers also provide services in English, Arabic and Russian. In this way, we fully determine the needs of all our local and foreign guests at the booking stage and meet the appropriate transfer plan in line with the requests. Combining the flexibility we offer in reservations and the quality of our company, we offer an excellent support concept at every stage. It is sufficient to make a reservation in order to make the best use of Bodrumairporttransferi.com services.

Transfer services we maintain with a corporate understanding; It is given in complete vehicles in terms of safety, technical equipment, hygiene and general maintenance. Thanks to the investment we made in our vehicle fleet, our works that cover the lack of transportation in the sector are crowned with a special welcome service.
The transfer services we provide with a personal vehicle, planning that provides transportation to the desired location during the day, the best price guarantee, 24/7 vehicle tracking system and affordable price policy are planned specifically for flight information. Our conscious and friendly staff is focused on meeting customer expectations completely.

In-car equipment is focused on meeting all needs, even during day-long transportation. Our vehicles, all of which are maintained periodically, are always ready to be transported for airport transfer and different points. Bodrumairporttransferi.com services that fully meet the transfer and tour needs; Pick-up and destination points are completed in vehicles suitable for the date and number of people.
Your reservation requests to us;
• + 90 850 259 79 77 Call Center,
• From our office at + 90 252 385 20 25,
• + 90 538 557 77 77 WhatsApp
You can make reservations 24/7 using the line. In order to provide quality and uninterrupted service to our customers, they must notify us as soon as possible using our communication channels.

The most important issue in the chauffeured car rental service is the professional driver personnel. In this regard, our company employs master drivers with sufficient experience. We work with drivers with SRC, psychotechnics and similar mandatory documents. Employees who pay attention to the rules of courtesy and especially speak foreign languages ​​are our priority.
Our transfer company, which continues to serve with its experienced driver staff, always keeps the vehicle clean. All necessary permits have been obtained from the Ministry of Transport. Our drivers drive safely in icy, foggy, snowy and stormy weather. We provide the best welcome with a luxury vehicle and private driver, without the cost of the special welcome ceremony.

ArabicChinese (Simplified)DutchEnglishFrenchGermanItalianJapaneseKoreanRussianSpanishTurkish