Firmamız, Bodrum havalimanında faaliyet göstermekte ve şehrin her bölgesine transfer hizmetleri veriyoruz. Kuşadası Vip Transfer hizmetleri için firmamız tercih edilmektedir. Bodrum trafiğinin yoğunluğu herkes bilinmektedir. Havalimanına gelindikten sonra gidilecek olan yer ulaşım zor olacaktır. Bodrum ‘da konforlu bir yolculuk yapmak isteyenler lüks araçlarımız ile sunduğumuz vip transfer hizmetlerimizden faydalanabilirler. Firmamız, Bodrum trafiğini sizlere avantaja çevirecek ve gitmek istediğiniz yere hızlı ve daha güvenli ulaşmanızı sağlayacaktır.

Deneyimli elemanlar, lüks araçlar ile hizmet vererek hizmet kalitesini artırıyoruz. Sektörde büyük başarılara imza atan firmamız, İstanbul, İzmir, Ankara, Muğla gibi farklı bölgelerde kesintisiz hizmet veriyor. Kuşadası Vip Transfer ziyaretinde bulunacak olanlar, havalimanına geldiklerinde ya da otellerinden gitmek istedikleri yerlere ulaşım için bizleri tercih ediyorlar.
Transferlerde Kullandığımız Araçlar

Neden Tercih Ediliyoruz?

Misafir veya turist karşılama işlemleri hem zaman kaybına hem de uygun araç konusunda probleme neden olur. Toplu taşıma araçlarından binek araç türlerine kadar aradığınız bütün modeller filoda yer almaktadır. Turist karşılama hizmeti için özel tasarlanan transfer araçları kullanılmaktadır.

Bodrumairporttransferi.com olarak, transfer işlemleri için özel olarak donanımı yapılan çok çeşitli araçlarımız bulunuyor. Vip araçlardan minibüslere, özel araçlardan otobüslere kadar her çeşit araç geniş hizmet filomuzda yer alıyor. Transfer işlemlerinde yüksek konfor için gerekli tüm iyileştirmelerin yapıldığı araçlarımızla Havalimanı Kuşadası Vip Transfer hizmeti veriyoruz.
Firmamız Farkı
Firmamız hizmeti ile gecikme yaşamadan, beklemeksizin, konforlu şekilde ve en uygun maliyetle havalimanı Kuşadası Vip Transfer gerçekleştirebilirsiniz.
• Rahat transfer için özel olarak hazırlanmış araçlarla hizmetteyiz.
• Aile, Grup ya da her sayıda transfer için gerekli araç çeşidine sahibiz.
• İstek durumunda özel talepleri karşılıyoruz.
• Rezervasyon ve transfer aşamalarında noksansız hizmet veriyoruz.
• Transfer işlemi esnasında güzergah bilgisi ile isteğe bağlı kısa süreli mola gibi avantajlar sunuyoruz.

Bodrumairporttransferi.com firmamız ile rezervasyonunuzu saat kısıtlaması olmadan dilediğiniz anda gerçekleştirebiliyor ve bizden istediğiniz an ve yerden hizmet alabiliyorsunuz.

Kolay Rezervasyon Olanağı

Firmamıza havalimanı transferi yaptırmak çok kolaydır. İster telefonla isterseniz de online olarak transfer rezervasyonunuzu kolayca yaptırabilirsiniz. Kuşadası Vip Transfer rezervasyonu yaptırmak sadece birkaç dakikanızı almaktadır. Rezervasyonunuz onaylandıktan sonra siz değerli yolcularımız ile irtibatı kesmemekteyiz ve sizleri havalimanında karşılayana kadar ekibimiz ile aracınızı hazırlamaktayız. Rezervasyon esnasında saat kaçta nerede olacağınızı söylemeniz bizim için yeterlidir. Geri kalan her şeyle sizin yerinize biz ilgileniriz.

Araç Seçimi

Transfer hizmetlerinde her zaman araç seçimi oldukça önemlidir. Ancak araç seçimleri sadece vip hizmete özel olarak verilmektedir. Normal hizmetler de sadece kişi sayınıza göre araç verilmektedir. Bünyemizde hem servis hem de binek birçok araç bulunmaktadır. Müşterilerimizin kişi sayısına müşteri temsilcilerimiz sizlere bu konuda gerekli yardımı sağlamaktadır. Araçlarımızın her biri yıllık olarak gerekli bakımları yapılan araçlardır. Her biri temiz ve bakımlı araçlardır. Araçlarımızla ilgili hiçbir sorun yaşamamanızla beraber çocuklarınızla ilgili de gerekli hizmeti bizlerden almanız mümkün. Bu nedenle Kuşadası Vip Transfer hizmetinde gönül rahatlığıyla Bodrumairporttransferi firmamızdan yararlanabilirsiniz.

Uçuş Saati Takibi

Uçuş saatlerini siz değerli müşterimiz için takip etmekteyiz. Uçağınızın ne zaman indiği ne zaman kalktığı ya da ne kadar süre rötar yaptığını bilmekteyiz. Uçuş saatlerini takip ederek istenilen zaman da istenilen yer de sizleri bekliyor olacağız. Zaman kaybına ya da her hangi bir soruna yönetim politikamızda yer yoktur. Her zaman düzenli ve dakik bir şekilde çalışmaktayız.

BODRUM TRANSFER WITH VIP VEHICLES

We offer Bodrum VIP transfer services with the latest model fully equipped, air-conditioned vehicles and only for you. Enjoy VIP privilege with free catering and wi-fi.

Bodrum Transfer

Contact us

OUR ADDRESS

Yalıkavak Mahhallesi Atatürk caddesi

Ümit Kalın İş Merkezi no:80/2

İstanbul/MUĞLA 48400

 Google Map

BODRUM VIP TRANSFER
We provide high level service at the reservation point with our 24/7 online and call centers belonging to our Bodrum based company. Our staff working in these centers also provide services in English, Arabic and Russian. In this way, we fully determine the needs of all our local and foreign guests at the booking stage and meet the appropriate transfer plan in line with the requests. Combining the flexibility we offer in reservations and the quality of our company, we offer an excellent support concept at every stage. It is sufficient to make a reservation in order to make the best use of Bodrumairporttransferi.com services.

Transfer services we maintain with a corporate understanding; It is given in complete vehicles in terms of safety, technical equipment, hygiene and general maintenance. Thanks to the investment we made in our vehicle fleet, our works that cover the lack of transportation in the sector are crowned with a special welcome service.
The transfer services we provide with a personal vehicle, planning that provides transportation to the desired location during the day, the best price guarantee, 24/7 vehicle tracking system and affordable price policy are planned specifically for flight information. Our conscious and friendly staff is focused on meeting customer expectations completely.

In-car equipment is focused on meeting all needs, even during day-long transportation. Our vehicles, all of which are maintained periodically, are always ready to be transported for airport transfer and different points. Bodrumairporttransferi.com services that fully meet the transfer and tour needs; Pick-up and destination points are completed in vehicles suitable for the date and number of people.
Your reservation requests to us;
• + 90 850 259 79 77 Call Center,
• From our office at + 90 252 385 20 25,
• + 90 538 557 77 77 WhatsApp
You can make reservations 24/7 using the line. In order to provide quality and uninterrupted service to our customers, they must notify us as soon as possible using our communication channels.

The most important issue in the chauffeured car rental service is the professional driver personnel. In this regard, our company employs master drivers with sufficient experience. We work with drivers with SRC, psychotechnics and similar mandatory documents. Employees who pay attention to the rules of courtesy and especially speak foreign languages ​​are our priority.
Our transfer company, which continues to serve with its experienced driver staff, always keeps the vehicle clean. All necessary permits have been obtained from the Ministry of Transport. Our drivers drive safely in icy, foggy, snowy and stormy weather. We provide the best welcome with a luxury vehicle and private driver, without the cost of the special welcome ceremony.

ArabicChinese (Simplified)DutchEnglishFrenchGermanItalianJapaneseKoreanRussianSpanishTurkish