Marmaris Airport Transfer yeni yapıldığı ve konumu nedeniyle şehir merkezine ulaşım zaman almakta ve zahmetli olmaktadır. İnsanları bu zahmetten kurtarmak için Bodrumairporttransferi.com firması olarak en iyi hizmetlerimizi sunuyoruz. Marmaris Airport Transfer hizmetleri sunan firmamız, yerli ve yabancı tüm yolculara hizmet vermektedir.

Dalaman Havalimanı Muğla’ya Uzak Mı?

Dalaman Havalimanı, Muğla’nın Marmaris ilçesine ortalama 95 km uzaklıkta ve Muğla’nın güney sahillerine daha yakın konumda bulunur. Tatil veya iş seyahati sebebi ile bölgeye ulaşacak misafirler, uçuş bileti bulamadıkları için buraya gelmek sureti ile yine Muğla içerisinde seyahat edebilir, yanlış havalimanı tercihi ile bu noktaya inebilir veyahut öncelikli gidiş lokasyonları için bu havalimanı ile ulaşım tercihinde bulunabilirler. Bu durumlar için Bodrumairporttransferi.com olarak yakın, orta mesafe, uzak mesafe ve hatta şehir dışı transfer işlemleriniz için hizmetinizdeyiz.

Güvenli ve Güvenlikli Transfer

Bazı gerekçeleri olan ve bir takım araçlara binemeyen özel müşterilerimiz, yaşadığı kötü hizmete maruz kalıp bundan etkilenen konuklarımızda oluyor. Herkes için oldukça zor atlatılan kabusa dönüşen bu tecrübeler sebebi ile firmamız gönül rahatlığı ile şunun garantisini veriyor ki, bizler konuklarımızın can ve mal güvenliğini her şeyden önce tutuyoruz. Firma olarak doğru eğitim alan ve alanında uzman personellerimiz ile yol boyunca asla memnuniyetsiz bir ortam ve trafik karmaşası içinde agresifleşen personel bulundurmuyoruz. Bodrumairporttransferi.com Sistemimiz içerisinde bu bakış açısına yer yok. Ayrıca araçlarımız her daim bakım açısından son derece vakitli ve güvenlik düzeyine uygun şekilde kontrolden geçiyorlar.

Bodrumairporttransferi.com Transfer Hizmetlerinde Ayrıcalık

Bodrumairporttransferi olarak hizmetlerimizde tüm misafirlerimizin ayrıcalıklı olduğunu hissettiriyoruz. Misafirlerimize bu amaçla hızlı, güvenli, konforlu hizmeti deneyimli ve güler yüzlü ekiplerimizle veriyoruz. Muğla ya da ilçelerine bireysel ve kurumsal transfer taleplerinde farklı kapasitede VIP arabalarımızla güvenli, konforlu ve kaliteli transfer hizmeti veriyoruz. Müşterilerimizin kaliteli transfer hizmetini uygun fiyatlarla almasını sağlıyoruz.
Müşterilerimize yolculukları boyunca ihtiyaç duydukları konforu sağlamak için bütün arabalarımız özel olarak tasarlanmıştır. Marmaris Airport Transfer ayrıcalığıyla konforlu ve güvenli yolculuk yapmak için iletişim kanallarımızdan 7/24 rezervasyon oluşturabilirsiniz.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

– Muğla, Marmaris bölgelerine hakim bir bilgi tecrübesine sahibiz
– Araç filomuz gerekli rutin kontrollerden geçerek güvenli yolculuk yapılması için her daim hazırdır
– Bünyemizde çalışan personeller deneyimli, güler yüzlü ve çözüm odaklıdır.
– Konforlu yolcu taşımacılığı için gerekli tüm alt yapıya sahiptir
– Şoför olarak görevli personellerimiz yasal tüm evraklara sahip ve alanlarında tecrübelidir.

Randevularınız Sorunsuz Gerçekleştirilir

Firmamız huzurlu ve konforlu bir yolculuk düşünenler için ideal tercih olup firmamız Bodrumairporttransferi.com hizmetlerinden faydalanmak için firmamız iletişim numaraları ve çağrı merkezlerinden talep edilecek araç cinsine, yolculuğun nereden nereye olacağına, yolculuğu tek yada çift yönlü mü olacağına ve diğer ilgili bilgiler ışığında randevu talebi gerçekleştirebilir ve sorunsuz randevu hizmetlerinden belirlenen tarihte faydalanabilirsiniz. Hizmet akışı açısından hızlı ve anında talepleriniz gerçekleştirilir ve araçlar hemen teslim edilir.
Resmi işlemler en kısa sürede tamamlanarak zamanınız size kalır.

Güvenli Yolculuk

Milas-bodrum havalimanı, (bjv) Marmaris Airport Transfer hizmetlerimizden faydalanmak isteyenler, güvenli yolculuk yapacaklarını bilmekte ve firmamızı tercih etmektedir. Güvenli yolculuk hizmetleri sunabilmek için tüm araçlarımızı yeni modellerden oluşturuyor ve sürücülerimizin, ileri sürüş teknikleri eğitimleri ile ikili ilişkiler konusunda gerekli eğitimleri almalarını sağlıyoruz. Araçlarımız kaskoludur ve güvenli yolculuk yapılabilmesi için merkezimiz tarafından 24 saat GPS takibi yapılmaktadır. Firmamızdan akıllı randevu sistemiyle randevunuzu oluşturabilir ve almak istediğiniz hizmet türünü seçebilirsiniz.

BODRUM TRANSFER WITH VIP VEHICLES

We offer Bodrum VIP transfer services with the latest model fully equipped, air-conditioned vehicles and only for you. Enjoy VIP privilege with free catering and wi-fi.

Bodrum Transfer

Contact us

OUR ADDRESS

Yalıkavak Mahhallesi Atatürk caddesi

Ümit Kalın İş Merkezi no:80/2

İstanbul/MUĞLA 48400

 Google Map

BODRUM VIP TRANSFER
We provide high level service at the reservation point with our 24/7 online and call centers belonging to our Bodrum based company. Our staff working in these centers also provide services in English, Arabic and Russian. In this way, we fully determine the needs of all our local and foreign guests at the booking stage and meet the appropriate transfer plan in line with the requests. Combining the flexibility we offer in reservations and the quality of our company, we offer an excellent support concept at every stage. It is sufficient to make a reservation in order to make the best use of Bodrumairporttransferi.com services.

Transfer services we maintain with a corporate understanding; It is given in complete vehicles in terms of safety, technical equipment, hygiene and general maintenance. Thanks to the investment we made in our vehicle fleet, our works that cover the lack of transportation in the sector are crowned with a special welcome service.
The transfer services we provide with a personal vehicle, planning that provides transportation to the desired location during the day, the best price guarantee, 24/7 vehicle tracking system and affordable price policy are planned specifically for flight information. Our conscious and friendly staff is focused on meeting customer expectations completely.

In-car equipment is focused on meeting all needs, even during day-long transportation. Our vehicles, all of which are maintained periodically, are always ready to be transported for airport transfer and different points. Bodrumairporttransferi.com services that fully meet the transfer and tour needs; Pick-up and destination points are completed in vehicles suitable for the date and number of people.
Your reservation requests to us;
• + 90 850 259 79 77 Call Center,
• From our office at + 90 252 385 20 25,
• + 90 538 557 77 77 WhatsApp
You can make reservations 24/7 using the line. In order to provide quality and uninterrupted service to our customers, they must notify us as soon as possible using our communication channels.

The most important issue in the chauffeured car rental service is the professional driver personnel. In this regard, our company employs master drivers with sufficient experience. We work with drivers with SRC, psychotechnics and similar mandatory documents. Employees who pay attention to the rules of courtesy and especially speak foreign languages ​​are our priority.
Our transfer company, which continues to serve with its experienced driver staff, always keeps the vehicle clean. All necessary permits have been obtained from the Ministry of Transport. Our drivers drive safely in icy, foggy, snowy and stormy weather. We provide the best welcome with a luxury vehicle and private driver, without the cost of the special welcome ceremony.

ArabicChinese (Simplified)DutchEnglishFrenchGermanItalianJapaneseKoreanRussianSpanishTurkish