Bodrumairporttransferi.com hizmetleri olarak Dalaman Havalimanı, (DLM) Muğla inişinde sizleri karşılayarak gitmek istediğiniz noktaya hızlı, güvenli, keyifli ve konforlu olarak varmanızı sağlıyoruz. Dalaman Havalimanı (DLM) Muğla birçok tatil beldesine yakın olması sebebiyle hareketli havalimanları arasındadır. Bodrumairporttransferi hizmetlerimizi VIP araçlar ve sürücü kadromuz ile yerine getiriyoruz. Misafirlerimizi Dalaman Havalimanı karşılaması yaparak varmak istedikleri noktaya trafiğe karışmadan ve en güvenli bir şekilde ulaşmalarını sağlayarak keyifli bir yolculuk süreci geçirmeleri için kaliteli Marmaris Havalimanı Transfer hizmeti sunuyoruz.

Müşterilerimizin Talebine Uygun Transfer Planlaması

Marmaris veya Muğla merkezde bulunan müşterilerimizin talebine uygun transfer planlaması yaparak kesintisiz ulaşım hizmeti sağlıyoruz. Muğla veya Dalaman havaalanına iniş yapacak müşterilerimizin uçuş saatlerine göre havaalanında özel karşılama yapılarak gitmek istedikleri yere en hızlı ve güvenli şekilde ulaşmalarını sağlıyoruz. Muğla merkezinden veya talep edilen farklı yerlerden müşterilerimizi alarak gitmek istedikleri adrese güvenli, konforlu ve huzurlu bir yolculuk yapmaları için lüks arabalar ve deneyimli sürüş ekibiyle 7/24 kesintisiz hizmet veriyoruz. Dalaman havaalanına ulaşmak isteyen müşterilerimizin uçuş saatine göre transfer planı yapılarak zamanında havaalanında bulunmalarını sağlıyoruz.

Her Türlü Hava Koşullarında Konforlu Yolculuk

Profesyonel şoförlerimiz, buzlu, karlı, sisli ve fırtınalı havalarda güvenli bir şekilde araç kullanmaktadır. Her türlü havada sorunsuz bir şekilde araç kullanan firma elemanlarımız, güvenli yolculuk için gerekli bütün önlemleri almaktadır.
Yolculuk esnasında;
1- Takoz,
2- Zincir,
3- Çekme halatı,
4- İlk yardım çantası gibi malzemeler hazır bulunmaktadır.
Güvenli bir şekilde trafikte araç kullanan ekibimiz, köprü geçişleri ve benzeri sorunları en iyi şekilde çözüme kavuşturmaktadır. Firmamız havalimanı Marmaris Havalimanı Transfer ücreti konusunda geçiş ücretlerini de göz önüne almaktadır. Misafir karşılama hizmetinde müşterimiz sadece transfer ücreti ödemektedir. Taşıma mesafesi ve araç modeli belirleyici rol oynamaktadır.

Transfer İşleminiz Tertemiz

Havalimanı Marmaris Havalimanı Transfer işlemi veya herhangi bir farklı havalimanı rotası için sizlere araç seçeneği ve uygun fiyatı garanti eden Bodrumairporttransferi.com, müşteri güvenliği kadar sağlığını da düşünüyor. Şirketimiz transfer işlemlerinden önce ve her transfer işleminden sonra araç içi ve dışı temizliğini baştan sonra yürüterek, bir sonraki yapılacak transfer işlemi için baştan sonra araçlarını temizliyor ve tertemiz tutuyor.
Eğer farklı, kaliteli bir hizmet arıyorsanız ve yalnızca bir yerden bir yere ulaşım amacı taşıyan değil, gerçekten doğru bir transfer işlemi tecrübe etmeyi arzu ediyorsanız bizimle irtibata geçip Bodrumairporttransferi ayrıcalıklı dünyasında yer almayı unutmayın.

Hizmet Bilgisi

Sizlere hizmet verecek olan personellerimizin her biri gerekli eğitimlerden geçmiş personellerdir. Bagajlarınız varsa ilk olarak bagajlarınız yerleştirilir. Seyahat esnasında araç da bulunan ikramlıklarımız sizlere ikram edilir. Araçlarımızın hepsinde wifi hizmeti de bulunur. Merkez ve Marmaris Havalimanı Transfer hizmetinde müşterilerimize her türlü konforu sunmaktayız. Ancak rezervasyon işlemlerinizi çok erken yaptırmanız da fayda var. Çünkü Ege, Akdeniz bölgesi oldukça yoğun bir bölge olduğu için araç bulma konusunda zaman zaman sorunlar yaşanabiliyor. Aylar öncesinden bu rezervasyonu yaptırmak daha mantıklı olacaktır. Hizmet personellerimizin her biri ileri sürüş eğitimleri almış kişilerdir. Bu konuda personellerimizden yana herhangi bir sorun yaşamadan hizmet almaya devam edebilirsiniz.

Kaliteli, Konforlu ve Huzurlu Yolculuk Deneyimi

Bodrumairporttransferi.com hizmetlerimizle müşterilerimizin kaliteli ve konforlu yolculuk deneyimi yaşamaları için gereken tüm planlamaları yapıyoruz. Rahat, konforlu ve huzurlu yolculuk için sürüş ekibimizi ileri sürüş tekniği ve hizmet sunum eğitimleriyle sürekli geliştiriyoruz. Özel tasarım lüks arabalarımızla huzurlu bir seyahat imkânı sunuyoruz. Özel ve kurumsal Marmaris Havalimanı Transfer ihtiyacınızda Göcek ve çevresinde bulunan zengin araba filolarımız 7/24 kesintisiz ve kaliteli transfer hizmeti vermektedir. Deneyimli sürüş kadromuz gitmek istediğiniz yere kadar rehberlik yaparak keyifli bir yolculuk deneyimi yaşamanız için özel ilgi göstermektedir.

Transfer Türleri ve Lokasyon

Havalimanı transferlerinin gerçekleştirme sürecinde izlenecek rotalar;
– Gidilmesi gereken lokasyondan alım, havalimanına ulaşım
– Havalimanından alım, gidilecek lokasyona ulaşım
– Çift yönlü, gidiş ve dönüş transfer ulaşımı

Olarak sınıflandırılabilir. Bodrumairporttransferi.com Sizlere bu transferleri gerçekleştirmek üzere hizmetinizdeyiz.

BODRUM TRANSFER WITH VIP VEHICLES

We offer Bodrum VIP transfer services with the latest model fully equipped, air-conditioned vehicles and only for you. Enjoy VIP privilege with free catering and wi-fi.

Bodrum Transfer

Contact us

OUR ADDRESS

Yalıkavak Mahhallesi Atatürk caddesi

Ümit Kalın İş Merkezi no:80/2

İstanbul/MUĞLA 48400

 Google Map

BODRUM VIP TRANSFER
We provide high level service at the reservation point with our 24/7 online and call centers belonging to our Bodrum based company. Our staff working in these centers also provide services in English, Arabic and Russian. In this way, we fully determine the needs of all our local and foreign guests at the booking stage and meet the appropriate transfer plan in line with the requests. Combining the flexibility we offer in reservations and the quality of our company, we offer an excellent support concept at every stage. It is sufficient to make a reservation in order to make the best use of Bodrumairporttransferi.com services.

Transfer services we maintain with a corporate understanding; It is given in complete vehicles in terms of safety, technical equipment, hygiene and general maintenance. Thanks to the investment we made in our vehicle fleet, our works that cover the lack of transportation in the sector are crowned with a special welcome service.
The transfer services we provide with a personal vehicle, planning that provides transportation to the desired location during the day, the best price guarantee, 24/7 vehicle tracking system and affordable price policy are planned specifically for flight information. Our conscious and friendly staff is focused on meeting customer expectations completely.

In-car equipment is focused on meeting all needs, even during day-long transportation. Our vehicles, all of which are maintained periodically, are always ready to be transported for airport transfer and different points. Bodrumairporttransferi.com services that fully meet the transfer and tour needs; Pick-up and destination points are completed in vehicles suitable for the date and number of people.
Your reservation requests to us;
• + 90 850 259 79 77 Call Center,
• From our office at + 90 252 385 20 25,
• + 90 538 557 77 77 WhatsApp
You can make reservations 24/7 using the line. In order to provide quality and uninterrupted service to our customers, they must notify us as soon as possible using our communication channels.

The most important issue in the chauffeured car rental service is the professional driver personnel. In this regard, our company employs master drivers with sufficient experience. We work with drivers with SRC, psychotechnics and similar mandatory documents. Employees who pay attention to the rules of courtesy and especially speak foreign languages ​​are our priority.
Our transfer company, which continues to serve with its experienced driver staff, always keeps the vehicle clean. All necessary permits have been obtained from the Ministry of Transport. Our drivers drive safely in icy, foggy, snowy and stormy weather. We provide the best welcome with a luxury vehicle and private driver, without the cost of the special welcome ceremony.

ArabicChinese (Simplified)DutchEnglishFrenchGermanItalianJapaneseKoreanRussianSpanishTurkish