Bodrumairporttransferi.com ile Türkiye’nin birçok havalimanında transfer hizmeti vermek üzere yola çıktık. Müşterilerimizin konfor ve güvenliğini düşünerek, onlara VIP araçlar, uygun şoförler ve karşılama personeli ile verdiğimiz hizmetlerimizde, farklı transfer opsiyonları sağlamaktayız.

Muğla ilinde sağlamış olduğumuz transfer opsiyonları;

• Dalaman Havalimanı-Muğla içi transfer
• Bodrum-Milas Havalimanı-Muğla içi transfer
• Muğla içi Dalaman Havalimanı transferi
• Muğla içi Bodrum Milas Havalimanı transferi
• Çift yönlü, gidiş dönüş transfer opsiyonları
Olarak gerçekleştirilmektedir.

Güvenilirlik

Yüksek güvenlikli araç filosuyla konuklarına hizmet eden Bodrumairporttransferi.com, kalite standartlarından ödün vermeden çalışma ilkesine sahiptir. Misafirlerinin güvenli seyahatini ön planda tutan firmamız, ulaşmak istediğiniz yere sağlıkla ulaşmanız için araç güvenliğine maksimum önem verir. Araç güvenlik kontrolleri güncel olarak takip edilir.
Firmamız bünyesinde güvenlik donanımı bulunmayan araçların kullanılması ve alanında uzman olmayan personelin istihdam edilmesi söz konusu bile olamaz. Havalimanı ulaşımlı transfer hizmetlerinizde, kendiniz ve sevdikleriniz için güvenle bizi tercih edebilirsiniz. Marmaris Vip Transfer hizmeti yüksek güvenlik standartları içerisinde sağlanır.

Havalimanı Transfer Hizmetleri

Marmaris Vip Transfer hizmetleri için firmamız tercih edildiğinde, ister kişisel isterse kalabalık gruplar için araç seçimi yapabiliyorsunuz. Tüm hizmetlerimizde araçlarımızı müşterilerimize sürücüleri ile birlikte tahsis ediyor, yolculuk sırasında rahat etmelerini sağlıyoruz. Havalimanı transfer hizmetlerimizde, uçağın iniş saatine göre havalimanında beklemeye başlıyor, hizmet saati geldiğinde personellerimiz telefonla nerede beklediklerini müşteriye bildiriyor. Bu hizmetin hızlı alınmasına yardımcı olmaktadır. Personellerimiz, eşya ve bagaj taşımaya yardım ederek, araca eşyaları yerleştiriyor.

Randevu Seçenekleri

Marmaris hizmet bölgelerimizin ilk sırasında yer almaktadır. Yolcu transferi alanında her türlü hizmeti sunuyoruz. Hizmetlerimiz için randevu oluşturmanız ve hizmet başlangıç noktası ile bitiş noktasını belirtmeniz gerekiyor. Gidilecek olan mesafeye göre fiyatlandırma yapıldığı için alınacak hizmetin bedelini hesaplamak için bu bilgileri istiyoruz.
Hizmet randevusu oluştururken şu seçeneklere göre belirleme yapabilirsiniz;
• Bireysel olarak transfer hizmeti
• Kurumsal olarak transfer hizmeti
• Toplu olarak transfer hizmeti
Bu seçenekler ile Marmaris Vip Transfer hizmetlerimizi sunabiliyoruz. Yolcu nakil ihtiyaçları için yolcu sayısına göre araç seçenekleri sunuyoruz. Hizmetlerimizde sınırlama oluşturmamak için vip transfer hizmetlerimiz için araç seçeneklerimizi geniş tutuyoruz.

Vip Araçlarımız

Firmamız, sahip olduğu Vip araç filosuyla sizler için Bodrum yarımadasında Marmaris Vip Transfer hizmetlerini sunuyor. Özel olarak donanımı yapılan, teknolojik imkanları barındıran bu özel Vip araçlarımızda konforlu şekilde transfer işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Seçkin zevkleri karşılayan hizmetlerimiz içerisinde bilgisayar, Tv ve tablet tarzı tüm medya olanakları yanında konforunuz için gereken tüm ayrıntıları da sunuyoruz.

Araç Filomuz ve Araç Türlerimiz

Geniş araç filosuna sahip olan Bodrumairporttransferi.com firmamızda aklınıza gelebilecek her türden araç bulundurduğumuzu, bu araçların bakımlarının vaktini asla aksatmadan hatta çok daha önceleri düzenli olarak yapıldığını, günübirlik temizlik işlemleri ve her transfer sonrası araçta kayıp eşya bulunma ihtimaline karşı anlık taramalar yapıldığını bilmenizi isteriz.
Firmamızda;
– Vip Minibüs
– Minivan
– Van
Bulunduruyor ve isteğinize göre renk seçeneklerine kadar talebinizi karşılamak için filomuzu sürekli genişletiyoruz.

BODRUM TRANSFER WITH VIP VEHICLES

We offer Bodrum VIP transfer services with the latest model fully equipped, air-conditioned vehicles and only for you. Enjoy VIP privilege with free catering and wi-fi.

Bodrum Transfer

Contact us

OUR ADDRESS

Yalıkavak Mahhallesi Atatürk caddesi

Ümit Kalın İş Merkezi no:80/2

İstanbul/MUĞLA 48400

 Google Map

BODRUM VIP TRANSFER
We provide high level service at the reservation point with our 24/7 online and call centers belonging to our Bodrum based company. Our staff working in these centers also provide services in English, Arabic and Russian. In this way, we fully determine the needs of all our local and foreign guests at the booking stage and meet the appropriate transfer plan in line with the requests. Combining the flexibility we offer in reservations and the quality of our company, we offer an excellent support concept at every stage. It is sufficient to make a reservation in order to make the best use of Bodrumairporttransferi.com services.

Transfer services we maintain with a corporate understanding; It is given in complete vehicles in terms of safety, technical equipment, hygiene and general maintenance. Thanks to the investment we made in our vehicle fleet, our works that cover the lack of transportation in the sector are crowned with a special welcome service.
The transfer services we provide with a personal vehicle, planning that provides transportation to the desired location during the day, the best price guarantee, 24/7 vehicle tracking system and affordable price policy are planned specifically for flight information. Our conscious and friendly staff is focused on meeting customer expectations completely.

In-car equipment is focused on meeting all needs, even during day-long transportation. Our vehicles, all of which are maintained periodically, are always ready to be transported for airport transfer and different points. Bodrumairporttransferi.com services that fully meet the transfer and tour needs; Pick-up and destination points are completed in vehicles suitable for the date and number of people.
Your reservation requests to us;
• + 90 850 259 79 77 Call Center,
• From our office at + 90 252 385 20 25,
• + 90 538 557 77 77 WhatsApp
You can make reservations 24/7 using the line. In order to provide quality and uninterrupted service to our customers, they must notify us as soon as possible using our communication channels.

The most important issue in the chauffeured car rental service is the professional driver personnel. In this regard, our company employs master drivers with sufficient experience. We work with drivers with SRC, psychotechnics and similar mandatory documents. Employees who pay attention to the rules of courtesy and especially speak foreign languages ​​are our priority.
Our transfer company, which continues to serve with its experienced driver staff, always keeps the vehicle clean. All necessary permits have been obtained from the Ministry of Transport. Our drivers drive safely in icy, foggy, snowy and stormy weather. We provide the best welcome with a luxury vehicle and private driver, without the cost of the special welcome ceremony.

ArabicChinese (Simplified)DutchEnglishFrenchGermanItalianJapaneseKoreanRussianSpanishTurkish