En iyi fiyat ve değişiklik garantisiyle sunduğumuz havalimanı Ören Transfer hizmetleri, şehrin her noktasına verilir. Ören’e ulaşmak isteyen müşterilerimizi Muğla merkez veya en yakın Bodrum Havalimanı ve Dalaman havaalanında karşılayarak lüks arabalarımızla güvenli yolculuk yapmalarını sağlıyoruz. Ücretsiz bekleme hizmeti sunan Bodrumairporttransferi.com olarak gelişen teknolojilerden aldığımız destekle buluşma için geçen zamanı minimum seviyeye indiririz. Özel transfer hizmeti, Bodrumairporttransferi.com fiyat politikası gereği tarife kişi sayısı üzerinden değil seçilen araç tip üzerinden hesaplanır.

Transfer İşlemi Nasıl Sağlanıyor?

Firmamız transfer hizmetini talep geçmeniz durumunda 10 dakika içerisinde çözüme kavuşturarak sizler adına organize ediyor.
Şirketimizden yapacağınız transfer işleminde;
• Sizleri karşılıyor,
• Güler yüzle aracımıza alıyor,
• Valizlerinizi bagaja yerleştiriyor,
• Araç içerisinde mini ikramlarımızı sunuyor,
• Gitmek istediğiniz lokasyonu tekrar teyit ediyor,
• Gideceğiniz yere kadar güler yüzlü hizmet sunuyor,
• Uğurlarken hem sizi hem valizlerinizi güvenle gidilecek lokasyona teslim ediyoruz.

Transfer işlemimiz esnasında soracağınız sorulara, almak istediğiniz lokasyon görüşlerine, sohbetinize eşlik etmek ise bizler için ayrı bir memnuniyet unsuru oluyor. Bodrumairporttransferi.com güler yüzlü personeli ve kaliteli araçları ile transfer hizmetinde sizler için unutulmaz olacak.

Güvenilir Ulaşım Hizmeti

Ulaşımda esas nokta ulaşım sağlayacağınız aracın güvenilirliğidir. Sizlere bu konuda sonsuz güven duyacağınız araçlar ve bakım hizmetlerimizi bir an eksik etmediğimizi garanti ediyoruz.
Firmamız sizlere;
• Vaktinden önce bakım yaptırma
• Aracın ve sizlerin faydalanacağı kasko işlemleri
• Trafik kurallarına uygun araç portföyü
• Donanım açısından güvenilir araçlar
• Güvenilir ve tecrübeli ulaştırma personelleri
İle kusursuz ve güven dolu bir transfer yaşatmanın garantisini veriyor.

En Uygun Fiyatlı Uçuşunuza Geç Kalmayın

Uçuş bilet fiyatları genellikle sabahın en erken ve günün en geç saatlerinde satılmaktadır. Bir bilet fiyatı öğle ve gün içi saatlerde kaç birim ise sabahın en erken vakti ile gecenin en geç saatlerinde genellikle o birim fiyatın yarısına kadar inebilen fiyatlara satılır. Bu sebeple gece ve günün en erken saatlerinde yapılan uçuşlara en uygun fiyatlı uçuşlar da diyebiliriz.
Bu tür uçuşlara geç kalmanız durumunda yaşanacak şey ise tekrar bilet almak ve duble ödeme sorunu olarak karşınıza çıkar. Uçuşlarınıza geç kalmamak için başkalarına değil, bizlere güvenin.
Asla sarkmayan transfer işlemlerimiz ile sizi hazır kıta bekleyip uçuşunuzdan önce vakitlice ve kendinize dahi zaman ayarlayacak şekilde Havalimanı Ören Transfer işleminiz gerçekleşsin. Eğer geç kalırsanız başınıza gelebileceklerden uzak durun. Aksi durumda;
• Tekrar bilet satın almak zorunda kalmak
• Sinir ve stres harbi yaşamak
• Bilet bulamama ihtimali ile karşı karşıya kalmak

Müşteri Dönüşlerini Sağlama

İnsanlar, aldıkları hizmetlerden memnun kaldıklarında, o firmaya dönüş yaparak, memnuniyetlerini belirtmekte ve teşekkür etmektedir. Bodrumairporttransferi.com firması olarak verdiğimiz hizmetlerimizde memnuniyete önem verdiğimiz için çok sayıda müşterimizin hizmet sonrası dönüş yapmasını sağlıyoruz. Müşterilerimizin dönüş yaparak olumlu yorumlar yapması, tüm hizmetlerimizde kendimize olan güvenimizi artırmaktadır. Bu vereceğimiz hizmetlerde kaliteyi artırmamıza ve daha geniş alanlarda hizmet vermemize neden olmaktadır. Müşteri memnuniyet oranı arttıkça hizmet bölgelerimizin sayısı giderek artmaktadır.

Uçuşa Uygun Saat Planlaması

Bu durumlarda zaman kaybının yaşanmasını engellemek için üstün gayret gösteren çalışma arkadaşlarımız, misafirlerimizin belirttiği noktadan alımını gerçekleştirir. Misafirlerimizin memnuniyetini ön planda tutan Ören Transfer hizmetlerimiz 7 gün 24 saat gerçekleşir.
Firmamız kalabalık araç filosu ve deneyimli aynı zamanda profesyonel ekibimiz ile ulaşımı güvenilir ve kolay imkanlarla sağlar. Müşterilerimizin yapacakları rezervasyonlar ister grup adına ister bireysel olsun güvenilir bir şekilde online yollarla sağlanabilir. Kendini her gün bir adım daha geliştiren firmamız kıymetli misafirlerimizden aldığı güç ve destek ile geleceğe daha emin adımlarla ilerler.

BODRUM TRANSFER WITH VIP VEHICLES

We offer Bodrum VIP transfer services with the latest model fully equipped, air-conditioned vehicles and only for you. Enjoy VIP privilege with free catering and wi-fi.

Bodrum Transfer

Contact us

OUR ADDRESS

Yalıkavak Mahhallesi Atatürk caddesi

Ümit Kalın İş Merkezi no:80/2

İstanbul/MUĞLA 48400

 Google Map

BODRUM VIP TRANSFER
We provide high level service at the reservation point with our 24/7 online and call centers belonging to our Bodrum based company. Our staff working in these centers also provide services in English, Arabic and Russian. In this way, we fully determine the needs of all our local and foreign guests at the booking stage and meet the appropriate transfer plan in line with the requests. Combining the flexibility we offer in reservations and the quality of our company, we offer an excellent support concept at every stage. It is sufficient to make a reservation in order to make the best use of Bodrumairporttransferi.com services.

Transfer services we maintain with a corporate understanding; It is given in complete vehicles in terms of safety, technical equipment, hygiene and general maintenance. Thanks to the investment we made in our vehicle fleet, our works that cover the lack of transportation in the sector are crowned with a special welcome service.
The transfer services we provide with a personal vehicle, planning that provides transportation to the desired location during the day, the best price guarantee, 24/7 vehicle tracking system and affordable price policy are planned specifically for flight information. Our conscious and friendly staff is focused on meeting customer expectations completely.

In-car equipment is focused on meeting all needs, even during day-long transportation. Our vehicles, all of which are maintained periodically, are always ready to be transported for airport transfer and different points. Bodrumairporttransferi.com services that fully meet the transfer and tour needs; Pick-up and destination points are completed in vehicles suitable for the date and number of people.
Your reservation requests to us;
• + 90 850 259 79 77 Call Center,
• From our office at + 90 252 385 20 25,
• + 90 538 557 77 77 WhatsApp
You can make reservations 24/7 using the line. In order to provide quality and uninterrupted service to our customers, they must notify us as soon as possible using our communication channels.

The most important issue in the chauffeured car rental service is the professional driver personnel. In this regard, our company employs master drivers with sufficient experience. We work with drivers with SRC, psychotechnics and similar mandatory documents. Employees who pay attention to the rules of courtesy and especially speak foreign languages ​​are our priority.
Our transfer company, which continues to serve with its experienced driver staff, always keeps the vehicle clean. All necessary permits have been obtained from the Ministry of Transport. Our drivers drive safely in icy, foggy, snowy and stormy weather. We provide the best welcome with a luxury vehicle and private driver, without the cost of the special welcome ceremony.

ArabicChinese (Simplified)DutchEnglishFrenchGermanItalianJapaneseKoreanRussianSpanishTurkish