Günümüz Türkiye’sinde dev havalimanları ve sayısız hava yolu şirketi ile bir şehirden bir başka şehire, bir ülkeden bir başka ülkeye uçmak oldukça kolay. Bir uçak bileti için nasıl ince eleyip sık dokuyorsak, uçuş sonrası konaklayacağımız yeri önceden nasıl organize ediyorsak havalimanı transferi için de aynı hassasiyeti göstermemiz gerekiyor. Bodrumairporttransferi.com bu aşamada müşteri deneyimlerinden yola çıkarak kendisini geliştirmeye ve geçmiş kötü tecrübelerinden arınmak isteyen müşterilerine özel transfer hizmeti sunmaya uzun yıllardan beri devam ediyor.

VIP Transfer

Ekonomik olarak, büyük bir hareketliliğe sahip olan kent, ayrıca çok sayıda turist ağırlamaktadır. Muğla iş için gelen kişiler de turist olarak gelen kişiler de bu kentin güzel yerlerini görmek isterler. Firmamız bu noktada devreye giriyor ve havalimanı Ören Vip Transfer konusunda kaliteli hizmet sunuyor.
VIP hizmetimizde araçlarımız, diğer araçlardan farklıdır.
– Konforlu İç Tasarım
– Deri Döşeme
– Özel Ses ve Havalandırma Sistemi
Bodrum, firmamızın bu kaliteli hizmetleri sayesinde unutulmaz yolculukların yaşandığı bir kent olabiliyor.

Vip Transfer Hizmetinin Önemi

Genellikle havaalanı transfer hizmetleri için çok sık tercih edilen vip araçlar davet, organizasyon gibi özel etkinliklerde de çok fazla tercih ediliyor. Bu nedenle çok daha rahat ve konforlu bir hizmet alabilirsiniz. Binek araçlar da fiyatlar daha uygun olabiliyorken minibüs tarzı araçlar biraz daha pahalı olabiliyor. Sizin istediğiniz saat de istenilen noktaya bıraktığı için bu konuda bir problem yaşamazsınız.
Vip hizmet diğer hizmete göre genellikle daha fazla talep görmektedir. Daha pahalı olmasıyla birlikte müşterilerin aldığı hizmetler her zaman önemli olduğu için bu konu da firmamız da dikkat etmektedir.

En Uygun Fiyatlı Uçuşunuza Geç Kalmayın

Uçuş bilet fiyatları genellikle sabahın en erken ve günün en geç saatlerinde satılmaktadır. Bir bilet fiyatı öğle ve gün içi saatlerde kaç birim ise sabahın en erken vakti ile gecenin en geç saatlerinde genellikle o birim fiyatın yarısına kadar inebilen fiyatlara satılır. Bu sebeple gece ve günün en erken saatlerinde yapılan uçuşlara en uygun fiyatlı uçuşlar da diyebiliriz.
Bu tür uçuşlara geç kalmanız durumunda yaşanacak şey ise tekrar bilet almak ve duble ödeme sorunu olarak karşınıza çıkar. Uçuşlarınıza geç kalmamak için başkalarına değil, bizlere güvenin.
Asla sarkmayan transfer işlemlerimiz ile sizi hazır kıta bekleyip uçuşunuzdan önce vakitlice ve kendinize dahi zaman ayarlayacak şekilde Havalimanı Ören Vip Transfer işleminiz gerçekleşsin. Eğer geç kalırsanız başınıza gelebileceklerden uzak durun. Aksi durumda;
• Tekrar bilet satın almak zorunda kalmak
• Sinir ve stres harbi yaşamak
• Bilet bulamama ihtimali ile karşı karşıya kalmak

Gibi dertleriniz sebebi ile gününüzü kaçırabilir veya daha kötüsü çok fazla bilet parası vermek zorunda kalabilirsiniz. Bir ihtimal de sonraki uçuşa bilet bulamamak olabilir! Bu sebeple uygun fiyatlı transfer işlemlerimiz ile uygun fiyatlı biletinizi birleştirerek Bodrumairporttransferi.com ile transfer olmayı unutmayın.

Konfor ve Kalite

Firmalar sunmuş oldukları hizmetlerin insanlar tarafından tercih edilmesi için en kaliteli hizmeti vermeye çalışırlar. Bu sayede de müşteri çekmeye ve vermiş oldukları hizmeti büyütmeye çalışırlar. Biz de temel olarak aldığımız bu mantık ile sunmuş olduğumuz bu transfer hizmetini en kaliteli şekilde yaparak bu konudaki temel ihtiyaçlarınızdan birisi olan ulaşımı gidermeye çalışıyoruz. Bunu da yine söz konusu olan Ören Vip Transfer hizmeti adı altında yapmaya çalışıyoruz.

Rezervasyon ve Transfer

Bireysel ya da kurumsal olmak üzere ihtiyaca göre ayrılan taşıma hizmetlerimiz, havalimanı transferlerinin sorun olmaktan çıkarılması için yapılmaktadır. Konforlu, güvenli ve ayrıcalıklı transfer hizmeti almak için bilgileriniz kesinleştiği an bizi arayabilirsiniz. Zengin bir filoya sahip olan Bodrumairporttransferi.com, tek kişiden kalabalık gruba kadar her türlü talebe uygundur, Ulaşım ihtiyacının kendi aracınızdaki kadar rahat ve keyifli olması ekstra çabalar ve bunu başarır.

BODRUM TRANSFER WITH VIP VEHICLES

We offer Bodrum VIP transfer services with the latest model fully equipped, air-conditioned vehicles and only for you. Enjoy VIP privilege with free catering and wi-fi.

Bodrum Transfer

Contact us

OUR ADDRESS

Yalıkavak Mahhallesi Atatürk caddesi

Ümit Kalın İş Merkezi no:80/2

İstanbul/MUĞLA 48400

 Google Map

BODRUM VIP TRANSFER
We provide high level service at the reservation point with our 24/7 online and call centers belonging to our Bodrum based company. Our staff working in these centers also provide services in English, Arabic and Russian. In this way, we fully determine the needs of all our local and foreign guests at the booking stage and meet the appropriate transfer plan in line with the requests. Combining the flexibility we offer in reservations and the quality of our company, we offer an excellent support concept at every stage. It is sufficient to make a reservation in order to make the best use of Bodrumairporttransferi.com services.

Transfer services we maintain with a corporate understanding; It is given in complete vehicles in terms of safety, technical equipment, hygiene and general maintenance. Thanks to the investment we made in our vehicle fleet, our works that cover the lack of transportation in the sector are crowned with a special welcome service.
The transfer services we provide with a personal vehicle, planning that provides transportation to the desired location during the day, the best price guarantee, 24/7 vehicle tracking system and affordable price policy are planned specifically for flight information. Our conscious and friendly staff is focused on meeting customer expectations completely.

In-car equipment is focused on meeting all needs, even during day-long transportation. Our vehicles, all of which are maintained periodically, are always ready to be transported for airport transfer and different points. Bodrumairporttransferi.com services that fully meet the transfer and tour needs; Pick-up and destination points are completed in vehicles suitable for the date and number of people.
Your reservation requests to us;
• + 90 850 259 79 77 Call Center,
• From our office at + 90 252 385 20 25,
• + 90 538 557 77 77 WhatsApp
You can make reservations 24/7 using the line. In order to provide quality and uninterrupted service to our customers, they must notify us as soon as possible using our communication channels.

The most important issue in the chauffeured car rental service is the professional driver personnel. In this regard, our company employs master drivers with sufficient experience. We work with drivers with SRC, psychotechnics and similar mandatory documents. Employees who pay attention to the rules of courtesy and especially speak foreign languages ​​are our priority.
Our transfer company, which continues to serve with its experienced driver staff, always keeps the vehicle clean. All necessary permits have been obtained from the Ministry of Transport. Our drivers drive safely in icy, foggy, snowy and stormy weather. We provide the best welcome with a luxury vehicle and private driver, without the cost of the special welcome ceremony.

ArabicChinese (Simplified)DutchEnglishFrenchGermanItalianJapaneseKoreanRussianSpanishTurkish